Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по
телефону
:

Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 
Маска захищає інших від Вас, а продукти SCHALI - Вас

Капсулы с анисовым маслом №30

Капсулы с анисовым маслом №30

Капсулы с анисовым маслом №30
Код товара: 11448
Производитель: «НАТУРВАРЕН .ГЕРМАНИЯ»
Наличие: Есть
Цена:  88,00
Цена и наличие товара действительны на 14.08.2020
Кол-во:    x 88,00  =  88,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Капсулы с анисовым маслом №30
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

КАпсули з анісовою олією ДР.ТАЙСС

(АnisE OIL capsules DR. THEISS)

 

 

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: темно-зелені, прозорі м’які желатинові капсули з гладкою поверхнею, з характерним запахом анісу;

склад Капсулы с анисовым маслом №30: 1 капсула містить бадьянової олії анісу зірчастого 100 мг;

допоміжні речовини: олія ріпакова рафінована, желатин, вода очищена, гліцерин 85%, барвник Е 141.

 

Форма випуску. Капсули.

 

Фармакотерапевтична група. Засіб, що застосовується при кашлі та застудних захворюваннях. Код АТC R05AСA21**.

 

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Ефірна олія з плодів анісу має відхаркувальну, спазмолітичну та антибактеріальну дію.

Фармакокінетика. Після перорального застосування анісова олія добре і швидко всмоктується, переважно із тонкого кишечнику. По кровоносній системі ефірна олія швидко проникає в альвеоли, де проявляє секретолітичну та відхаркувальну дію. У людини при пероральному прийомі вже через 30-40 хв. транс-анетол може бути виявлений у видихуваному повітрі. З видихуваним повітрям виділяється 13-17 % усього анетолу, який виводиться. Переважна частина анетолу (54-69%) виділяється нирками практично повністю через 8 годин.

 

Показання для застосування. Застудні захворювання верхніх дихальних шляхів, що супроводжуються кашлем з в’язким мокротинням.

 

Спосіб застосування та дози Капсулы с анисовым маслом №30. Дорослим і дітям віком від 12 років приймати по 1 капсулі 3 рази на день після їди, запиваючи великою кількістю води. Тривалість лікування визначається індивідуально, але становить, як правило, не менше 7 днів.

Якщо ознаки захворювання не почнуть зникати протягом перших 3 днів, Вам слід переглянути тактику лікування.

 

Побічна дія. Спостерігалися поодинокі випадки алергічних реакцій. Можливі реакції висипання на шкірі та свербіж шкіри, бронхоспазм.

 

Протипоказання. Не слід приймати капсули з анісовою олією дітям віком до 12 років, а також пацієнтам з підвищеною чутливістю до компонентів препарату.

 

 

Передозування. До цього часу повідомлень про передозування не надходило.

 

Особливості застосування. Вагітність і лактація. На підставі широкого досвіду застосування анісу та анетолу як смакових добавок виявлено, що ризику при застосуванні цих речовин в період вагітності та годування груддю немає.

Препарат не впливає на здатність до керування автотранспортом або до роботи з потенційно небезпечними механізмами.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія поки що невідома.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 °С в місцях, недоступних для дітей.

Термін придатності – 3 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.


Внимание!
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Капсулы с анисовым маслом вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Капсулы с анисовым маслом, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Капсулы с анисовым маслом, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Капсулы с анисовым маслом, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Капсулы с анисовым маслом указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Капсулы с анисовым маслом указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Капсулы с анисовым маслом Аптека 0303» или «Аптека 0303 Капсулы с анисовым маслом купить».