Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
Главная | Как заказать? | Оплата, доставка, скидки | Центры самовывоза | Отзывы | Форум | О нас
 
Увага! Акція!

При покупці двох і більше АКЦІЙНИХ препаратів одним чеком кожен покупець отримає 3% знижки на акційні препарати: фертоловіти, мезикс, нотти, пентавен, променсіл, простакеа, ротен, уроксін, муважель, лактокеа, міоксін, ніцемед, ренімакс, еменція чері, калько рель.

Длянос спрей 0.1% 10 мл.

Длянос спрей 0.1% 10 мл.

Длянос спрей 0.1% 10 мл.
Код товара: 15770
Производитель: «Novartis Pharma»
Наличие: Нет в аптеке
Цена:  30,00
Цена и наличие товара действительны на 19.10.2017
Кол-во:    x 30,00  =  30,00 грн
Назад Купить
На данный момент этого товара нет в наличии, поэтому его цена на момент продажи может отличаться от указанной выше.

За подробной информацией обращайтесь к оператору по телефону: (044) 384-20-33

Инструкция

Длянос спрей 0.1% 10 мл.
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ДЛЯНОС

(DLIANOS)

 

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назви: xylometazoline; 2-[[4-(1,1-диметилетил)-2,6-диметилфеніл]метил]-4,5-дигідро-1Н-імідазол;

основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина без кольору, практично без запаху;

склад Длянос спрей 0.1% 10 мл.: 1 мл розчину містить ксилометазоліну гідрохлориду 1 мг;

допоміжні речовини: бензалконію хлорид, натрію фосфат, динатрію едетат, натрію дигідрофосфату дигідрат, натрію хлорид, вода очищена.

 

Форма випуску. Спрей назальний.

 

Фармакотерапевтична група. Симпатоміметики, прості препарати. Код АТС R01A А07.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Ксилометазолін належить до групи місцевих судинозвужувальних засобів (деконгестантів) з a-адреноміметичною дією, викликає звуження кровоносних судин слизової оболонки носа, усуваючи таким чином набряк і гіперемію слизової оболонки порожнини носа. Полегшує носове дихання при ринітах.

У терапевтичних концентраціях не подразнює слизову оболонку, не спричинює гіперемію. Дія настає через кілька хвилин і триває протягом кількох годин.

Фармакокінетика. При місцевому застосуванні практично не абсорбується, концентрації у плазмі настільки малі, що їх неможливо визначити сучасними аналітичними методами.

 

Показання для застосування. Гострий риніт, у тому числі при застудних захворюваннях і вірусних інфекціях верхніх відділів дихальних шляхів; синусит; євстахіїт; середній отит (при комбінованій терапії – для зменшення набряку слизової оболонки порожнини носа); звуження судин слизової оболонки носа при діагностичних втручаннях (під наглядом лікаря).

 

Спосіб застосування та дози Длянос спрей 0.1% 10 мл.. Препарат у формі спрею назального 0,1% призначають дорослим і дітям від 6 років по 1 упорскуванню з розпилювача у кожний носовий хід (за необхідності можна повторити); звичайно можуть бути достатніми 4 упорскування на добу. Розпилювач слід тримати таким чином, щоб насадка була направлена догори, помістити її у носовий хід, швидко і різко натиснути 1 раз на розпилювач і винути насадку, не розтискаючи розпилювач. Під час упорскування слід вдихнути небагато повітря через ніс, що сприяє оптимальному введенню препарату. Тривалість курсу лікування залежно від показань становить 3-7 днів.

 

Побічна дія. Можливі місцеві реакції: відчуття печіння, подразнення і сухість слизової оболонки порожнини носа.

 

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату; трансфеноїдальна гіпофізектомія та хірургічні втручання з оголюванням мозкової оболонки в анамнезі, атрофічний риніт, виражений атеросклероз, артеріальна гіпертензія, тахікардія, глаукома, гіпертиреоз. Дитячій вік до 6 років.

 

Передозування. У поодиноких випадках отруєння дітей відмічалися такі симптоми: прискорення пульсу і аритмія, підвищення артеріального тиску і іноді сплутаність свідомості.

Системні реакції можливі при передозуванні і зумовлені симпатоміметичною дією: тахікардія, підвищений артеріальний тиск, головний біль, нудота.

Лікування - симптоматичне.

 

Особливості застосування. Не слід застосовувати протягом тривалого часу, наприклад при хронічному риніті (більше 5 днів). З обережністю застосовують при сильних реакціях на симпатоміметичні лікарські засоби (при симптомах безсоння, запаморочення).

Вагітність і лактація.

При вагітності та під час лактації не слід перевищувати рекомендовані дози.

При вагітності препарат можна застосовувати тільки тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода.

Вплив на здатність керувати автотранспортом і механізмами.

При застосуванні рекомендованих доз препарат не впливає на здатність керувати транспортними засобами або обладнанням.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному застосуванні з інгібіторами МАО і трициклічними антидепресантами можливо підвищення артеріального тиску. Інші несумісності не відомі.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 30°С. Термін придатності – 3 роки.

 


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Длянос спрей 0.1% 10 мл. вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Длянос спрей 0.1% 10 мл., чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Длянос спрей 0.1% 10 мл., вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Длянос спрей 0.1% 10 мл., возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Длянос спрей 0.1% 10 мл. указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Длянос спрей 0.1% 10 мл. указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Длянос спрей 0.1% 10 мл. Аптека 0303» или «Аптека 0303 Длянос спрей 0.1% 10 мл. купить».