Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
Главная | Как заказать? | Оплата, доставка, скидки | Центры самовывоза | Отзывы | Форум | О нас
 
Увага! Акція!

При покупці двох і більше АКЦІЙНИХ препаратів одним чеком кожен покупець отримає 3% знижки на акційні препарати: фертоловіти, мезикс, нотти, пентавен, променсіл, простакеа, ротен, уроксін, муважель, лактокеа, міоксін, ніцемед, ренімакс, еменція чері, калько рель.

Гинкофар табл. 40 мг. №20

Гинкофар табл. 40 мг. №20

Гинкофар табл. 40 мг. №20
Код товара: 35440
Производитель: «БИОФАРМА»
Наличие: Есть
Цена:  81,00
Цена и наличие товара действительны на 25.04.2018
Кол-во:    x 81,00  =  81,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Гинкофар табл. 40 мг. №20
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ГІНКОФАР

(GINKOFAR®)

 

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: округлі, двоопуклі, таблетки, вкриті оболонкою світло-коричневого кольору із можливими вкрапленнями, з гладкими поверхнями, без пошкоджень;

склад Гинкофар табл. 40 мг. №20: 1 таблетка містить 40 мг сухого екстракту з листя гінкго дволопатевого (Ginkgo bilobae fol. extr. sicc) з вмістом 24% гінкгофлавоноглікозидів (похідні кемпферолу, кверцетину, ізорамнетину) і 6% терпенових лактонів (гінкголіди A, B, C, J і білобалід А); наведена кількість екстракту відповідає вмісту 9,6 мг гінкгофлавоноглікозидів в одній таблетці;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, полівінілпіролідон, поліетиленгліколь, гідроксипропілметилцелюлоза, магнію стеарат, титану діоксид (Е171), кремнію діоксид колоїдний, заліза оксид жовтий.

 

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

 

Фармакотерапевтична група. Засоби, які застосовуються при деменції.

Код АТС: N06D X02.

 

Фармакологічні властивості.

 Фармакодинаміка. Стандартизований екстракт гінкго дволопатевого, активатор клітинного метаболізму, сприяє відновленню морфологічної структури і функціональної активності клітинних мембран. Чинить антигіпоксичну дію на тканини, зокрема на нервову (покращує постачання кисню та глюкози до головного мозку, білобалід А), запобігає розвитку набряку мозку і сітківки, а також прискорює резорбцію набряків, уповільнює вікову редукцію холінергічних рецепторів та адренергічних α2-рецепторів, покращує здатність до навчання і запам’ятовування. Екстракт листя гінкго дволопатевого, шляхом пригнічення PAF і збільшення еластичності клітинної мембрани еритроцитів, покращує реологічні властивості крові. Усуває спазм кровоносних судин і спричинює їх розширення. Проявом цього є зменшення в’язкості крові і збільшення мікроциркуляції крові, відповідно лікарський засіб покращує коронарний і мозковий кровообіг. Компоненти екстракту листя гінкго дволопатевого нейтралізують вільні радикали і чинять нейропротекторну дію, зокрема при різного роду нейропатіях і стимулюють регенерацію аксонів рухових нервів (білобалід А).

Фармакокінетика. У людини всмоктування гінкгофлавоноглікозидів відбувається у тонкому кишечнику. Біологічна доступність терпеноїдів у людини становить: для гінкголіду А 93-100%, гінкголіду В 79-93% і біолобаліду А - понад 70%. Після перорального прийому в дозі 50 - 300 мг максимальна концентрація досягається через 2-3 год., а період напіввиведення становить 2-4 год. Тривалість елімінації - 24 год.

 

Показання для застосування. Дисциркуляторна енцефалопатія різного генезу (наслідки інсульту, черепно-мозкових травм, у похилому віці), у вигляді розладів уваги та/або пам’яті, зниження інтелектуальних властивостей, відчуття страху, порушення сну; порушення периферичного кровообігу і мікроциркуляції, у т.ч. артеріопатії нижніх кінцівок, синдром Рейно; нейросенсорні порушення (запаморочення, дзвін у вухах, гіпоакузія, дегенерація жовтої плями пов’язана зі старінням, діабетична ретинопатія).

 

Спосіб застосування та дози Гинкофар табл. 40 мг. №20. При дисциркуляторній енцефалопатії різного генезу та порушеннях периферичного кровообігу рекомендовано приймати внутрішньо по 1 таблетці 3 рази на добу після їди, запиваючи невеликою кількістю рідини.

Тривалість курсу лікування повинна становити 8-12 тижнів. Перші ознаки покращання настають, як правило, через 4 тижні від початку лікування. Після завершення основного курсу лікування рекомендовано подальше застосування лікарського засобу по 1 таблетці 2 рази на добу після їди, запиваючи невеликою кількістю рідини. Гінкофар добре переноситься організмом, тому його можна застосовувати протягом тривалого часу.

 

Побічна дія. Дуже рідко можуть виникати легкі розлади з боку шлунково-кишкового тракту. В осіб з підвищеною чутливістю можуть виникати головний біль, запаморочення та шкірні алергічні реакції (почервоніння, набряк, свербіж).

 

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого компоненту препарату.

Оскільки немає достатніх даних щодо застосування цього лікарського засобу для лікування дітей, його не слід застосовувати у дітей віком до 12 років.

 

Передозування. При одноразовому або багаторазовому передозуванні можуть з’явитися розлади з боку шлунково-кишкового тракту, порушення мислення, а також головний біль.

Терапія симптоматична.

 

Особливості застосування. Перед початком лікування Гінкофаром потрібно з’ясувати, чи патологічні симптоми, які зустрічаються, не є наслідком основного захворювання, для якого необхідне специфічне лікування.

Вагітність і період годування груддю

Невідомо про факти негативного впливу препаратів із гінкго дволопатевого на плід і новонародженого. Проте, оскільки досвід його застосування в період вагітності та годування груддю відсутній, потрібно ретельно оцінити співвідношення користі і ризику при призначенні лікування в зазначеному періоді.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами і рухомими механізмами, що потребують великої концентрації уваги.

Гінкофар не впливає на здатність керувати транспортними засобами та обслуговувати склад Гинкофар табл. 40 мг. №20ні механізми, але у разі виникнення побічних дій з боку нервової системи, слід уникати такої діяльності.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарат не слід одночасно застосовувати при тривалій терапії ацетилсаліциловою кислотою (аспірином), варфарином, а також тіазидними діуретиками.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому місці, при температурі від 15 до 25°С. Термін придатності – 3 роки.

 

 


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Гинкофар вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Гинкофар, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Гинкофар, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Гинкофар, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Гинкофар указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Гинкофар указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Гинкофар Аптека 0303» или «Аптека 0303 Гинкофар купить».