Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
Главная | Как заказать? | Оплата, доставка, скидки | Центры самовывоза | Отзывы | Форум | О нас
 
Уважаемые покупатели!
Перед приходом в аптеку просьба обязательно резервировать товар и уточнить цены на него через сайт или через наших операторов по телефонам, указанных на сайте. Без резервирования аптека не гарантирует наличие товара на момент Вашего посещения аптеки.

Мы ценим Ваше время и бережем Ваши нервы!

Ливенциале форте капс. 300 мг. №30

Ливенциале форте капс. 300 мг. №30

Ливенциале форте капс. 300 мг. №30
Код товара: 36595
Производитель: «Scan Biotec. Индия»
Наличие: Есть
Цена:  113,00
Цена и наличие товара действительны на 20.01.2017
Кол-во:    x 113,00  =  113,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Ливенциале форте капс. 300 мг. №30
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ЛІВЕНЦІАЛЄ ФОРТЕ

(LIVENTSIALE FORTE)

 

Загальна характеристика:

міжнародна назва: натуральні фосфоліпіди;

основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули, корпус – червоного кольору, кришечка – чорного кольору , вміст капсул – масляниста маса від жовтого до жовто-світло-коричневого кольору;

склад Ливенциале форте капс. 300 мг. №30: 1 капсула містить 300 мг натуральних фосфоліпідів*

(*натуральні фосфоліпіди – синонім – (3-фосфатидил)холін із соєвих бобів);

допоміжні речовини: промогель, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, крохмаль кукурудзяний.

 

Форма випуску. Капсули.

 

Фармакотерапевтична група. Гепатопротекторні засоби. Код АТС А05ВА50**.

 

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Активна діюча речовина препарату – натуральні фосфоліпіди.

 Субстанція натуральних фосфоліпідів (НФЛ) є високоочищеним екстрактом із бобів сої і містить переважно фосфатидилхолін (ФХ) з високою концентрацією поліненасичених жирних кислот, в основному лінолевої (70 %), ліноленової і олеїнової. Головним активним інгредієнтом натуральних фосфоліпідів є 1,2 – дилінолеоїлфосфатидилхолін.

 За своєю хімічною структурою НФЛ відповідають природним (ендогенним) фосфоліпідам організму, але у функціональному відношенні переважають їх завдяки високому вмісту в 1-му і 2-му положенні молекули поліненасичених жирних кислот (ПНЖК), особливо лінолевої кислоти.

 Мембраностабілізуюча і гепатопротекторна дія НФЛ досягається шляхом прямого вбудування молекул НФЛ в фосфоліпідну структуру пошкоджених печінкових клітин, заміщення дефектів і відновлення бар’єрної функції ліпідного бішару мембран. Ненасичені жирні кислоти фосфоліпідів сприяють збільшенню активності і пластичності мембран, зменшують компактність фосфоліпідних структур, нормалізують проникність.

Гепатозахисна дія натуральних фосфоліпідів, побудована на інгібуванні процесів перекисного окислення ліпідів (ПОЛ), які розглядають як один з головних механізмів розвитку уражень печінки.

 Препарат має здатність запобігати розвитку гіперхолестеринемії (ГСХ) і гіпертригліцеридемії (ГТГ), нормалізує рівень β-ЛП, преβ-ЛП. При цьому стимулюються керовані фосфоліпідами процеси затримки патологічного накопичення холестерину в тканинах, а також виникає мобілізація його транспортування із стінок судин назад за рахунок активації ліполітичної (ЛПЛ) або холестеринестерифікуючої ферментної системи (ЛХАТ).

 Дилінолеоїлфосфатидилхолін сприяє зниженню рівня активації клітин Купфера і продукування ними прозапальних цитокінів IL1b і TNFa.

 Натуральні фосфоліпіди мають антифібротичний ефект.

Фармакокінетика. При прийомі всередину більше 90 % препарату всмоктується в тонкому кишечнику. Максимальний вміст фосфатидилхоліну в крові через 6-24 години після перорального прийому становить близько 20 %.

 

 

Показання для застосування. Жирова інфільтрація печінки різного генезу (включно ураження печінки при діабеті); хронічні гепатити, гострі гепатити в стадії реабілітації хворого; початковий цироз печінки; токсичні ураження печінки; алкогольне ушкодження печінки; токсикози у вагітних.

 Як допоміжна терапія – при псоріазі; радіаційному синдромі; метаболічному синдромі.

 

Спосіб застосування та дози Ливенциале форте капс. 300 мг. №30. На початку лікування препарат застосовують у формі ін’єкцій, поєднуючи із застосуванням капсул, після поліпшення стану хворого призначають прийом капсул. Капсули ковтають не розжовуючи і запивають достатньою кількістю води.

Доза для дорослих і підлітків – по 2 капсули тричі на добу. Курс лікування – 3 місяці. За необхідності курс може бути продовжений. Питання про можливість використання препарату для вагітних та дозування вирішує лікар по показанням.

 Як допоміжну терапію препарат застосовують, залежно від загальної клінічної картини, по 1-2 капсули тричі на добу, курс лікування - від 1 до 3 місяців, у поєднанні із загальноприйнятими методами лікування.

 При псоріазі лікування починають із прийому ЛІВЕНЦІАЛЄ ФОРТЕ по 2 капсули 3 рази на добу протягом 2 тижнів, після цього протягом 10 днів призначають препарат у формі внутрішньовенних ін’єкцій (по 1 ампулі (5 мл) на добу), з одночасним призначенням ПУВА-терапії. Після чого продовжують прийом капсул протягом 2 місяців. За наявності протипоказань до ПУВА-терапії застосовують ту ж саму схему прийому препарату у поєднанні із загальноприйнятими методами лікування псоріазу.

 

 

Побічна дія. ЛІВЕНЦІАЛЄ ФОРТЕ добре переноситься. Однак у хворих зі схильністю до проносів при застосуванні препарату у підвищених дозах можливо відчуття дискомфорту у ділянці шлунка.

 

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Внутрішньопечінковий холестаз.

 

Передозування. Дані про передозування препарату відсутні.

 

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Відсутні дані про несумісність препарату з іншими лікарськими засобами.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 оС. Термін придатності – 3 роки.

 


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Ливенциале форте вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Ливенциале форте, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Ливенциале форте, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Ливенциале форте, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Ливенциале форте указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Ливенциале форте указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Ливенциале форте Аптека 0303» или «Аптека 0303 Ливенциале форте купить».