Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
Главная | Как заказать? | Оплата, доставка, скидки | Центры самовывоза | Отзывы | Форум | О нас
 
Увага! Акція!

При покупці двох і більше АКЦІЙНИХ препаратів одним чеком кожен покупець отримає 3% знижки на акційні препарати: фертоловіти, мезикс, нотти, пентавен, променсіл, простакеа, ротен, уроксін, муважель, лактокеа, міоксін, ніцемед, ренімакс, еменція чері, калько рель.

Алтива табл. 180 мг. №10

Алтива табл. 180 мг. №10

Алтива табл. 180 мг. №10
Код товара: 13477
Производитель: «РАНБАКСИ»
Наличие: Нет в аптеке
Цена:  65,00
Цена и наличие товара действительны на 23.11.2017
Кол-во:    x 65,00  =  65,00 грн
Назад Купить
На данный момент этого товара нет в наличии, поэтому его цена на момент продажи может отличаться от указанной выше.

За подробной информацией обращайтесь к оператору по телефону: (044) 384-20-33

Инструкция

Алтива табл. 180 мг. №10
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

АЛТІВА

(ALTIVA)

 

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назви: fexofenadine; 4-[1-гідрокси-4-(4-гідроксидифенілметил)-1-піперидиніл]-a, a-диметил бензолоцтової кислоти гідрохлорид;

основні фізико-хімічні властивості: таблетки по 120 мг: таблетки, вкриті оболонкою, овальної форми, персикового кольору з маркуванням “ALTIVA120” чорними харчовими чорнилами на одному боці;

таблетки по 180 мг: таблетки, вкриті оболонкою, овальної форми, персикового кольору з маркуванням “ALTIVA180” чорними харчовими чорнилами на одному боці;

склад Алтива табл. 180 мг. №10: 1 таблетка, вкрита оболонкою, містить фексофенадину гідрохлориду 120 мг або 180 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кроскармелоза натрію, крохмаль прежелатинізований, силікагель колоїдний безводний, повідон, магнію стеарат;

оболонка: опадрай OY-54957 рожевий.

 

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

 

Фармакотерапевтична група. Антигістамінні засоби для системного застосування.

Код АТС R06A Х26.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Фексофенадин – це високоселективний антагоніст периферичних Н1-рецепторів. Фексофенадин пригнічує звільнення гістаміну з так званих маст-клітин, стабілізує мембрани тучних клітин. Він не має седативної або іншої дії, пов’язаної з центральною нервовою системою, а також не має антихолінергічної і a1-адренергічної дії. Антигістамінний ефект проявляється через 1 год після прийому, досягає максимуму через 6 год і зберігається впродовж 24 год. Протягом 28 днів безперервного приймання фексофенодину не спостерігалося розвитку толерантності.

Фармакокінетика. Фексофенадин швидко всмоктується після перорального прийому. Його пікова концентрація в плазмі крові досягається приблизно через 1 - 3 год після застосування одноразової дози. Прийом препарату разом з їжею знижує його пікову концентрацію у плазмі крові. Середні пікові концентрації у плазмі 427 нг/мл і 494 нг/мл досягалися після прийому одноразових доз 120 мг і 180 мг, відповідно. Фексофенадин на 60 - 70% зв’язується з білками плазми крові, головним чином з альбуміном і a1-глікопротеїном. Фексофенадин не перетинає гематоенцефалічний бар’єр. Метаболізм фексофенадину є мінімальним. Приблизно 5% прийнятої дози метаболізується до кетон-кислого метаболіту, 11% - виводиться з сечею, переважно в незміненому вигляді, а 80% - з фекаліями. Період напіввиведення фексофенадину становить майже 14 год.

 

Показання для застосування. Симптоматичне лікування сезонного алергічного риніту, хронічної ідіопатичної кропив’янки.

 

Спосіб застосування та дози Алтива табл. 180 мг. №10. Для дорослих та дітей з 12 років доза Алтіви для лікування сезонного алергічного риніту становить: 1 таблетка 120 мг 1 раз на добу; для лікування хронічної ідіопатичної кропив’янки – 1 таблетка 180 мг 1 раз на добу. Таблетку приймати не розжовуючи, запиваючи склянкою води.

 

Побічна дія. Можуть спостерігатися головний біль, втома, сонливість, сухість у роті, шлунково-кишкові розлади. У поодиноких випадках може з’явитися порушення смаку, задишка, алергічні реакції.

 

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого інгредієнта препарату; вагітність і лактація; діти до 12 років.

 

Передозування. Досі про випадки передозування препаратом не повідомлялось. У разі передозування слід проводити симптоматичну терапію.

 

Особливості застосування. Літнім пацієнтам, а також пацієнтам із вираженою нирковою та/або печінковою недостатністю призначати препарат слід з обережністю.

Вплив на здатність керування транспортними та іншими засобами.

Препарат не впливає на здатність керування транспортними засобами та працювати з іншими склад Алтива табл. 180 мг. №10ними механізмами.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Фексофенадин не біотрансформується в печінці і тому не взаємодіє з іншими лікарськими засобами, які метаболізуються в печінці. Одночасне застосування Алтіви та кетоконазолу або еритроміцину може призвести до підвищення рівня фексофенадину в плазмі крові, що не супроводжується будь-яким впливом на QT-інтервал і не пов’язано з посиленням побічних ефектів.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухому місці, при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 2 роки.

 


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата altiva вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар altiva, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для altiva, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию altiva, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на altiva указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара altiva указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «altiva Аптека 0303» или «Аптека 0303 altiva купить».