Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
Главная | Как заказать? | Оплата, доставка, скидки | Центры самовывоза | Отзывы | Форум | О нас
 
Увага! Акція!

При покупці двох і більше АКЦІЙНИХ препаратів одним чеком кожен покупець отримає 3% знижки на акційні препарати: фертоловіти, мезикс, нотти, пентавен, променсіл, простакеа, ротен, уроксін, муважель, лактокеа, міоксін, ніцемед, ренімакс, еменція чері, калько рель.

Энзимтал др. №100

Энзимтал др. №100

Энзимтал др. №100
Код товара: 19917
Производитель: «ДЖЕНОМ»
Наличие: Нет в аптеке
Цена:  43,00
Цена и наличие товара действительны на 31.03.2014
Кол-во:    x 43,00  =  43,00 грн
Назад Купить
На данный момент этого товара нет в наличии, поэтому его цена на момент продажи может отличаться от указанной выше.

За подробной информацией обращайтесь к оператору по телефону: (044) 384-20-33

Инструкция

Энзимтал др. №100
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ЕНЗИМТАЛтм

(ENZYMTAL)

 

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: білі, двоопуклі круглі драже, вкриті оболонкою, гладенькі з обох боків;

склад Энзимтал др. №100: діючі речовини: 1 драже містить:

діастази фунгальної (1:1200) – 50 мг,

папаїну – 30 мг,

симетикону – 50 мг,

вугілля активованого – 75 мг,

нікотинаміду – 25 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, лактоза, магнію карбонат легкий, дикальцію фосфат, желатин, ПВПК-30, магнію стеарат, індіон 234, натрію кроскармелоза, тальк очищений; оболонка: шелак, гідроксипропілметилцелюлоза, тальк очищений, титану діоксид, ПЕГ 6000, аспартам.

 

Форма випуску. Драже.

 

Фармакотерапевтична група. Поліферментні препарати. Код АТС А09А А02.

 

Фармакологічні властивості. Ензимталтм – комбінований препарат, що містить всі необхідні компоненти для швидкого зняття диспепсії та контролю за метеоризмом і абдомінальним дискомфортом.

Фармакодинаміка. Як основні склад Энзимтал др. №100ові Ензимталтм містить діастазу фунгальну (α-амілазу) та папаїн, котрі діють як додаткові ферменти, що секретуються в організмі. Діастаза фунгальна – засіб, що стимулює травлення. В основному вона містить α-амілазу, яка сприяє засвоєнню їжі, багатої на вуглеводи. Амілолітичний фермент діастаза фунгальна має специфічну активність відносно перетворення крохмалю в декстрозу, мальтозу. При недостатності цього ферменту уповільнюється процес гідролізу, що сприяє утворенню СО2 (з’являються неприємні відчуття в животі). Ступінь амілолітичної активності діастази фунгальної, що міститься в драже Ензимталтм, становить 1:1200. Тобто, одна частина діастази фунгальної розщеплює 1200 частин вареного крохмалю, що надходить з їжею.

Папаїн рослинного походження. Це суміш ферментів, одержаних з соку нестиглих плодів папаї (Carica Papaya), склад Энзимтал др. №100ається із суміші папаїну і хімопапаїну, має широку протеолітичну активність, виявляючи при цьому як кислотні, так і лужні властивості. Максимальну активність фермент проявляє при значеннях рН від 4,8 до 6,2 і може застосовуватись у хворих з ахлоргідрією і гіперхлоргідрією. Дія ферментів, що входять до склад Энзимтал др. №100у Ензимталутм, перевищує ефект, спричинений кожним ферментом окремо.

Симетикон (диметилполісилоксан) – нетоксична інертна поверхневоактивна речовина з властивостями піногасія на основі кремнію. Симетикон зменшує утворення газу в кишечнику. Він діє шляхом зменшення поверхневого натягу пухирців газу, що утворюються в кишечнику при метеоризмі, сприяючи у такий спосіб їх об’єднанню. Звільнений газ абсорбується або видаляється природним шляхом. Симетикон не впливає на шлункову секрецію і на всмоктування харчових речовин. Симетикон зменшує нудоту, здуття живота та біль, спричинений підвищеним метеоризмом. Симетикон також прискорює процес проходження газу кишечником, значно поліпшує стан при метеоризмі, аерофагії, розладах травлення, всмоктування та виведення. Симетикон показаний при ураженнях проксимальних відділів тонкої кишки, при хворобах печінки, при синдромі невиразкової диспепсії, у післяопераційний період. Таким чином, даний компонент є корисним додатком до ферментних склад Энзимтал др. №100ових препарату. Симетикон застосовують для симптоматичного лікування станів аерофагії, метеоризму, диспепсії, спазмів кишечнику та ін.

Вугілля активоване – ентеросорбент. Спеціально оброблене вугілля має велику поверхневу активність, адсорбує гази, алкалоїди, ендо- і екзотоксини та інші хімічні сполуки. Вугілля активоване у склад Энзимтал др. №100і Ензимталутм діє як ентеросорбент і детоксикуючий засіб, забезпечує адсорбцію газів та токсинів, що утворюються при розладі травлення, адсорбує погано розчинні речовини, зменшує об’єм вмісту в кишечнику, і у такий спосіб, приносить полегшення при здутті живота та диспепсії, діючи комплексно разом з ферментами.

Нікотинамід бере участь як коензим у метаболізмі вуглеводів. Нікотинамідні коферменти (НАД і НАДФ) необхідні для життєдіяльності всіх клітин. Важливою функцією їх є участь у тканинному диханні (перша ланка дихального ланцюга) та енергетичному обміні клітини. Недостатня кількість цієї сполуки виникає звичайно при незбалансованій дієті у пацієнтів старшого віку з надмірним розвитком кишкової мікрофлори. Дефіцит нікотинаміду може призвести до гіпохлоргідрії, що впливає на процеси травлення та кишкової абсорбції; внаслідок нестачі нікотинаміду може також виникнути непереносимість лактози, що є одним з механізмів, котрі лежать в основі виникнення діареї за класичною схемою внаслідок недостатності даної сполуки.

Таким чином, Ензимталтм сприяє нормалізації процесів травлення і ліквідації симптомів здуття живота, відрижки, відчуття переповнення шлунка.

Фармакокінетика. В шлунку через 30 хвилин після прийому внутрішньо вивільняються діючі компоненти Ензимталутм. Активні речовини через 30 хв. починають взаємодію з їжею шлункового вмісту. Діастаза фунгальна, папаїн, симетикон, вугілля активоване не всмоктуються при прийомі внутрішньо. Із всіх компонентів Ензимталутм нікотинамід добре всмоктується в ШКТ. Процес всмоктування порушується при ахілії, ентеритах, виразковій хворобі. Нікотинамід проникає у всі тканини, виділяється в незміненому вигляді шляхом екскреції нирками або після біотрансформації у печінці головним чином у метилнікотинамід.

 

Показання для застосування. Диспепсія, порушення травлення білків, вуглеводів та жирів, абдомінальний дискомфорт вагусної етіології, метеоризм.

 

Спосіб застосування та дози Энзимтал др. №100. Дорослі і діти старше 14 років приймають по 2 драже 3 рази на добу під час приймання їжі. Діти від 7 до 14 років – по 1 драже 3 рази на добу під час їжі. Діти від 5 до 7 років – по 1 драже 1 – 2 рази на добу під час їжі. Драже не розжовувати, запивати невеликою кількістю рідини. Тривалість приймання призначає лікар.

 

Побічна дія. Алергічні реакції.

 

Протипоказання. Підвищена чутливість до окремих компонентів препарату. Діти віком до 5 років.

 

Передозування. Немає повідомлень. У випадку передозування – промити шлунок, провести симптоматичну терапію.

Особливості застосування. Активоване вугілля може забарвлювати калові маси в чорний колір. З пересторогою призначати препарат жінкам в період вагітності та годування груддю. Ензимталтм не впливає на здатність керувати автомобілем та виконувати роботи, що потребують підвищеної уваги.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Активоване вугілля може зменшити абсорбцію лікарських засобів в системі травлення при одночасному застосуванні, тому препарат слід застосовувати за 2 год до або через 1 год після прийому Ензимталутм.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі до +25ОС. Термін придатності – 1,5 року.

 

 


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Энзимтал вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Энзимтал, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Энзимтал, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Энзимтал, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Энзимтал указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Энзимтал указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Энзимтал Аптека 0303» или «Аптека 0303 Энзимтал купить».