Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
Главная | Как заказать? | Оплата, доставка, скидки | Центры самовывоза | Отзывы | Форум | О нас
 
Увага! Акція!

При покупці двох і більше АКЦІЙНИХ препаратів одним чеком кожен покупець отримає 3% знижки на акційні препарати: фертоловіти, мезикс, нотти, пентавен, променсіл, простакеа, ротен, уроксін, муважель, лактокеа, міоксін, ніцемед, ренімакс, еменція чері, калько рель.

Проксиум табл. 0.04 г. №30

Проксиум табл. 0.04 г. №30

Проксиум табл. 0.04 г. №30
Код товара: 40635
Производитель: «Лубныфарм»
Наличие: Нет в аптеке
Цена:  86,00
Цена и наличие товара действительны на 28.05.2015
Кол-во:    x 86,00  =  86,00 грн
Назад Купить
На данный момент этого товара нет в наличии, поэтому его цена на момент продажи может отличаться от указанной выше.

За подробной информацией обращайтесь к оператору по телефону: (044) 384-20-33

Инструкция

Проксиум табл. 0.04 г. №30
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ПАНТОПРАЗОЛ

(PANTOPRAZOLE)

 

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назви: pantoprazole; 5-(дифторметокси)-2-[[3,4-диметоксі-2-піридиніл)метил]сульфініл]1Н-бензимідазол;

основні фізико-хімічні властивості: двоопуклі таблетки, вкриті оболонкою, оранжевого кольору;

склад Проксиум табл. 0.04 г. №30: 1 таблетка містить пантопразолу 0,04 г;

допоміжні речовини: лактоза фармацевтична, крохмаль кукурудзяний, полівінілпіролідон низькомолекулярний медичний, магнію стеарат, ойдрагіт, тальк, поліетиленоксид, титану діоксид пігментний, євросерт сунсет жовтий.

 

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою, кишковорозчинні.

 

Фармакотерапевтична група. Засоби, що впливають на травну систему і метаболізм. Засоби для лікування пептичної виразки і гастроезофагеальної рефлюксної хвороби. Інгібітори “протонного насоса”. Код АТС А02В С02.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Антисекреторний, противиразковий засіб. Блокує кінцеву стадію утворення соляної кислоти шляхом необоротнього інгібування Н++-АТФази (“протонного насоса”) у парієтальних клітинах шлунка. Відновлення активності Н++-АТФази відбувається за рахунок синтезу ферменту de novo. Зменшує базальну та стимульовану (їжа, пентагастрин, інсулін) шлункову секрецію. Пригнічує ріст Н. pilori, сприяє утворенню у слизовій оболонці специфічних IgA до цих бактерій, підвищує антихелікобактерну активність антимікробних засобів.

Терапевтичний ефект після одноразового прийому розвивається швидко і зберігається протягом 24 год.

Фармакокінетика. Пантопразол кислотонестійкий, всмоктується практично повністю тільки у лужному середовищі тонкого кишечнику і надходить у системний кровоток. Біодоступність становить 70 - 80%. Присутність їжі та одночасний прийом антацидів не впливає на біодоступність препарату. Максимальна концентрація у крові після внутрішнього прийому 40 мг пантопразолу становить 1,1 - 3,1 мг/л і досягається через 2 - 4 год. Пантопразол добре проникає у тканини, у тому числі у парієтальні клітини шлунка. Зв’язування з білками плазми становить 98%. Об’єм розподілу – 0,16 л/кг, період напіввиведення – 0,9 - 1,9 год, загальний кліренс – 0,1 л/год/кг. Препарат метаболізується в печінці за участі ферментної системи цитохрому Р450 шляхом окислення, деалкілування і кон’югації. Основні метаболіти – деметилпантопразол і два сульфатовані кон’югати. Екскретується з організму нирками (71%) і кишечником (18%). Препарат не кумулює в організмі, слабко проникає через гематоенцефалічний бар’єр, екскретується у грудне молоко.

У пацієнтів похилого віку дещо зростає біодоступність і максимальна концентрація пантопразолу. У хворих на цироз печінки період напіввиведення зростає до 7 - 9 год, при нирковій недостатності збільшується незначно.

 

Показання для застосування. Виразкова хвороба шлунка і 12-палої кишки у стадії загострення, рефлюкс-езофагіт, синдром Золлінгера-Еллісона, а також у склад Проксиум табл. 0.04 г. №30і комбінованої терапії з метою ерадикації Неlicobacter pilori.

 

Спосіб застосування та дози Проксиум табл. 0.04 г. №30. Дорослим і дітям старше 14 років призначають по 1 таблетці (40 мг) на добу до або під час їжі, не розжовуючи і запиваючи рідиною. При ерозивних і виразкових формах рефлюкс-езофагіту можливо збільшення дози до 2 таблеток (80 мг – максимальна добова доза).

Тривалість терапії встановлюється індивідуально залежно від показань: при виразці 12-палої кишки – 2 - 4 тижні, при виразці шлунка, рефлюкс-езофагіті – 4 - 8 тижнів.

У склад Проксиум табл. 0.04 г. №30і комбінованої ерадикаційної антихелікобактерної терапії – по 1 таблетці (40 мг) 2 рази на добу. Тривалість курсу ерадикаційної терапії – 7 - 14 днів.

У пацієнтів похилого віку і у хворих з порушеною функцією нирок добова доза не повинна перевищувати 40 мг Пантопразолу. При тяжких порушеннях функції печінки доза препарату може бути знижена до 1 таблетки (40 мг) 1 раз у 2 дні.

 

Побічна дія.

З боку травної системи: діарея; зрідка – нудота, відрижка, блювання, біль у животі, метеоризм, сухість у роті, підвищений апетит.

З боку центральної нервової системи: головний біль; зрідка – запаморочення, слабкість, сонливість, безсоння, у поодиноких випадках – початкові прояви депресивних станів, нервозність, тремор, парестезії, фотофобія, порушення зору, шум у вухах.

З боку шкірних покривів: у поодиноких випадках – алопеція, акне, ексфоліативний дерматит.

Алергічні реакції: рідко – висипання, свербіж, ангіоневротичний набряк.

Інші: рідко – гіперглікемія, міалгія.

 

Протипоказання. Злоякісні утворення шлунково-кишкового тракту, тяжка печінкова недостатність. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Вагітність і лактація. Діти до 14 років.

 

Передозування. При передозуванні можливо посилення побічної дії.

Лікування: відміна препарату, симптоматична терапія, спрямована на підтримку життєво важливих функцій організму. Гемодіаліз неефективний. Специфічного антидоту немає.

 

Особливості застосування. Не рекомендується призначати пацієнтам з невиразковою диспепсією.

Перед початком і після закінчення лікування обов’язковий ендоскопічний контроль для виключення злоякісних новоутворень, бо Пантопразол може маскувати симптоми та відстрочувати встановлення діагнозу. Діагноз рефлюкс-езофагіту потребує обов’язкового ендоскопічного підтвердження.

При призначенні препарату пацієнтам з порушеною функцією печінки у процесі лікування слід контролювати активність печінкових ферментів. У разі її підвищення пантопразол слід відмінити.

Вагітність і лактація.

Застосування препарату можливо лише тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.

У період лікування Пантопразолом слід припинити годування груддю.

Досвіду застосування пантопразолу у дітей до 14 років немає.

 

 

Вплив на керування автотранспортними засобами або іншими склад Проксиум табл. 0.04 г. №30ними механізмами.

При застосуванні препарату слід утримуватися від керування транспортними засобами та роботи з потенційно небезпечними механізмами.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Пантопразол впливає на рН-залежну абсорбцію, уповільнюючи її для слабких кислот і прискорюючи для луг.

Сумісний з препаратами, які метаболізуються за участі ферментної системи цитохрому Р450. Не виявлено клінічно значущої взаємодії Пантопразолу при одночасному призначенні з карбамазепіном, кофеїном, діазепамом, диклофенаком, дигоксином, етанолом, глібенкламідом, метопрололом, ніфедипіном, фенітоїном, теофіліном, варфарином, пероральними контрацептивами.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі від 15°С до 25°С. Термін придатності – 3 роки.

 


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Проксиум вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Проксиум, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Проксиум, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Проксиум, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Проксиум указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Проксиум указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Проксиум Аптека 0303» или «Аптека 0303 Проксиум купить».