Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
Главная | Как заказать? | Оплата, доставка, скидки | Центры самовывоза | Отзывы | Форум | О нас
 
Увага! Акція!

При покупці двох і більше АКЦІЙНИХ препаратів одним чеком кожен покупець отримає 3% знижки на акційні препарати: фертоловіти, мезикс, нотти, пентавен, променсіл, простакеа, ротен, уроксін, муважель, лактокеа, міоксін, ніцемед, ренімакс, еменція чері, калько рель.

Колме капли 60 мг. + амп. 15мл. №4

Колме капли 60 мг. + амп. 15мл. №4

Колме капли 60 мг. + амп. 15мл. №4
Код товара: 38268
Производитель: «Faes Farma (Испания)»
Наличие: Есть
Цена:  980,00
Цена и наличие товара действительны на 27.04.2018
Кол-во:    x 980,00  =  980,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Колме капли 60 мг. + амп. 15мл. №4
ІНСТРУКЦІЯ

для  медичного застосування препарату

КОЛМЕ

(COLME)

 

 

 

Загальна характеристика:

міжнародна назва: ціанамід;

основні фізико-хімічні властивості: безбарвна, прозора рідина із слабким запахом оцтової кислоти;

склад Колме капли 60 мг. + амп. 15мл. №4: 1 мл крапель містять активної речовини ціанаміду 60 мг, 1 крапля -  3 мг;

допоміжні речовини: кислота сорбінова, кислота оцтова льодяна, натрію ацетат, вода для ін’єкцій.

Форма випуску. Краплі для внутрішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Засіб, що застосовується при алкогольній залежності. Код АТС N07BB.

Фармакологічні властивості. Дія ціанаміду заснована на блокаді ферментної біотрансформації етилового спирту, призводить до підвищення концентрації метаболіту етилового спирту – ацетальдегіду, який спричинює негативні відчуття (приплив крові до обличчя, нудоту, тахікардію, задишку та ін.), які роблять надзвичайно неприємним вживання алкоголю після прийому препарату. Це зумовлює умовнорефлекторну відразу до смаку та запаху алкоголю.

Сенсибілізаційна дія ціанаміду на алкоголь виявляється раніше (приблизно через 45-60 хвилин) та продовжується менше (близько 12 годин), ніж дія дисульфіраму. На відміну від дисульфіраму ціанамід не має гіпотонічного ефекту.

Показання для застосування.

КОЛМЕ застосовується для лікування хворих на хронічний алкоголізм та для профілактики рецидивів.

Спосіб застосування та дози Колме капли 60 мг. + амп. 15мл. №4. Застосовується суворо за призначенням лікаря. Лікування призначають після обстеження хворого і попереджень про можливі наслідки та усклад Колме капли 60 мг. + амп. 15мл. №4нення. Препарат застосовують внутрішньо, по 36-75 мг (по 12-25 крапель 2 рази на добу з інтервалом 12 годин) за індивідуальною схемою.

Для дозування слід розкрити ампулу, яка містить розчин препарату, вилити вміст у флакон, вкладений в упаковку, та надіти крапельницю на флакон. Флакон повинен бути щільно закритим.

Побічна дія. Препарат, як правило, добре переноситься, якщо не вживається алкоголь. Іноді можливі втома, сонливість, шкірний висип, шум у вухах, транзиторний лейкоцитоз.

Протипоказання. Тяжкі серцеві захворювання, легенева, печінкова або ниркова недостатність, вагітність, лактація, підвищена індивідуальна чутливість до препарату.

Передозування. Симптоми не описані. Можливо посилення побічної дії. В разі прийому великих доз необхідно промити шлунок, лікування – дезінтоксикаційна та симптоматична терапія, спрямована на підтримку функції печінки, дихання, серцево-судинної системи, контроль за показником гематокриту та за необхідності - гемотрансфузія.

Особливості застосування. КОЛМЕ треба застосовувати тільки під наглядом лікаря та з відома пацієнта. Можливе виникнення реакції на алкоголь, який міститься в деяких ліках і харчових продуктах.

Лікування препаратом КОЛМЕ можна починати тільки коли минуло 12 годин після останнього вживання алкоголю. З обережністю препарат застосовують  у тих випадках, коли реакція на одночасний прийом з алкоголем може призвести до ризику для здоров’я пацієнта: при гіпертиреозі, цукровому діабеті, епілепсії, серцево-судинних захворюваннях, захворюваннях нирок. При тривалому прийомі рекомендується контролювати функцію щитовидної залози  один раз на півроку.

Реакція на алкоголь. При одночасному прийомі з алкоголем виникають такі симптоми: гіперемія шкірного покриву, „пульсація” в голові та шиї, нудота, тахікардія, утруднення дихання, слабкість, нечіткість зору, рясне потовиділення, біль у грудях. У більш тяжких випадках – блювання, зниження артеріального тиску, пригнічення дихання, колаптоїдний стан. Характер і ступінь тяжкості симптомів залежать від кількості вжитого алкоголю та прийнятого препарату. В тяжких випадках необхідно провести симптоматичну терапію, спрямовану на підтримку функцій дихальної та серцево-судинної системи, внутрішньовенне введення антигистамінних препаратів.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Слід уникати призначення КОЛМЕ разом з метронідазолом, ізоніазидом, фенітоїном та іншими інгібіторами альдегіду дегідрогенази, які можуть посилити реакцію з алкоголем. Після прийому дисульфіраму до застосування КОЛМЕ перерва повинна становити не менше 10 діб.

КОЛМЕ не сумісний з препаратами альдегідної групи (з паральдегидом та продукттами хлоралу).

Умови та термін зберігання. Зберігати в захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі не вище 25˚С.

Термін придатності – 2 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

 


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата colme вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар colme, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для colme, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию colme, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на colme указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара colme указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «colme Аптека 0303» или «Аптека 0303 colme купить».