Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
Главная | Как заказать? | Оплата, доставка, скидки | Центры самовывоза | Отзывы | Форум | О нас
 
Увага! Акція!

При покупці двох і більше АКЦІЙНИХ препаратів одним чеком кожен покупець отримає 3% знижки на акційні препарати: фертоловіти, мезикс, нотти, пентавен, променсіл, простакеа, ротен, уроксін, муважель, лактокеа, міоксін, ніцемед, ренімакс, еменція чері, калько рель.

Но-х-ша свечи 0.04 г. №10

Но-х-ша свечи 0.04 г. №10

Но-х-ша свечи 0.04 г. №10
Код товара: 7498
Производитель: «Лекхим-Харьков»
Наличие: Есть
Цена:  22,00
Цена и наличие товара действительны на 25.04.2018
Кол-во:    x 22,00  =  22,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Но-х-ша свечи 0.04 г. №10
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

 Но-Х-ша®

(No-Н-sha®)

 

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назви: дротаверин; [1-(3,4-діетоксибензиліден)-6,7-діетоксі-1,2,3,4-тетрагідроізохіноліну гідрохлорид];

основні фізико-хімічні властивості: супозиторії від світло-жовтого до жовтого кольору, сигароподібної форми, допускається наявність білого нальоту на поверхні супозиторію;

склад Но-х-ша свечи 0.04 г. №10: 1 супозиторій містить дротаверину гідрохлориду 0,04 г;

допоміжні речовини: жир твердий.

 

Форма випуску. Супозиторії ректальні.

 

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при функціональних розладах шлунково-кишкового тракту. Код АТС А03АD02.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Спазмолітик міотропної дії. Зменшує тонус і  моторику внутрішніх органів, знижує їх рухову активність, усуває спазми гладких  м’язів, виявляє вазодилатуючу дію, збільшує хвилинний об’єм крові, помірно розширює кровоносні судини, знижуючи артеріальний тиск. Не впливає на вегетативну нервову систему, не проникає до ЦНС.

Фармакокінетика. Дротаверин швидко всмоктується. Максимальна концентрація в сироватці крові досягається через 40 – 50 хв. За 72 год. практично повністю видаляється з організму, переважно у вигляді метаболітів: близько 50% – із сечею, 30% – з калом. Дротаверин та його метаболіти погано проникають крізь гематоенцефалічний бар’єр.

 

Показання для застосування. Спазми шлунково-кишкового тракту, повязані з виразковою хворобою шлунка та дванадцятипалої кишки; спазм пілоричного та кардіального відділів шлунка; спастичні запори, спастичний коліт, проктит, післяопераційні коліки внаслідок затримки газів, спазми сечовивідних шляхів, пієліт; спазми жовчного міхура, пов’язані з холелітіазом, холециститом, напади жовчно- та сечокамяної хвороби; альгодисменорея; тетанія матки; спазм зіва матки при пологах; болючі пологові перейми; проведення окремих інструментальних методів досліджень (аналіз шлункового соку, жовчі).

 

Спосіб застосування та дози Но-х-ша свечи 0.04 г. №10. Ректально. Дози для дорослих і дітей старше 12 років – по 1 супозиторію 2 рази на добу.

 

Побічна дія. Запаморочення, гіпотензія, відчуття жару, посилення потовиділення, серцебиття.

 

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату, глаукома, вік до 12 років.

 

Передозування. На сьогодні про випадки передозування препарату не повідомлялось.

 

Особливості застосування. З обережністю слід призначати препарат хворим з вираженим атеросклерозом коронарних артерій, жінкам у період вагітності, при аденомі передміхурової залози.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Можна застосовувати одночасно з холінолітиками, а також у склад Но-х-ша свечи 0.04 г. №10і комбінованої терапії для купірування гіпертонічного кризу і при одночасному застосуванні з препаратами леводопи можливо зниження антипаркінсонічного ефекту останньої. Препарат посилює гіпотензію, що виникає при одночасному прийомі трициклічних антидепресантів, хінідину, новокаїну.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла місці при температурі 8 0С – 15 0С. Термін придатності – 2 роки.


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Но-х-ша свечи 0.04 г. вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Но-х-ша свечи 0.04 г., чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Но-х-ша свечи 0.04 г., вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Но-х-ша свечи 0.04 г., возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Но-х-ша свечи 0.04 г. указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Но-х-ша свечи 0.04 г. указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Но-х-ша свечи 0.04 г. Аптека 0303» или «Аптека 0303 Но-х-ша свечи 0.04 г. купить».