Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
Главная | Как заказать? | Оплата, доставка, скидки | Центры самовывоза | Отзывы | Форум | О нас
 
Увага! Акція!

При покупці двох і більше АКЦІЙНИХ препаратів одним чеком кожен покупець отримає 3% знижки на акційні препарати: фертоловіти, мезикс, нотти, пентавен, променсіл, простакеа, ротен, уроксін, муважель, лактокеа, міоксін, ніцемед, ренімакс, еменція чері, калько рель.

Аналергин табл. 10 мг. №30

Аналергин табл. 10 мг. №30

Аналергин табл. 10 мг. №30
Код товара: 14048
Производитель: «IVAX-CR»
Наличие: Нет в аптеке
Цена:  45,00
Цена и наличие товара действительны на 07.06.2013
Кол-во:    x 45,00  =  45,00 грн
Назад Купить
На данный момент этого товара нет в наличии, поэтому его цена на момент продажи может отличаться от указанной выше.

За подробной информацией обращайтесь к оператору по телефону: (044) 384-20-33

Инструкция

Аналергин табл. 10 мг. №30
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

АНАЛЕРГІН®

(ANALERGIN®)

 

Загальна характеристика:

міжнародна назва: цетиризин (cetirizine);

основні фізико-хімічні властивості: білі, круглі, вкриті плівковою оболонкою таблетки, які мають розподільчу риску з одного боку і відбиток “СТZ 10” - з іншого;

склад Аналергин табл. 10 мг. №30: 1 таблетка містить цетиризину дигідрохлориду 10 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль, магнію стеарат, опадри Y-1-700.

 

Форма випуску. Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

 

Фармакотерапевтична група. Антигістамінні засоби для системного застосування.

Код АТС R06AE07.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Цетиризин є селективним блокатором Н1-рецепторів, причому чинить незначну дію на решту рецепторів і тому не спричиняє ні антихолінергічних, ні серотонінових ефектів. Цетиризин гальмує ранню фазу алергічної реакції, опосередковану гістаміном, і одночасно зменшує міграцію клітин запалення та виділення медіаторів протягом пізньої фази алергічної реакції.

Фармакокінетика. Цетиризин швидко абсорбується після перорального застосування. Максимальний плазматичний рівень досягається протягом 1 год після прийому. Біологічний період напіввиведення становить приблизно 10 год у дорослих пацієнтів та 6 год у дітей віком від 6 до 12 років. Велика частка цетиризину зв’язується з плазматичними білками. Метаболізм цетиризину здійснюється у печінці. Приблизно 2/3 застосованої дози виділяється з сечею.

Уявний загальний кліренс цетиризину знижується у разі недостатності функції нирок. Період напіввиведення триває до 20 год у пацієнтів з недостатністю нирок, які лікуються гемодіалізом. Лише порівняно невелика частка цетиризину проникає в рідину, яка застосовується для діалізу. Біологічний період напіввиведення становить 12 год у літніх пацієнтів. Це явище, очевидно, пов’язане зі зниженням функції нирок у людей літнього віку.

 

Показання для застосування. Сезонний та цілорічний алергічний риніт, алергічний кон’юнктивіт, свербіж шкіри, хронічна ідіопатична кропив’янка. Комплексна терапія атопічного дерматиту.

 

Спосіб застосування та дози Аналергин табл. 10 мг. №30. Застосовують внутрішньо.

Дорослі пацієнти і діти віком старше 12 років: 10 мг (1 таблетка) один раз на добу.

Діти віком 6–12 років: 5 мг (1/2 таблетки) два рази на добу або 10 мг (1 таблетка) один раз на добу.

Курс лікування визначається індивідуально, в середньому становить 2-4 тижні; при сезонному алергічному риніті – 3-6 тижнів; при хронічній ідіопатичній кропив’янці і хронічному алергічному риніті – до 1 року.

 

Побічна дія. Сонливість, стомлюваність, головний біль, запаморочення, неспокій, сухість у роті, диспепсія. Рідко можуть спостерігатися симптоми гіперчутливості (реакції з боку шкіри, ангіоневротичний набряк), безсоння, ейфорія, гіперкінези, судоми, парестезії, мієліт, порушення зору, слуху, смаку, підвищення слиновиділення, запор, метеоризм, тахікардія, носові кровотечі, риніт, кашель, затримка сечовиділення, дисменорея, дизурія, міалгія, артралгія, фотосенсибілізація, себорея.

 

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Вагітність, період годування груддю. Дитячий вік до 6 років.

 

Передозування. Сонливість, тремор, тахікардія. В разі значного передозування рекомендується промити шлунок, терапія - симптоматична. Специфічний антидот невідомий.

Гемодіаліз неефективний.

 

Особливості застосування. Вагітність і годування груддю. Достатнього клінічного досвіду застосування цетиризину під час вагітності немає, тому не рекомендується його застосування вагітним жінкам.

Цетиризин проникає в грудне молоко, тому його не слід застосовувати у період годування груддю.

З обережністю слід застосовувати препарат хворим на ниркову та печінкову недостатність.

Вплив на здатність керувати автотранспортом або працювати зі склад Аналергин табл. 10 мг. №30ними механізмами.

Необхідно з обережністю застосовувати препарат під час роботи з транспортними засобами та механізмами, оскільки можливе зниження зосередженості та уваги.

Під час лікування Аналергіном® не рекомендується вживання алкоголю.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Спостерігається зменшення елімінації цетиризину з організму у разі одночасного застосування з теофіліном.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С.

Термін придатності – 2 роки.


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата analergin вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар analergin, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для analergin, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию analergin, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на analergin указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара analergin указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «analergin Аптека 0303» или «Аптека 0303 analergin купить».