Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
Главная | Как заказать? | Оплата, доставка, скидки | Центры самовывоза | Отзывы | Форум | О нас
 
Уважаемые покупатели!
Перед приходом в аптеку просьба обязательно резервировать товар и уточнить цены на него через сайт или через наших операторов по телефонам, указанных на сайте. Без резервирования аптека не гарантирует наличие товара на момент Вашего посещения аптеки.

Мы ценим Ваше время и бережем Ваши нервы!

Капсулы с анисовым маслом №30

Капсулы с анисовым маслом №30

Капсулы с анисовым маслом №30
Код товара: 11448
Производитель: «НАТУРВАРЕН .ГЕРМАНИЯ»
Наличие: Есть
Цена:  66,00
Цена и наличие товара действительны на 19.02.2017
Кол-во:    x 66,00  =  66,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Капсулы с анисовым маслом №30
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

КАпсули з анісовою олією ДР.ТАЙСС

(АnisE OIL capsules DR. THEISS)

 

 

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: темно-зелені, прозорі м’які желатинові капсули з гладкою поверхнею, з характерним запахом анісу;

склад Капсулы с анисовым маслом №30: 1 капсула містить бадьянової олії анісу зірчастого 100 мг;

допоміжні речовини: олія ріпакова рафінована, желатин, вода очищена, гліцерин 85%, барвник Е 141.

 

Форма випуску. Капсули.

 

Фармакотерапевтична група. Засіб, що застосовується при кашлі та застудних захворюваннях. Код АТC R05AСA21**.

 

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Ефірна олія з плодів анісу має відхаркувальну, спазмолітичну та антибактеріальну дію.

Фармакокінетика. Після перорального застосування анісова олія добре і швидко всмоктується, переважно із тонкого кишечнику. По кровоносній системі ефірна олія швидко проникає в альвеоли, де проявляє секретолітичну та відхаркувальну дію. У людини при пероральному прийомі вже через 30-40 хв. транс-анетол може бути виявлений у видихуваному повітрі. З видихуваним повітрям виділяється 13-17 % усього анетолу, який виводиться. Переважна частина анетолу (54-69%) виділяється нирками практично повністю через 8 годин.

 

Показання для застосування. Застудні захворювання верхніх дихальних шляхів, що супроводжуються кашлем з в’язким мокротинням.

 

Спосіб застосування та дози Капсулы с анисовым маслом №30. Дорослим і дітям віком від 12 років приймати по 1 капсулі 3 рази на день після їди, запиваючи великою кількістю води. Тривалість лікування визначається індивідуально, але становить, як правило, не менше 7 днів.

Якщо ознаки захворювання не почнуть зникати протягом перших 3 днів, Вам слід переглянути тактику лікування.

 

Побічна дія. Спостерігалися поодинокі випадки алергічних реакцій. Можливі реакції висипання на шкірі та свербіж шкіри, бронхоспазм.

 

Протипоказання. Не слід приймати капсули з анісовою олією дітям віком до 12 років, а також пацієнтам з підвищеною чутливістю до компонентів препарату.

 

 

Передозування. До цього часу повідомлень про передозування не надходило.

 

Особливості застосування. Вагітність і лактація. На підставі широкого досвіду застосування анісу та анетолу як смакових добавок виявлено, що ризику при застосуванні цих речовин в період вагітності та годування груддю немає.

Препарат не впливає на здатність до керування автотранспортом або до роботи з потенційно небезпечними механізмами.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія поки що невідома.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 °С в місцях, недоступних для дітей.

Термін придатності – 3 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Капсулы с анисовым маслом вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Капсулы с анисовым маслом, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Капсулы с анисовым маслом, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Капсулы с анисовым маслом, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Капсулы с анисовым маслом указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Капсулы с анисовым маслом указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Капсулы с анисовым маслом Аптека 0303» или «Аптека 0303 Капсулы с анисовым маслом купить».