Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
Главная | Как заказать? | Оплата, доставка, скидки | Центры самовывоза | Отзывы | Форум | О нас
 
Уважаемые покупатели!
Перед приходом в аптеку просьба обязательно резервировать товар и уточнить цены на него через сайт или через наших операторов по телефонам, указанных на сайте. Без резервирования аптека не гарантирует наличие товара на момент Вашего посещения аптеки.

Мы ценим Ваше время и бережем Ваши нервы!

Кораргин табл. №50

Кораргин табл. №50

Кораргин табл. №50
Код товара: 34632
Производитель: «Технолог.Умань»
Наличие: Нет в аптеке
Цена:  9,00
Цена и наличие товара действительны на 30.01.2015
Кол-во:    x 9,00  =  9,00 грн
Назад Купить
На данный момент этого товара нет в наличии, поэтому его цена на момент продажи может отличаться от указанной выше.

За подробной информацией обращайтесь к оператору по телефону: (044) 384-20-33

Инструкция

Кораргин табл. №50
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

КОРАРГІН

(CORARGINЕ)

 

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: таблетки, вкриті оболонкою, від світло-зеленого до зеленого кольору, з двоопуклою поверхнею; на поперечному зрізі видно два шари;

склад Кораргин табл. №50: 1 таблетка містить рибоксину (інозину) 0,1 г та L-аргініну гідрохлориду в дозі, еквівалентній 0,1 г L-аргініну;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль картопляний, повідон 25, аеросил, магнію стеарат, гіпромелоза, титану діоксид, тальк, твін 80, макрогол 6000, індигокармін, хіноліновий жовтий Е 104.

 

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

 

Фармакотерапевтична група. Кардіологічні препарати. Код АТС С01Е Х.

 

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Діючими речовинами препарату є амінокислота L-аргінін та інозин. L-аргінін – джерело утворення оксиду азоту (NO), який активує гуанілатциклазу і підвищує рівень циклічного гуанідинмонофосфату (цГМФ) в ендотелії судин, що в результаті призводить до розслаблення гладеньких м’язів судинної стінки. Інозин – пуриновий нуклеозид, попередник синтезу аденілових мононуклеотидів, спричиняє позитивний вплив на обмін речовин в міокарді, зокрема, підвищує активність ряду ферментів циклу Кребса, сприяє активності метаболізму в умовах гіпоксії.

Препарат за рахунок синергічної дії L-аргініну та інозину має виражені вазодилатуючі властивості. Препарат чинить позитивний вплив на кардіо- і системну гемодинаміку – поліпшує скоротливу здатність міокарда, покращує коронарний кровообіг, сприяє зниженню артеріального тиску, в тому числі в похилому віці. Прийом препарату супроводжується підвищенням вмісту оксиду азоту (NO) в крові. Має антигіпоксичні та антиоксидантні властивості, нормалізує структуру та метаболізм міокарда при гіпоксії та кардіоміопатії.

Фармакокінетика. Не вивчалася.

 

Показання для застосування. Як додатковий до базисної терапії засіб у комплексному лікуванні станів, які супроводжуються дисфункцією ендотелія - ішемічної хвороби серця, кардіоміопатій різного генезу, артеріальної гіпертензії, а також у комплексній терапії патологічних станів, які характеризуються порушеннями метаболізму міокарда.

 

Спосіб застосування та дози Кораргин табл. №50: Кораргін приймають внутрішньо до їди. Добова доза встановлюється індивідуально і становить 3-9 таблеток на добу. Зазвичай на початку лікування препарат призначають по 1 таблетці 3 - 4 рази на добу. Якщо препарат добре переноситься, поступово (протягом 2 - 3 днів) дозу підвищують до 2-3 таблеток 3 рази на добу. Тривалість курсу лікування залежить від тяжкості та перебігу захворювання і становить в середньому 3 тижні.

 

Побічна дія. Можливі симптоми індивідуальної непереносимості, гіперурикемія, загострення подагри.

 

Протипоказання. Кораргін не рекомендується приймати хворим із підвищеною індивідуальною чутливістю до компонентів препарату, а також хворим на подагру і при гіперурикемії. Ниркова недостатність, вагітність, годування груддю, дитячий вік.

 

Передозування. Не встановлено.

 

Особливості застосування. При нирковій недостатності застосування препарату можливе лише у разі, коли, на думку лікаря, очікуваний позитивний ефект переважає можливий ризик при застосуванні. Немає посилань на те, що Кораргін може негативно впливати на діяльність водіїв та інших осіб, які працюють з технікою.

Досвід застосування дітям, а також в період вагітності і годування груддю відсутній.

При тривалому застосуванні необхідний контроль сечової кислоти в крові, функції печінки і нирок, периферичної крові.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному застосуванні з серцевими глікозидами – зменшення токсичності останніх.

 

Умови та термін зберігання. У сухому, захищеному від світла місці при температурі від 15 0С до 25 0С. Термін придатності - 2 роки.

 


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Кораргин табл. вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Кораргин табл., чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Кораргин табл., вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Кораргин табл., возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Кораргин табл. указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Кораргин табл. указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Кораргин табл. Аптека 0303» или «Аптека 0303 Кораргин табл. купить».