Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
Главная | Как заказать? | Оплата, доставка, скидки | Центры самовывоза | Отзывы | Форум | О нас
 
Увага! Акція!

При покупці двох і більше АКЦІЙНИХ препаратів одним чеком кожен покупець отримає 3% знижки на акційні препарати: фертоловіти, мезикс, нотти, пентавен, променсіл, простакеа, ротен, уроксін, муважель, лактокеа, міоксін, ніцемед, ренімакс, еменція чері, калько рель.

Лекролин капли глазн. 20 мг. 10 мл.

Лекролин капли глазн. 20 мг. 10 мл.

Лекролин капли глазн. 20 мг. 10 мл.
Код товара: 23911
Производитель: «САНТЕН»
Наличие: Есть
Цена:  101,00
Цена и наличие товара действительны на 20.04.2018
Кол-во:    x 101,00  =  101,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Лекролин капли глазн. 20 мг. 10 мл.
ІНСТРУКЦІЯ

 для медичного застосування препарату

 ЛЕКРОЛІН ®

 (Lecrolyn ®)

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назви: Cromoglicic acid 5,5’ =[( 2= гідрокси-1,3 = пропандіол) біс (окси)] біс ( 4=оксо=4Н=1бензопіран=2=карбонова кислота), двонатрієва сіль;

основні фізико-хімічні властивості: безбарвний або жовтуватий прозорий розчин;

склад Лекролин капли глазн. 20 мг. 10 мл.:1 мл крапель містить натрію кромоглікату ( 20 мг); в 1 мл міститься 25крапель,

1 крапля містить натрію кромоглікату 0,8 мг;

допоміжні речовини: бензалконію хлорид, натрію ЕДТА, гліцерин,

 полівініловий спирт, вода для ін’єкцій.

Форма випуску. Краплі очні.

Фармакотерапевтична група.

Засоби, що діють на органи чуття. Протинабрякові і протиалергічні засоби.

Код АТС S01YX01.

Фармакологічні властивості.

 Фармакодинаміка.

 Натрію кромоглікат гальмує дегрануляцію тучних клітин, стабілізуючи клітинну мембрану і таким чином запобігаючи вивільненню гістаміну та інших речовин, які викликають запалення. Механізм дії препарату обумовлює найвищу ефективність у разі застосування з метою профілактики. Використання очних крапель “Лекролін ®” зменшує потребу в стероїдах при алергічному кон’юнктивіті. Препарат не запобігає розвитку бактеріального або вірусного кон’юнктивіту.

Фармакокінетика.

Абсорбція препарату тканинами ока незначна, а натрію кромоглікат, який абсорбується систематично через слизову оболонку, елімінується з організму за 5-10 хвилин. Системна біодоступність становить до 0,1 % .Виводиться з сечею.

Показання для застосуваня

Гострий й хронічний алергічний кон’юнктивіт, весняний кератокон’юнктивіт й гігантський сосочковий кон’юнктивіт.

Спосіб застосування та дози Лекролин капли глазн. 20 мг. 10 мл.. Доза дорослим та дітям з 4 років по 1-2 краплі в кожне око 4 рази на добу, через однакові інтервали.Термін лікування залежить від тяжкості та перебігу хвороби.

Побічна дія.

Може бути тимчасове місцеве подразнення. Бензалконію хлорид може зумовити алергічні реакції.

 Протипоказання. Гіперчутливість до склад Лекролин капли глазн. 20 мг. 10 мл.ових препарату. Дитячий вік до 4 років.

Передозування.

Не описано.

 

Особливості застосування.

Очні краплі “Лекролін ®” звичайно поставляють у флаконах-крапельницях, до їх склад Лекролин капли глазн. 20 мг. 10 мл.у входить бензалконію хлорид (як консервант), у зв’язку з цим їх не рекомендують застосовувати прямо на м’які контактні лінзи, перед закапуванням лінзи потрібно зняти та поставити знову тільки через 15 хвилин.

Вагітність і годування груддю.

Не виявлено побічних ефектів у плода у разі використання Лекроліну ® майбутньою матір’ю під час вагітності. Проте користуватися ним під час вагітності рекомендують за суворими показаннями. Кромоглікат натрію може виділятися з молоком, але вплив його на немовля маловірогідний через малу системну біодоступність. Застосовувати препарат можливо в разі крайньої необхідності. Одразу після закапування в очі може спостерігатися короткочасне порушення зору, що треба враховувати під час керування транспортними засобами і механічними машинами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Не встановлено.

Умови та термін зберігання.

Температура кімнатна – від +15 до + 25 °С.

Термін придатності - 3 роки. Після того як флакон буде відкрито, лікувальний засіб треба використати протягом місяця. Відкритий флакон можна зберігати при кімнатній температурі.

 

 


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Лекролин вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Лекролин, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Лекролин, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Лекролин, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Лекролин указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Лекролин указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Лекролин Аптека 0303» или «Аптека 0303 Лекролин купить».