Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
Главная | Как заказать? | Оплата, доставка, скидки | Центры самовывоза | Отзывы | Форум | О нас
 
Увага! Акція!

При покупці двох і більше АКЦІЙНИХ препаратів одним чеком кожен покупець отримає 3% знижки на акційні препарати: фертоловіти, мезикс, нотти, пентавен, променсіл, простакеа, ротен, уроксін, муважель, лактокеа, міоксін, ніцемед, ренімакс, еменція чері, калько рель.

Ринит табл. 150 мг. №100

Ринит табл. 150 мг. №100

Ринит табл. 150 мг. №100
Код товара: 3752
Производитель: «Кусум хелтхкер»
Наличие: Есть
Цена:  56,00
Цена и наличие товара действительны на 20.04.2018
Кол-во:    x 56,00  =  56,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Ринит табл. 150 мг. №100
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

РИНИТ®

(RINIT®)

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назви: ranitidine;

N-[2-[[[5-(диметиламіно) метил]фурфіл]метилтіо]-етил]-N’-метил-2-нітро-1,1-етилендіамін;

основні фізико-хімічні властивості: круглі двоопуклі таблетки, вкриті оболонкою, оранжевого кольору;

склад Ринит табл. 150 мг. №100: 1 таблетка містить ранітидину гідрохлориду, що еквівалентно ранітидину 150 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, магнію стеарат, компонент для покриття – Opadry II 85G53691 оранжевий (FD&C Blue № 2 Aluminium Lake (AL5096), FD&C Yellow № 6 Aluminium Lake (AL5197), FD&C Yellow № 6 Aluminium Lake (3862), лецитин, поліетиленгліколь, спирт полівініловий, понсо 4R, Aluminium Lake, тальк, титану діоксид).

 

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

 

Фармакотерапевтична група. Противиразкові засоби. Kод АТС А02В А02.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Риніт(R) є антагоністом Н2-гістамінових рецепторів. Конкурентно зворотньо зв’язуючись із Н2-гістамінованими рецепторами парієтальних клітин слизової оболонки шлунка, пригнічує базальну та стимульовану секрецію соляної кислоти та зменшує активність пепсину, підвищує рН вмісту шлунка. Зменшує об’єм шлункового соку, зумовленого подразненням барорецепторів (розтягнення шлунка), харчовим навантаженням, дією гормонів та біогенних стимуляторів (гастрин, гістамін, пенгастрин, кофеїн). Тривалість дії препарату після одноразового застосування приблизно 12 год.

Фармакокінетика. Ранітидин швидко всмоктується під час прийому внутрішньо. Абсорбція не залежить від прийому їжі. Пік концентрації у плазмі в межах 300 - 500 мкг/мл досягається через 1 - 3 год після перорального прийонму 150 мг препарату. Біодоступність ранітидину 50%. Концентрація Риніту(R) в плазмі пропорційна вжитій дозі. Зв’язування з білками плазми становить 15%. Частково метаболізується в печінці.

Виведення препарату здійснюється переважно нирками (60 - 70% пероральної дози) та 26% з фекаліями. Період напіввиведення дорівнює 2 - 3 год. Приблизно 30% пероральної дози виділяється в незміненому вигляді.

 

Показання для застосування. Пептична виразка шлунка і дванадцятипалої кишки в разі відсутності H. pylori або при неможливості ерадикації H. pylori як профілактичне лікування; ГЕРХ (гастро-езофагеальна рефлюксна хвороба); синдром Золлінгера–Еллісона; хронічний гастрит з підвищеною кислотоутворюючою функцією шлунка в стадії загострення; невиразкова диспепсія.

 

 

 

Спосіб застосування та дози Ринит табл. 150 мг. №100.

Дорослі.

Пептична виразка шлунка в разі відсутності H. рylori або як профілактичне лікування при неможливості ерадикації H. рylori – по 150 мг 2 рази на добу або 300 мг 1 раз на добу 4 - 8 тижнів.

Пептична виразка дванадцятипалої кишки в разі відсутності H. рylori або як профілактичне лікування при неможливості ерадикації H. рylori – по 150 мг 2 рази на добу або 300 мг 1 раз на добу 4 - 6 тижнів.

Гастро-езофагеальна рефлюксна хвороба (ГЕРХ) – по 150 мг 4 рази на день 4 - 8 тижнів. Підтримуюча терапія при ГЕРХ – по 150 мг 1 раз на добу до 12 місяців.

Синдром Золлінгера-Еллісона – початкова доза становить 150 мг 4 рази на добу, але у разі необхідності доза може бути збільшена. Підбір дози індивідуальний.

Для пацієнтів із невиразковою диспепсією рекомендовано курс по 150 мг 2 рази на добу 2 - 4 тижні або 300 мг 1 раз на добу.

Хронічний гастрит з підвищеною кислотоутворюючою функцією шлунка в стадії загострення – по 150 мг 2 рази на добу 2 - 4 тижні або 300 мг 1 раз на добу.

Ниркова недостатність

У пацієнтів з тяжким ураженням нирок (кліренс креатиніну менше 50 мл/хв) можлива кумуляція ранітидину. Для таких пацієнтів рекомендована доза 150 мг 1 раз на день. Пацієнтам, які проходять постійний амбулаторний перитонеальний діаліз або постійний гемодіаліз, ранітидин (150 мг) слід застосовувати відразу ж після сеансу діалізу.

Побічна дія. У незначної частини пацієнтів спостерігались головний біль та запаморочення, сонливість, тривожність, збудження. Існують повідомлення про поодинокі випадки виникнення галюцинацій, насамперед у тяжкохворих та пацієнтів літнього віку. Було декілька повідомлень про зворотнє затуманення зору, можливо через зміни акомодації ока.

Можуть спостерігатися сухість у роті, запор або діарея, нудота, блювання, біль у животі. Можливі зворотні зміни лабораторних показників в аналізах функції печінки. Є окремі повідомлення про гепатити (з жовтяницею або без), як правило, зворотні.

Повідомлялося про можливість розвитку гострого панкреатиту.

Зміни в крові, як правило, зворотні (лейкопенія, тромбоцитопенія, гранулоцитопенія, апластична анемія) мали місце у деяких пацієнтів. Повідомлялось про окремі випадки агранулоцитозу або панцитопенії, інколи з кістково-мозковою гіпоплазією або аплазією.

Як і у випадку з іншими антагоністами Н2-рецепторів, і при використанні ранітидину мають місце окремі повідомлення про можливий розвиток аритмій (брадикардії чи тахікардії, екстрасистолії), атріовентрикулярних блокад.

Мають місце повідомлення про біль у суглобах і м’язах.

Можуть спостерігатися підвищення кретиніну крові, підвищення рівня пролактину, гінекомастія, аменорея, алопеція.

Рідко можливі алергічні реакції: кропив’янка, ангіоневротичний набряк, бронхоспазм, анафілактичний шок, біль у грудях, артеріальна гіпотензія.

 

Протипоказання. Гіперчутливість до компонентів препарату. Наявність злоякісних захворювань шлунка. Тяжкі захворювання нирок і печінки, цироз печінки з портосистемною енцефалопатією в анамнезі. Періоди вагітності і лактації. Дитячий вік (до 14 років).

 

Передозування. Немає даних щодо небезпечних для життя наслідків передозування.

У випадку передозування необхідно промити шлунок і проводити симптоматичну терапію. За необхідністі ліки можуть бути виведені із плазми гемодіалізом.

 

Особливості застосування. До початку лікування необхідно виключити можливість наявності злоякісних новоутворень шлунка, оскільки лікування ранітидином може маскувати симптоми розвитку пухлини у шлунку.

Ранітидин виділяється нирками, тому рівень препарату у плазмі зростає у пацієнтів з тяжким ураженням нирок. Доза препарату для таких хворих має бути відповідно відкоригована.

У разі швидкої відміни препарату можливий розвиток синдрому рикошету. У випадку необхідності відміни препарату слід робити це поступово. Не слід призначати препарат хворим на гостру порфірію.

Вагітність та період лактації. Ранітидин проходить через плаценту і потрапляє в грудне молоко жінки. Подібно до інших ліків він може застосовуватися в період вагітності тільки у разі крайньої необхідності. При годуванні дітей груддю треба припинити приймання препарату.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При застосуванні стандартних рекомендованих доз ранітидину препарат не впливає на цитохром Р450 – пов’язану функціональну окислювальну систему в печінці. Відповідно, ранітидин у загальноприйнятих терапевтичних дозах не потенціює дію ліків, які інактивуються цим ензимом, це стосується діазепаму, лігнокаїну, фенотоіну, пропранололу, теофіліну та варфарину.

При одночасному застосуванні з антацидами перерва між прийманням антацидів і Риніту(R) повинна бути не менше 1 - 2 год.

При одночасному застосуванні великих доз сукральфату (2 г) та ранітидину абсорбція останнього може знизитись. Ефект непомітний, якщо сукрафальт приймати після 2-годинного інтервалу.

Рекомендовано постійне спостереження за пацієнтами, які приймають нестероїдні протизапальні засоби одночасно з ранітидином, особливо за літніми людьми та пацієнтами з пептичною виразкою в анамнезі.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухому місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 3 роки.

 


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Ринит вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Ринит, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Ринит, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Ринит, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Ринит указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Ринит указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Ринит Аптека 0303» или «Аптека 0303 Ринит купить».