Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
Главная | Как заказать? | Оплата, доставка, скидки | Центры самовывоза | Отзывы | Форум | О нас
 
Увага! Акція!

При покупці двох і більше АКЦІЙНИХ препаратів одним чеком кожен покупець отримає 3% знижки на акційні препарати: фертоловіти, мезикс, нотти, пентавен, променсіл, простакеа, ротен, уроксін, муважель, лактокеа, міоксін, ніцемед, ренімакс, еменція чері, калько рель.

Ливенциале форте капс. 300 мг. №30

Ливенциале форте капс. 300 мг. №30

Ливенциале форте капс. 300 мг. №30
Код товара: 36595
Производитель: «Scan Biotec. Индия»
Наличие: Есть
Цена:  89,00
Цена и наличие товара действительны на 23.05.2018
Кол-во:    x 89,00  =  89,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Ливенциале форте капс. 300 мг. №30
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ЛІВЕНЦІАЛЄ ФОРТЕ

(LIVENTSIALE FORTE)

 

Загальна характеристика:

міжнародна назва: натуральні фосфоліпіди;

основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули, корпус – червоного кольору, кришечка – чорного кольору , вміст капсул – масляниста маса від жовтого до жовто-світло-коричневого кольору;

склад Ливенциале форте капс. 300 мг. №30: 1 капсула містить 300 мг натуральних фосфоліпідів*

(*натуральні фосфоліпіди – синонім – (3-фосфатидил)холін із соєвих бобів);

допоміжні речовини: промогель, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, крохмаль кукурудзяний.

 

Форма випуску. Капсули.

 

Фармакотерапевтична група. Гепатопротекторні засоби. Код АТС А05ВА50**.

 

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Активна діюча речовина препарату – натуральні фосфоліпіди.

 Субстанція натуральних фосфоліпідів (НФЛ) є високоочищеним екстрактом із бобів сої і містить переважно фосфатидилхолін (ФХ) з високою концентрацією поліненасичених жирних кислот, в основному лінолевої (70 %), ліноленової і олеїнової. Головним активним інгредієнтом натуральних фосфоліпідів є 1,2 – дилінолеоїлфосфатидилхолін.

 За своєю хімічною структурою НФЛ відповідають природним (ендогенним) фосфоліпідам організму, але у функціональному відношенні переважають їх завдяки високому вмісту в 1-му і 2-му положенні молекули поліненасичених жирних кислот (ПНЖК), особливо лінолевої кислоти.

 Мембраностабілізуюча і гепатопротекторна дія НФЛ досягається шляхом прямого вбудування молекул НФЛ в фосфоліпідну структуру пошкоджених печінкових клітин, заміщення дефектів і відновлення бар’єрної функції ліпідного бішару мембран. Ненасичені жирні кислоти фосфоліпідів сприяють збільшенню активності і пластичності мембран, зменшують компактність фосфоліпідних структур, нормалізують проникність.

Гепатозахисна дія натуральних фосфоліпідів, побудована на інгібуванні процесів перекисного окислення ліпідів (ПОЛ), які розглядають як один з головних механізмів розвитку уражень печінки.

 Препарат має здатність запобігати розвитку гіперхолестеринемії (ГСХ) і гіпертригліцеридемії (ГТГ), нормалізує рівень β-ЛП, преβ-ЛП. При цьому стимулюються керовані фосфоліпідами процеси затримки патологічного накопичення холестерину в тканинах, а також виникає мобілізація його транспортування із стінок судин назад за рахунок активації ліполітичної (ЛПЛ) або холестеринестерифікуючої ферментної системи (ЛХАТ).

 Дилінолеоїлфосфатидилхолін сприяє зниженню рівня активації клітин Купфера і продукування ними прозапальних цитокінів IL1b і TNFa.

 Натуральні фосфоліпіди мають антифібротичний ефект.

Фармакокінетика. При прийомі всередину більше 90 % препарату всмоктується в тонкому кишечнику. Максимальний вміст фосфатидилхоліну в крові через 6-24 години після перорального прийому становить близько 20 %.

 

 

Показання для застосування. Жирова інфільтрація печінки різного генезу (включно ураження печінки при діабеті); хронічні гепатити, гострі гепатити в стадії реабілітації хворого; початковий цироз печінки; токсичні ураження печінки; алкогольне ушкодження печінки; токсикози у вагітних.

 Як допоміжна терапія – при псоріазі; радіаційному синдромі; метаболічному синдромі.

 

Спосіб застосування та дози Ливенциале форте капс. 300 мг. №30. На початку лікування препарат застосовують у формі ін’єкцій, поєднуючи із застосуванням капсул, після поліпшення стану хворого призначають прийом капсул. Капсули ковтають не розжовуючи і запивають достатньою кількістю води.

Доза для дорослих і підлітків – по 2 капсули тричі на добу. Курс лікування – 3 місяці. За необхідності курс може бути продовжений. Питання про можливість використання препарату для вагітних та дозування вирішує лікар по показанням.

 Як допоміжну терапію препарат застосовують, залежно від загальної клінічної картини, по 1-2 капсули тричі на добу, курс лікування - від 1 до 3 місяців, у поєднанні із загальноприйнятими методами лікування.

 При псоріазі лікування починають із прийому ЛІВЕНЦІАЛЄ ФОРТЕ по 2 капсули 3 рази на добу протягом 2 тижнів, після цього протягом 10 днів призначають препарат у формі внутрішньовенних ін’єкцій (по 1 ампулі (5 мл) на добу), з одночасним призначенням ПУВА-терапії. Після чого продовжують прийом капсул протягом 2 місяців. За наявності протипоказань до ПУВА-терапії застосовують ту ж саму схему прийому препарату у поєднанні із загальноприйнятими методами лікування псоріазу.

 

 

Побічна дія. ЛІВЕНЦІАЛЄ ФОРТЕ добре переноситься. Однак у хворих зі схильністю до проносів при застосуванні препарату у підвищених дозах можливо відчуття дискомфорту у ділянці шлунка.

 

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Внутрішньопечінковий холестаз.

 

Передозування. Дані про передозування препарату відсутні.

 

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Відсутні дані про несумісність препарату з іншими лікарськими засобами.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 оС. Термін придатності – 3 роки.

 


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Ливенциале форте вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Ливенциале форте, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Ливенциале форте, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Ливенциале форте, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Ливенциале форте указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Ливенциале форте указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Ливенциале форте Аптека 0303» или «Аптека 0303 Ливенциале форте купить».