Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
Главная | Как заказать? | Оплата, доставка, скидки | Центры самовывоза | Отзывы | Форум | О нас
 
Увага! Акція!

При покупці двох і більше АКЦІЙНИХ препаратів одним чеком кожен покупець отримає 3% знижки на акційні препарати: фертоловіти, мезикс, нотти, пентавен, променсіл, простакеа, ротен, уроксін, муважель, лактокеа, міоксін, ніцемед, ренімакс, еменція чері, калько рель.

Гинкофар форте табл. 80 мг. №20

Гинкофар форте табл. 80 мг. №20

Гинкофар форте табл. 80 мг. №20
Код товара: 49798
Производитель: «БИОФАРМА»
Наличие: Нет в аптеке
Цена:  155,00
Цена и наличие товара действительны на 06.01.2016
Кол-во:    x 155,00  =  155,00 грн
Назад Купить
На данный момент этого товара нет в наличии, поэтому его цена на момент продажи может отличаться от указанной выше.

За подробной информацией обращайтесь к оператору по телефону: (044) 384-20-33

Инструкция

Гинкофар форте табл. 80 мг. №20

Гинкофар форте табл. 80 мг. №20

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосуванняпрепарату

ГІНКОФАР(R)ФОРТЕ

(GINKOFAR® FORTE)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: круглі, двоопуклі таблетки, вкритіоболонкою світло-коричневого кольору із можливими вкрапленнями, з гладкимиповерхнями, без ушкоджень;

склад Гинкофар форте табл. 80 мг. №20: 1 таблетка містить 80 мг сухого екстракту з листя гінкго дволопатевого(Ginkgo bilobae fol. extr. sicc) з вмістом 24% гінкгофлавоноглікозидів і 6%терпенових лактонів;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, кросповідон, повідон,поліетиленгліколь 400, гідроксипропілметилцелюлоза, магнію стеарат, кремніюдіоксид колоїдний, заліза оксид жовтий (Е172), титану діоксид (Е171).

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Засоби, які застосовуються при деменції. КодАТС N06D X02.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.Стандартизований екстракт гінкго дволопатевого, активатор клітинногометаболізму, сприяє відновленню морфологічної структури і функціональноїактивності клітинних мембран. Чинить антигіпоксичну дію на тканини, зокрема нанервову (покращує постачання кисню та глюкози до головного мозку, білобалід А),запобігає розвитку набряку мозку і сітківки, а також прискорює резорбціюнабряків, уповільнює вікову редукцію холінергічних рецепторів та адренергічнихα2-рецепторів, покращує здатність до навчання ізапам’ятовування. Екстракт листя гінкго дволопатевого, шляхом пригнічення PAF ізбільшення еластичності клітинної мембрани еритроцитів, покращує реологічнівластивості крові, усуває спазм кровоносних судин і спричиняє їх розширення.Проявом цього є зменшення в’язкості крові і збільшення мікроциркуляції крові,відповідно лікарський засіб покращує коронарний і мозковий кровообіг.Компоненти екстракту листя гінкго дволопатевого нейтралізують вільні радикали імають нейропротекторну дію, зокрема при різного роду нейропатіях і стимулюютьрегенерацію аксонів рухових нервів (білобалід А).

Фармакокінетика. У людини всмоктування гінкгофлавоноглікозидіввідбувається у тонкому кишечнику. Біологічна доступність терпеноїдів у людинистановить: для гінкголіду А – 93 - 100%, гінкголіду В – 79 - 93% і біолобаліду А– понад 70%. Після перорального прийому в дозі 80 мг максимальна концентраціядосягається через 2 - 3 год і становить 15 нг/мл для гінкголіду А, 4 нг/мл –для гінкголіду В та приблизно 12 нг/мл для білобаліду А. Зв’язування з білкамиплазми крові становить 43% для гінкголіду А, 47% – гінкголіду В та 67% длябілобаліду А. Період напіввиведення становить 2 - 4 год. Тривалість елімінації– 24 год.

Показання для застосування. Дисциркуляторна енцефалопатія різного генезу(наслідки інсульту, черепно-мозкових травм, у пацієнтів літнього віку), увигляді розладів уваги та/або пам’яті, зниження інтелектуальних властивостей,відчуття страху, порушення сну; порушення периферичного кровообігу імікроциркуляції, у тому числі артеріопатії нижніх кінцівок, синдром Рейно;нейросенсорні порушення (запаморочення, дзвін у вухах, гіпоакузія, дегенераціяжовтої плями, пов’язана зі старінням, діабетична ретинопатія).

Спосіб застосування та дози Гинкофар форте табл. 80 мг. №20. При дисциркуляторній енцефалопатії різного генезута порушеннях периферичного кровообігу рекомендовано приймати внутрішньо по 1таблетці 2 - 3 рази на добу після їжі, запиваючи невеликою кількістю рідини.

Тривалість курсу лікування повинна становити 8 - 12 тижнів. Першіознаки покращання настають, як правило, через 4 тижні від початку лікування.Після завершення основного курсу лікування рекомендовано подальше застосуваннялікарського засобу по 1 таблетці 1 - 2 рази на добу після їжі, запиваючиневеликою кількістю рідини. Гінкофар(R) Форте добре переноситьсяорганізмом, тому його можна застосовувати протягом тривалого часу.

Побічнадія.Можуть виникати розлади з боку шлунково-кишкового тракту. В осіб з підвищеноючутливістю можуть виникати головний біль, запаморочення та шкірні алергічніреакції (почервоніння, набряк, свербіж).

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого компонентапрепарату.

Оскільки немає достатніх даних щодо застосуванняцього лікарського засобу для лікування дітей, його не слід застосовувати удітей віком до 12 років.

Передозування. Можуть з’явитися розлади з боку шлунково-кишковоготракту, порушення свідомості, а також головний біль. Терапія – симптоматична.

Особливості застосування. Оскільки екстракт гінкго, що входить до склад Гинкофар форте табл. 80 мг. №20упрепарату, ще недостатньо досліджений у випадках депресивного настрою іголовного болю, не пов’язаних з синдромами слабоумства, то Гінкофар(R)Форте можна призначати для лікування цих симптомів тільки за умови дотриманнявсіх необхідних засобів безпеки. Індивідуальна реакція на лікування деменції неможе бути спрогнозована.

Перші ознаки поліпшення стану виникають через 1 місяць від початкулікування.

Вагітність і лактація.

Невідомо профакти негативного впливу препаратів із гінкго дволопатевого на плід іновонародженого. Оскільки досвід застосування Гінкофар(R) Форте вперіоди вагітності та лактації відсутній, призначати препарат можна лише уразі, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плодаабо дитини.

Гінкофар(R)Форте не впливає на здатність керувати транспортними засобами та працювати зісклад Гинкофар форте табл. 80 мг. №20ними механізмами, але у разі виникнення побічних дій з боку нервовоїсистеми слід уникати такої діяльності.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарат не слід одночасно застосовувати притривалій терапії ацетилсаліциловою кислотою, варфарином, а також тіазиднимидіуретиками.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому місціпри температурі не вище 25°С. Термін придатності – 3 роки.


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Гинкофар форте вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Гинкофар форте, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Гинкофар форте, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Гинкофар форте, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Гинкофар форте указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Гинкофар форте указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Гинкофар форте Аптека 0303» или «Аптека 0303 Гинкофар форте купить».