Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
Главная | Как заказать? | Оплата, доставка, скидки | Центры самовывоза | Отзывы | Форум | О нас
 
Увага! Акція!

При покупці двох і більше АКЦІЙНИХ препаратів одним чеком кожен покупець отримає 3% знижки на акційні препарати: фертоловіти, мезикс, нотти, пентавен, променсіл, простакеа, ротен, уроксін, муважель, лактокеа, міоксін, ніцемед, ренімакс, еменція чері, калько рель.

Цефекон Н свечи №10

Цефекон Н свечи №10

Цефекон Н свечи №10
Код товара: 9560
Производитель: «Нижфарм»
Наличие: Есть
Цена:  83,00
Цена и наличие товара действительны на 27.04.2018
Кол-во:    x 83,00  =  83,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Цефекон Н свечи №10
І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування препарату

ЦЕФЕКОН® Н

(CEFECON ®N)

 

 

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: супозиторії білого або білого з жовтуватим або кремуватим відтінком кольору, торпедоподібної форми;

склад Цефекон Н свечи №10: 1 супозиторій містить напроксену – 75 мг, саліциламіду – 600 мг, кофеїну –

50 мг;

допоміжні речовини: основа для супозиторіїв: вітепсол.

 

Форма випуску. Супозиторії ректальні.

 

Фармакологічна група. Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби.

Код АТС М01АЕ02.

 

Фармакологічні властивості. Цефекон® Н - комбінований препарат, який відноситься до групи аналгетиків-антипіретиків. Має протизапальні, болезаспокійливі та жарознижувальні властивості. Напроксен та саліциламід є нестероїдними протизапальними засобами, дія яких підсилюється кофеїном, що входить до склад Цефекон Н свечи №10у препарату.

Фармакокінетика. Напроксен - 2-(6-Метокси-2-нафтил)- пропіонова кислота має протизапальну, аналгетичну, жарознижувальну дію, впливає на активність ензиму циклооксигенази, що призводить до пригнічення синтезу простагландинів. Зменшує больовий синдром, пригнічує активність тромбоцитів. Тривалість дії до 7 годин. Період напіввиведення - 13 годин. Виводиться через нирки та з калом. Саліциламід - амід саліцилової кислоти. Має протизапальну, аналгетичну, жарознижувальну та антиагрегантну дію через блокування активності циклооксигенази, що призводить до порушення метаболізму арахідонової кислоти і зменшення кількості простагландинів та тромбоксанів в організмі та у місці запалення. Аналгетична дія зумовлена зниженням концентрації біогенних амінів, які мають альгогенні властивості, та підвищенням порога больової чутливості рецепторного апарату. Діє також на гіпоталамічний центр терморегуляції. При прийманні внутрішньо швидко всмоктується, але при ректальному застосуванні абсорбція дещо знижена. Період напіввиведення – 6 - 8 годин. Саліциламід важко гідролізується в організмі і у значній кількості виводиться у незмінному стані через нирки і з калом. У порівнянні з іншими саліцилатами краще переноситься. Кофеїн (1,3,7-триметилксантин) підсилює і регулює процеси збудження в корі головного мозку. Пригнічує фермент фосфодіестеразу, що призводить до внутрішньоклітинного накопичення циклічного аденозинмонофосфату (ц-АМФ), медіатора, за допомогою якого реалізуються фізіологічні ефекти різних лікарських засобів. Під дією ц-АМФ стимулюються метаболічні процеси у різних органах і тканинах, у тому числі м’язовій та ЦНС. Час напіввиведення – 3 - 4 години. Виводиться через нирки та з калом.

 

Показання для застосування.

-                      Як болезаспокійливий засіб при больовому синдромі легкої та середньої тяжкості: невралгія, міалгія, ішіас, люмбаго; дегенеративно-дистрофічні захворювання опорно-рухового апарату (остеохондроз, остеоартроз, анкілозуючий спондилоартрит), головний та зубний біль, мігрень, первинна альгодисменорея;

-                      як жарознижувальний засіб: гарячка при застудних, інфекційних, запальних захворюваннях.

 

Спосіб застосування та дози Цефекон Н свечи №10. Супозиторій звільняють від упаковки, розрізавши її ножицями по контуру супозиторія і після очищувальної клізми або спонтанного випорожнення кишечнику вводять супозиторій глибоко у пряму кишку. Застосовують по одному супозиторію 1 - 3 рази на день. Після введення супозиторія хворому необхідно залишатись у ліжку 30 - 40 хвилин.

Рекомендована тривалість застосування як знеболювального засобу не більше 5 днів, як жарознижувального - не більше 3 днів.

 

Побічна дія. При прийомі рекомендованих доз препарату побічна дія спостерігається рідко. В окремих випадках виникають алергічні реакції, тромбоцитопенія, гранулоцитопенія, апластична анемія, сонливість, шум у вухах, запаморочення, уповільнення швидкості психомоторних реакцій, розлад функції печінки, нирок, свербіж та біль у прямій кишці. Може спостерігатися збудження, тахікардія, підвищення артеріального тиску, диспепсія, нудота, діарея, біль у шлунку.

 

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату, виражена артеріальна гіпертензія, органічні захворювання серцево-судинної системи, підвищена збудливість, безсоння, глаукома, напади бронхоспазму, пов’язані з прийомом нестероїдних протизапальних засобів в анамнезі, виражені порушення функції печінки та нирок, кишкові кровотечі, виразкова хвороба шлунка та 12-палої кишки (фаза загострення), вік до 16 років та літній вік (після 70 років), вагітність, лактація.

 

Передозування. Застосування препарату у вказаних дозах не призводить до передозування. При тривалому прийомі високих доз препарату можлива поява та посилення описаних побічних ефектів. Для лікування слід зменшити дозу препарату або відмінити його.

 

Особливості застосування. Рекомендовано застосування лікарського засобу у випадках, коли пероральний спосіб введення ліків, які входять до склад Цефекон Н свечи №10у супозиторіїв, неможливий, у тому числі і через подразнювальну дію на шлунково-кишковий тракт.

При появі побічних реакцій слід увести в задній прохід соняшникову олію у кількості однієї столової ложки (у вигляді клізми) і тимчасово припинити застосування препарату. При вираженій серцевій, печінковій та нирковій недостатності препарат призначають з обережністю.

Препарат не впливає на здатність керувати автотранспортом.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Цефекон® Н зменшує гіпотензивну дію бета-адреноблокаторів, інгібіторів ангіотензин-перетворюючого ферменту та підсилює ефект антикоагулянтів і похідних сульфонілсечовини. Не рекомендується одночасний прийом препарату з іншими нестероїдними протизапальними засобами, через підвищення ризику побічної дії, а також антикоагулянтами, антигіпертензивними засобами, діуретиками, протидіабетичними препаратами та препаратами літію. Одночасне застосування з циклоспорином підсилює нефротоксичний ефект, з метотрексатом – токсичний ефект останнього.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі не вище 20 ºС. Термін придатності - 2 роки. Не застосовувати препарат після закінчення теміну придатності, зазначеного на упаковці.


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Цефекон Н свечи вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Цефекон Н свечи, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Цефекон Н свечи, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Цефекон Н свечи, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Цефекон Н свечи указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Цефекон Н свечи указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Цефекон Н свечи Аптека 0303» или «Аптека 0303 Цефекон Н свечи купить».