Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
Главная | Как заказать? | Оплата, доставка, скидки | Центры самовывоза | Отзывы | Форум | О нас
 
Увага! Акція!

При покупці двох і більше АКЦІЙНИХ препаратів одним чеком кожен покупець отримає 3% знижки на акційні препарати: фертоловіти, мезикс, нотти, пентавен, променсіл, простакеа, ротен, уроксін, муважель, лактокеа, міоксін, ніцемед, ренімакс, еменція чері, калько рель.

Гино-травоген свечи вагинал. 600 мг. №1

Гино-травоген свечи вагинал. 600 мг. №1

Гино-травоген свечи вагинал. 600 мг. №1
Код товара: 6691
Производитель: «Schering»
Наличие: Нет в аптеке
Цена:  98,00
Цена и наличие товара действительны на 19.03.2013
Кол-во:    x 98,00  =  98,00 грн
Назад Купить
На данный момент этого товара нет в наличии, поэтому его цена на момент продажи может отличаться от указанной выше.

За подробной информацией обращайтесь к оператору по телефону: (044) 384-20-33

Инструкция

Гино-травоген свечи вагинал. 600 мг. №1
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату:

 ГІНО-ТРАВОГЕН

(GYNO-TRAVOGEN®)

 

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назва: ізоконазол, (RS)-1-[2-(2,6 –Дихлорбензилокси)-2-(2,4-дихлорфеніл)етил]-1-H-імідазол;

основні фізико-хімічні властивості: білі або з жовтуватим відтінком супозиторії ;

склад Гино-травоген свечи вагинал. 600 мг. №1: 1 супозиторій містить 600 мг ізоконазолу нітрату;

допоміжна речовина: жир твердий.

 

Форма випуску. Супозиторій вагінальний (овулум).

 

Фармакотерапевтична група. Протигрибковий засіб, що застосовується в гінекології. Код АТС G01A F02.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Ізоконазолу нітрат ефективно діє проти дерматофітів, дріжджів, дріжджоподібних грибів та пліснявих грибів.

Фармакокінетика.

Лікування піхвових мікозів за допомогою Гіно-Травогену є місцевою терапією, що не потребує наявності ефективних рівнів ізоконазолу в плазмі. При введенні Гіно-Травогену у піхву, утворюється депонована форма препарату. Частина активної речовини розчиняється у піхвовій секреції та проникає у епітелій піхви. У секреції та епітелії протягом кількох днів підтримується така концентрація протигрибкового засобу, що помітно перевищує визначену in vivo мінімальну концентрацію, яка чинить інгібіторну та бактерицидну дію.

Після одноразового введення вагінального супозиторію, який містив радіоактивно мічений ізоконазолу нітрат, діюча речовина адсорбувалась менше ніж на 5 % введеної дози. Адсорбований ізоконазолу нітрат повністю метаболізується в організмі людини. Після внутрішньовенного введення 3Н-міченого ізоконазолу нітрату одна третина радіоактивно мічених метаболітів виводились із сечею, а дві третини – із фекаліями, 75 % дози екскретується уже протягом першої доби. Найбільш важливими (за кількісною характеристикою) метаболітами в сечі були 2,4-дихлороманделова кислота і 2-(2,6-дихлоробензилокси)-2-(2,4-дихлорофеніл)-оцтова кислота.

 

Показання для застосування. Грибкові інфекції піхви.

 

Спосіб застосування та дози Гино-травоген свечи вагинал. 600 мг. №1. 1 супозиторій вводиться глибоко в піхву, найкраще – у лежачому положенні (на спині) за допомогою напалечників, що додаються, увечері перед сном. Під час менструації лікування не проводиться. Термін проведення лікування - 1 день (1 супозиторій застосовується як одноразова доза).

 

Побічна дія. В окремих випадках можуть спостерігатися місцеві явища подразнення шкіри такі, як свербіж, печіння або гіперемія.

Можуть відмічатися алергійні реакції слизової оболонки або шкіри.

 

Протипоказання. Реакції гіперчутливості до ізоконазолу нітрату або до будь-якого іншого компоненту препарату.

 

Передозування. Результати досліджень на гостру токсичність препарату не вказують на існування ризику розвитку гострої токсичності після ненавмисного перорального приймання одного супозиторія.

 

Особливості застосування. Для уникнення нової інфекції слід щоденно міняти білизну (махрові мочалки, рушники, нижню білизну (переважно з бавовни) і кип’ятити її.

Для лікування ділянки зовнішніх статевих органів, а також для одночасного профілактичного лікування партнера, рекомендується крем Травоген.

Під час лікування та через тиждень після його закінчення не слід проводити спринцювання піхви.

Вагітність та лактація

Досвід застосування препаратів під час вагітності, які містять ізоконазол, не вказує на тератогенний ризик для людини.

Через дуже незначну абсорбцію (менше, ніж 10% введеної дози) і короткочасність лікування, можна виключити шкоду для дитини від потрапляння ізоконазолу нітрату у грудне молоко.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не описана.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці, при температурі не вище 30°С. Термін придатності - 5 років.

 


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Гино-травоген свечи вагинал. 600 мг. вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Гино-травоген свечи вагинал. 600 мг., чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Гино-травоген свечи вагинал. 600 мг., вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Гино-травоген свечи вагинал. 600 мг., возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Гино-травоген свечи вагинал. 600 мг. указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Гино-травоген свечи вагинал. 600 мг. указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Гино-травоген свечи вагинал. 600 мг. Аптека 0303» или «Аптека 0303 Гино-травоген свечи вагинал. 600 мг. купить».