Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-80
(097) 453-33-60
(095) 121-77-50
(063) 870-83-27
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
Главная | Как заказать? | Оплата, доставка, скидки | Центры самовывоза | Отзывы | Форум | О нас
 
Увага! Акція!

При покупці двох і більше АКЦІЙНИХ препаратів одним чеком кожен покупець отримає 3% знижки на акційні препарати: фертоловіти, мезикс, нотти, пентавен, променсіл, простакеа, ротен, уроксін, муважель, лактокеа, міоксін, ніцемед, ренімакс, еменція чері, калько рель.

Кальциум Д сироп 120 мл.

Кальциум Д сироп 120 мл.

Кальциум Д сироп 120 мл.
Код товара: 25786
Производитель: «ИНДИЯ»
Наличие: Нет в аптеке
Цена:  26,00
Цена и наличие товара действительны на 18.09.2017
Кол-во:    x 26,00  =  26,00 грн
Назад Купить
На данный момент этого товара нет в наличии, поэтому его цена на момент продажи может отличаться от указанной выше.

За подробной информацией обращайтесь к оператору по телефону: (044) 384-20-80

Инструкция

Кальциум Д сироп 120 мл.
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

КАЛЬЦИУМ -Д

(CALCIUM-D)

 

 

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: суспензія рожевого кольору з фруктовим запахом та смаком;

склад Кальциум Д сироп 120 мл.: 5 мл сиропу містять кальцію карбонату 625 мг (еквівалентно елементарному кальцію 250 мг), холекальциферолу 125 МО (еквівалентно вітаміну D3 266,5 МО);

допоміжні речовини: натрію кармелоза, сорбітол рідкий, натрію метилгідроксибензоат, натрію пропілгідроксибензоат, натрію цитрат, кислоти лимонної моногідрат, динатрію едетат, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію сахарин, барвник еритрозин супра, есенція полунична S-3397, вода очищена.

 

Форма випуску. Сироп.

 

Фармакотерапевтична група. Комбіновані вітамінні препарати. Вітаміни в комбінації з мінералами. Код АТС A11J B.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Комбінований препарат, який регулює обмін кальцію та фосфору. Поповнює нестачу кальцію та вітаміну D3 в організмі.

Кальцій є найпоширенішим мінералом в організмі людини. Доля харчового кальцію, що всмоктується, залежить від потреб організму, але звичайно вона становить 20 - 30%. Кількість кальцію, необхідна дорослій людині, становить майже 600 мг на добу. Кальцій бере участь у формуванні кісткової тканини, мінералізації зубів, регулюванні процесів нервової провідності та м’язових скорочень, підтриманні стабільної нервової діяльності.

Холекальциферол (вітамін D3) – один з найважливіших активних метаболітів вітаміну D, що регулює обмін кальцію та фосфору в організмі. Він посилює всмоктування кальцію у нирках, регулює мінеральний обмін в організмі, що необхідно для нормального дозрівання кісткової тканини, її метаболізму і фізіологічної функції.

Фармакокінетика. Не досліджувалася.

 

Показання для застосування.

Для профілактики остеопорозу та остеомаляції, та як додаток до різних видів специфічного лікування остеопорозу. Препарат рекомендований у всіх випадках, коли спостерігається погане засвоєння, знижена абсорбція або збільшена потреба організму в кальції і вітаміні D3, при зниженні вмісту кальцію та/або засвоєнні вітаміну D3, що особливо важливо для дітей, підлітків і молодих людей в період інтенсивного зростання, вегетаріанців, людей, які вживають мало молочних продуктів, жінок у період менопаузи, людей похилого віку, людей, які не бувають на сонці протягом тривалого часу (наприклад, хронічні хворі, що не виходять з будинку), і для жінок під час вагітності та лактації.

 

Спосіб застосування та дози Кальциум Д сироп 120 мл..

Як профілактичний засіб приймається всередину безпосередньо перед прийомом їжі або під час їди. Упаковка містить мірну ложечку з діленнями, одне ділення відповідає 2,5 мл.

Для профілактики остеопорозу та остеомаляції дорослим та дітям старше 12 років, а також вагітним та матерям, що годують груддю – по 15 мл в день.

Грудним доношеним дітям з 1 до 6 місяців по 5-7,5 мл 2 рази на день, попередньо розбавити молоком або кип’яченою водою. Недоношеним та дітям з низькою масою тіла 30-40 мл на добу, розподілені на 2-4 прийоми.

Дітям старше 6 місяців по 15 мл на добу розподілені на 2-3 прийоми.

В умовах підвищеної інсоляції дозу зменшують вдвічі.

 

Побічна дія.

Препарат звичайно добре переноситься. Іноді можуть виникати нудота, блювання, запор, діарея.

 

Протипоказання. Гіперчутливість до будь-якого інгредієнта препарату, первинна або вторинна гіперкальціємія, виражена гіперкальціурія або сечокам’яна хвороба, декальцінуючі пухлини, такі як мієлома, кісткові метастази, саркоїдоз. Препарат також протипоказаний при гіпопаратиреоїдизмі і нирковій недостатності. Остеопороз, зумовлений іммобілізацією.

 

Передозування.

Симптоми: нудота, блювання, анорексія, головний біль, запаморочення, слабкість.

У разі передозування необхідно прийняти велику кількість рідини і дотримуватись дієти з обмеженою кількістю кальцію.

 

Особливості застосування.

Вагітність та лактація. Потреба в кальції та вітаміні D3 підвищується у період вагітності та лактації. Застосування сиропу Кальциум-Д показано у період вагітності та годування груддю, але їх не можна приймати одночасно з препаратами заліза. Потрібно також враховувати додаткове надходження кальцію та вітаміну D3 з інших джерел. Кальцій проникає в грудне молоко, але його вміст збільшується не настільки, щоб негативно вплинути на дитину. У пацієнтів з м’якою та помірною нирковою недостатністю (виявляється у людей похилого віку) або незначною гіперкальціурією необхідно проводити періодичний контроль за виведенням кальцію з сечею та за рівнем кальцію у плазмі. Крім цього необхідно проводити контроль за виділенням кальцію з сечею у пацієнтів, які мають в анамнезі конкременти у нирках, з метою виключення гіперкальціурії.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Кальциум-Д може знижувати всмоктування препаратів заліза та тетрациклінів. Одночасне застосування з дигіталісними глікозидами може підсилювати дію дигіталісу. Одночасне застосування з хінолонами може знижувати всмоктування кальцію. Тому препарат слід приймати за 3 год до або після прийому вищевказаних препаратів. У пацієнтів, які приймають діуретики тіазидного ряду у рідких випадках можлива гіперкальціємія.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла місці, недоступному для дітей, при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 2 роки.

 


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Кальциум Д сироп 120 мл. вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Кальциум Д сироп 120 мл., чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Кальциум Д сироп 120 мл., вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-80. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Кальциум Д сироп 120 мл., возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Кальциум Д сироп 120 мл. указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Кальциум Д сироп 120 мл. указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Кальциум Д сироп 120 мл. Аптека 0303» или «Аптека 0303 Кальциум Д сироп 120 мл. купить».