Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
Главная | Как заказать? | Оплата, доставка, скидки | Центры самовывоза | Отзывы | Форум | О нас
 
Уважаемые покупатели!
Перед приходом в аптеку просьба обязательно резервировать товар и уточнить цены на него через сайт или через наших операторов по телефонам, указанных на сайте. Без резервирования аптека не гарантирует наличие товара на момент Вашего посещения аптеки.

Мы ценим Ваше время и бережем Ваши нервы!

Корвалдин капли 25 мл.

Корвалдин капли 25 мл.

Корвалдин капли 25 мл.
Код товара: 7018
Производитель: «Фармак»
Наличие: Есть
Цена:  16,00
Цена и наличие товара действительны на 18.01.2017
Кол-во:    x 16,00  =  16,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Корвалдин капли 25 мл.
ІНСТРУКЦІЯ

 для медичного застосування препарату

КОРВАЛДИН®

(CorvaldinUM®)

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина зі специфічним запахом;

склад Корвалдин капли 25 мл.: 1 мл розчину містить: етилового ефіру α-бромізовалеріанової кислоти 20 мг, фенобарбіталу 18 мг, м’яти олії 1,4 мг, хмелю олії 0,2 мг;

допоміжні речовини: спирт етиловий ректифікований, стабілізатор, вода очищена.

Форма випуску. Краплі для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Снодійні та седативні препарати. Комбіновані препарати барбітуратів. Код АТС N05C B02.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Корвалдин® - заспокійливий та спазмолітичний препарат, дія якого визначається речовинами, що входять до його склад Корвалдин капли 25 мл.у.

Етиловий ефір α-бромізовалеріанової кислоти проявляє седативний і спазмолітичний ефекти, зменшуючи активність нейронів сітчастого утворення центральної нервової системи, а також інших мозкових структур.

Фенобарбітал у дозах, що містяться в препараті, чинить легку седативну та судинорозширювальну дію.

Олія м’яти та олія хмелю здійснюють рефлекторну судинорозширювальну та спазмолітичну дію, усувають явища метеоризму. Спирт етиловий посилює ефекти кожного з компонентів.

Фармакокінетика. Не вивчена.

Показання для застосування.

неврози із підвищеною дратівливістю;

безсоння;

у комплексному лікуванні гіпертонічної хвороби та вегетосудинної дистонії;

нерізко виражені спазми коронарних судин, тахікардія;

спазми кишечнику (як спазмолітичний препарат).

Спосіб застосування та дози Корвалдин капли 25 мл.. Приймають внутрішньо перед їдою по 15 - 30 крапель із невеликою кількістю (30 - 50 мл) рідини 2-3 рази на день. Разова доза при необхідності може бути збільшена до 40 - 50 крапель. Відомостей про застосування препарату для лікування дітей немає.

Побічна дія. В окремих випадках може спостерігатися сонливість і легке запаморочення, можливі алергічні прояви.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату, важка серцева недостатність, виражені порушення функції печінки і нирок, вагітність і годування груддю.

Передозування. При тривалому застосуванні та передозуванні може розвинутися виражене пригнічення центральної нервової системи, що усувається застосуванням стимуляторів ЦНС (кофеїн, кордиамін та ін.). При інших проявах - симптоматична терапія.

Особливості застосування. Містить 62 об. % алкоголю, а також фенобарбітал, які можуть викликати порушення координації та швидкості психомоторних реакцій, тому під час прийому препарату слід бути обережним особам при роботі з механізмами, керуванні автомобілями. Слід уникати одночасного вживання спиртних напоїв.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарати, що мають пригнічуючий вплив на центральну нервову систему, посилюють дію Корвалдину®. Корвалдин® ослаблює дію препаратів, що метаболізуються в печінці.

Умови та термін зберігання. Зберігати в захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від 15 до 25°С. Термін придатності – 3 роки.


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Корвалдин вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Корвалдин, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Корвалдин, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Корвалдин, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Корвалдин указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Корвалдин указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Корвалдин Аптека 0303» или «Аптека 0303 Корвалдин купить».