Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
Главная | Как заказать? | Оплата, доставка, скидки | Центры самовывоза | Отзывы | Форум | О нас
 
Увага! Акція!

При покупці двох і більше АКЦІЙНИХ препаратів одним чеком кожен покупець отримає 3% знижки на акційні препарати: фертоловіти, мезикс, нотти, пентавен, променсіл, простакеа, ротен, уроксін, муважель, лактокеа, міоксін, ніцемед, ренімакс, еменція чері, калько рель.

Клей БФ-6 жидкость 25 г.

Клей БФ-6 жидкость 25 г.

Клей БФ-6 жидкость 25 г.
Код товара: 531
Производитель: «Лубныфарм»
Наличие: Есть
Цена:  32,00
Цена и наличие товара действительны на 23.05.2018
Кол-во:    x 32,00  =  32,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Клей БФ-6 жидкость 25 г.
ІНСТРУКЦІЯ для медичного застосування препарату КЛЕЙ БФ-6 (GLUE BF-6)

 

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: прозора або злегка каламутна рідина від світло-жовтого до червонуватого кольору;

склад Клей БФ-6 жидкость 25 г.: спиртовий розчин модифікації фенолоформальдегідної смоли, полівінілбутиролю та каніфолі, пластифікований пластифікатором.

 

Форма випуску. Рiдина.

 

Фармакотерапевтична група. Iншi лiкарськi засоби. Код АТС V03A Х.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Клей БФ-6 виявляє ранозагоювальну та антисептичну дiю. Використовується як iзолюючий засiб, сприяє загоюванню дрібних шкірних ран внаслідок утворення на їх поверхні ізолюючої плівки. Остання еластична і стійка до механічних та хімічних впливів. При покритті Клеєм БФ-6 кореня зуба створюються умови ізоляції мікрофлори дрібних кореневих канальців від продуктів деструкції тканин.

Фармакокінетика. Не вивчалась у зв’язку з низькою системною абсорбцією препарату.

 

Показання для застосування. Клей БФ-6 застосовують для обробки мікротравм -саден, подряпин, порізів та інших дрібних ушкоджень шкіри, а також для покриття кореня зуба при хірургічному лікуванні навколокореневих зубних осередків інфекції: кіст, гранульом.

 

Спосіб застосування та дози Клей БФ-6 жидкость 25 г.. Клей БФ-6 застосовують місцево для дорослих та дітей. Дітям у віці до 1 року застосування Клею БФ-6 не рекомендовано. Перед нанесенням препарату ділянку шкіри ретельно очищають від забруднень. Ватним або марлевим тампоном зупиняють кровотечу і просушують місце, яке підлягає покриттю клеєм. Останній наносять на шкіру тонким рівномірним шаром до повного покриття ділянки ушкодження та прилеглих неушкоджених тканин (пов’язку не накладають). У випадку порушення цілісності плівки зверху на неї наносять нову плівку.

При хірургічному лікуванні навколокореневих осередків інфекції корінь зуба ретельно очищають від грануляції і оболонки кісти, зупиняють кровотечу, просушують і покривають клеєм частину кореня зуба, яка виступає у дефект кісткової тканини щелепи, не допускаючи затікання клею на кістку. Через 1-2 хвилини рану осушують, слідкуючи за заповненням навколокореневого дефекту щелепи кров’яним згустком. Подальше ведення післяопераційного періоду звичайне.

Плівка утворюються протягом 2-5 хвилин після нанесення Клею БФ-6 і міцно утримується на шкірі протягом 2-3 днів, а на верхівці кореня зуба до 7 діб.

 

Побічна дія. Можливi алергiчнi реакцiї.

 

Протипоказання. Iндивiдуальна пiдвищена чутливiсть до препарату.

 

Умови та термiн зберігання. Зберігати у захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ºС, на відстані від нагрівальних пристроїв і відкритого вогню. Зберігати в недоступному для дітей місці! Не застосовувати препарат після закінчення вказаного терміну придатності. Термін придатності – 4 роки.

 


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Клей БФ-6 жидкость 25 г. вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Клей БФ-6 жидкость 25 г., чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Клей БФ-6 жидкость 25 г., вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Клей БФ-6 жидкость 25 г., возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Клей БФ-6 жидкость 25 г. указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Клей БФ-6 жидкость 25 г. указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Клей БФ-6 жидкость 25 г. Аптека 0303» или «Аптека 0303 Клей БФ-6 жидкость 25 г. купить».