Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-80
(097) 453-33-60
(095) 121-77-50
(063) 870-83-27
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
Главная | Как заказать? | Оплата, доставка, скидки | Центры самовывоза | Отзывы | Форум | О нас
 
Увага! Акція!

При покупці двох і більше АКЦІЙНИХ препаратів одним чеком кожен покупець отримає 3% знижки на акційні препарати: фертоловіти, мезикс, нотти, пентавен, променсіл, простакеа, ротен, уроксін, муважель, лактокеа, міоксін, ніцемед, ренімакс, еменція чері, калько рель.

Гриппостад горячий напиток №5

Гриппостад горячий напиток №5

Гриппостад горячий напиток №5
Код товара: 6100
Производитель: «Stada (Германия)»
Наличие: Есть
Цена:  60,00
Цена и наличие товара действительны на 18.05.2018
Кол-во:    x 60,00  =  60,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Гриппостад горячий напиток №5
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ГРИППОСТАД® ГАРЯЧИЙ НАПІЙ

(GRIPPOSTAD®HOTDRINK)

 

Загальна характеристика:

міжнародна непатентована назва: paracetamol;

основні фізико-хімічні властивості: білий або жовтуватий порошок з лимонним запахом та смаком, без агломератів;

 cклад: 1 пакетик порошку містить парацетамолу 600 мг;

допоміжні речовини: кислота аскорбінова, аспартам, кислота лимонна безводна, кремнію діоксид колоїдний безводний, сахароза, етилцелюлоза, ароматизатор лимонний.

 

Форма випуску. Порошок для розчинення.

 

Фармакотерапевтична група. Аналгетики та антипіретики. Код АТС N02B E01.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Парацетамол виявляє аналгетичну та антипіретичну дію. Інгібує дію ендогенних пірогенів на центри терморегуляції в мозку шляхом блокування утворення та виділення простагландинів у ЦНС. Крім того, парацетамол інгібує простагландин–синтетазу мозку.

Фармакокінетика.

Парацетамол. Після перорального застосування парацетамол швидко та повністю абсорбується. Біодоступність дуже висока, становить 70-90%. Максимальна концентрація в плазмі досягається через 0,5-1,5 години. Зв’язування з протеїнами в плазмі низьке (до 10%), але може збільшуватися при прийомі надлишкової дози. Більша частина препарату метаболізується в печінці, вступає в реакції кон’югації з глюкуроновою кислотою (близько 55%), сірчаною кислотою (35%), цистеїновою та меркаптуриновою кислотами; 17% піддається гідроксиліюванню з утворенням активних метаболітів, що кон’югують з глутатіоном і утворюють неактивні метаболіти. Неактивні метаболіти виводяться нирками, 4%-у незміненому вигляді. Період напіввиведення становить 1,5-2,5 години. Час повного виведення становить 24 години.

Час напіввиведення препарату збільшується у пацієнтів з порушеною функцією печінки і/або нирок або при передозуванні. Максимальний ефект і середня тривалість дії препарату становить 4-6 годин, залежно від концентрації лікарського засобу в плазмі.

 

Показання для застосування.

Легкий та помірний біль, гарячка, при гострих респіраторних захворюваннях.

 

Спосіб застосування та дози Гриппостад горячий напиток №5.

Препарат застосовують перорально.

 

 

 

Визначення дози ГРИППОСТАД® ГАРЯЧИЙ НАПІЙ залежить від віку та/або

ваги тіла хворого. Звичайна одноразова доза становить 10-15 мг/кг, а звичайна

максимальна добова доза становить 50 мг/кг.

Інтервал між прийманням доз становить 4-8 годин та протягом кожного дня може бути застосовано 3-4 дози.

 

Маса тіла

Вік

Разова доза

Максимальна добова доза

< 40 кг

Діти 10-12 років

1 пакетик

3 пакетики

> 40 кг

Діти старше 12 років та дорослі

1 пакетик

до 6 пакетиків

Вміст одного пакетика висипати у склянку, залити гарячою водою, добре розмішати і одразу ж випити. Застосування після їди може призводити до уповільнення дії препарату.

Ліки, що містять парацетамол, не слід призначати довше 3-5 днів.

 

 

Побічна дія.

Рідко після застосування парацетамолу спостерігається почервоніння шкіри, дуже рідко виникають алергічні реакції зі шкірним висипом (алергічна екзема).

У поодиноких випадках можуть спостерігатися порушення кровотворної функції (алергічна тромбоцитопенія або лейкопенія, в деяких випадках - агранулоцитоз або панцитопенія).

У поодиноких випадках у чутливих до парацетамолу осіб може виникати бронхоспазм.

В окремих випадках можливі реакції гіперчутливості (набряк обличчя, ядуха, пітливість, нудота, зниження кров’яного тиску аж до анафілактичного шоку).

 

Протипоказання.

Препарат не слід призначати пацієнтам з відомою гіперчутливістю до парацетамолу та допоміжних речовин, що входять до склад Гриппостад горячий напиток №5у препарату.

Пацієнтам з вродженою недостатністью глюкозо-6-фосфатдегідрогенази (існує ризик виникнення гемолітичної анемії).

Пацієнтам, які страждають на фенілкетонурію (спадковий метаболічний розлад), оскільки цей лікарський засіб містить підсолоджувач аспартам, який перетворюється на фенілаланін.

Не призначати пацієнтам, які страждають на спадкові порушення, такі, як: недостатність альдолази В з мальабсорбцією глюкози-галактози; чутливість до дисахариду, оскільки препарат містить сахарозу.

Дитячий вік до 10 років.

 

Передозування.

Початковий етап (перший день) передозування парацетамолу, активного компонента препарату ГРИППОСТАД® ГАРЯЧИЙ НАПІЙ, може супроводжуватися нудотою, блюванням, активним потовиділенням, сонливістю, загальною слабкістю. Незважаючи на те, що другий день іноді характеризується суб’єктивним поліпшенням самопочуття, поганий стан печінки може погіршуватися і призвести до гепатичної коми на третій день.

Невідкладна допомога при інтоксикації

Потрібне промивання шлунка протягом 6 годин після застосування препарату, внутрішньовенне введення донаторів групи SH (цистамін, ацетилцистеїн) протягом 8 годин після застосування препарату. Проведення діалізу зменшує концентрацію парацетамолу в крові.

 

Особливості застосування.

Раптова відміна після довготривалого приймання великих не рекомендованих доз препарату може спричинити головний біль, утому, м’язовий біль, нервозність та автономні симптоми. Ці симптоми минають через декілька днів, без застосування болезаспокійливих засобів.

 

ГРИППОСТАД® ГАРЯЧИЙ НАПІЙ слід призначати з особливою обережністю:

при порушеннях функції печінки (наприклад через зловживання алкоголем, запалення печінки);

хворим з послабленою функцією нирок;

при підвищеному рівні білірубіну в крові (синдром Гілберта або хвороба Мойленграхта).

Вагітність та лактація

Під час вагітності не слід призначати парацетамол впродовж тривалого часу у великих дозах або в комбінації з іншими медикаментами, бо в цих випадках безпека застосування препарату не доведена. Парацетамол потрапляє в молоко матері, але оскільки його шкідливі наслідки на немовля до цього часу не були встановлені, як правило, немає необхідності переривати годування груддю.

ГРИППОСТАД® ГАРЯЧИЙ НАПІЙ слід призначати з обережністю: для пацієнтів з порушеннями функції печінки або нирок, а також із синдромом Гілберта слід збільшувати інтервали між застосуванням або зменьшувати дозування, забезпечувати хворим лікарський догляд.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

При одночасному застосуванні зі снодійними та протиепілептичними препаратами (з фенобарбіталом, фенітоїном, карбамазепіном), а також з протитуберкульозними засобами (з рифампіцином) загалом нешкідливі дози парацетамолу можуть спричиняти ушкодження печінки. Подібне стосується також зловживання алкоголем.

Спільне використання парацетамолу та хлорамфеніколу може істотно знизити виведення хлорамфеніколу з організму і, таким чином, збільшити його токсичність. Взаємозалежність між парацетамолом та похідними кумарину щодо її клінічного значення ще не можна визначити. Тому тривале вживання ГРИППОСТАД® ГАРЯЧИЙ НАПІЙ пацієнтами, що проходять курс лікування пероральними антикоагулянтами (засобами, що гальмують згортання крові), повинно проводитись під наглядом лікаря.

Застосування парацетамолу сумісно із зидовудином збільшує ризик розвитку нейтропенії. При спільному застосуванні парацетамолу з метоклопрамідом можливе прискорення абсорбції парацетамолу.

 

Умови та термін зберігання.

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25оС.

 

Термін придатності. 4 роки.

 


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Гриппостад вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Гриппостад, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Гриппостад, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-80. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Гриппостад, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Гриппостад указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Гриппостад указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Гриппостад Аптека 0303» или «Аптека 0303 Гриппостад купить».