Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по
телефону
:

Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-80
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 
Маска захищає інших від Вас, а продукти SCHALI - Вас

Жіночі ректальні суппозиторії SCHALI®-FL, 2 g, Шоу бокс №20

Жіночі ректальні суппозиторії SCHALI®-FL, 2 g, Шоу бокс №20

Жіночі ректальні суппозиторії SCHALI®-FL, 2 g, Шоу бокс №20
Код товара: 2010053
Производитель: «SCHALI® Group AG (Польща)»
Наличие: Есть
Цена:  495,00
Цена и наличие товара действительны на 30.10.2020
Кол-во:    x 495,00  =  495,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Жіночі ректальні суппозиторії SCHALI®-FL, 2 g, Шоу бокс №20

ІНСТРУКЦІЯ
по застосуванню профілактичного гігієнічного засобу
Жіночі ректальні супозиторії SCHALI® Care- F
L

Захворювання органів дихання

 

Жіночі ректальні супозиторії для гігієни і профілактики захворювань органів дихання SCHALI® Care- FL, призначені для кращої стимуляції і імунного захисту, протимікробного і антитоксичноого захисту в рамках комплексної терапії та профілактики захворювань дихальної системи.

 

Форма випуску:

Капсули жирові профілактичні, 2г.

 

СКЛАД:

Складається із екосприятливих біокомпонентів рослинно-мінерального походження

Масло какао, прополіс, екстракт листя чистотілу великого, екстракт квіток ромашки, муміє, екстракт насіння гріффонії простолистової, двоокис титану.

 

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Супозиторії на основі натуральних рослинних масел, мінералів і фітоекстрактів, в процесі поступового розчинення в піхві, всмоктуються в слизову оболонку, надають регенеруючу дію, а також зміцнюють стінки судин і покращують кровотік в капілярах. Рослинні і мінеральні компоненти та їх склад Жіночі ректальні суппозиторії SCHALI®-FL, 2 g, Шоу бокс №20ових частин, індукують синтез бронхіального секрету, що виробляється в бронхіальних клітинах слизової оболонки, впливають як на альтернативні і ексудативні фази запалення, та, таким чином, інгібують запалення.

Дезактивуючи ненасичені хімічні зв'язки в пептидах, глікозидах і т.д., діоксид титану здатний видаляти шкідливі інфекційні токсини, що призводить до сильної антимікробної та антибактеріальну дії та до швидкого полегшення симптомів різних патологічних станів і запалень. Придушення циклооксигенази - головного ферменту, що призводить до запалення, забезпечує високоефективну дію для полегшення болю і лихоманки.

Регулярне використання продукту впливає на проліферацію фібробластів, пригнічує моноцити для дії місця запалення, і виконує загальну антипроліферативну дію.

Чистотіл може індукувати протиалергічні фактори шляхом зниження синтезу і секреції алергічних медіаторів, що призводить до зменшення вивільнення гістаміну та інших біологічно активних речовин в сенсибілізованих клітинах і базофілах, зменшення числа циркулюючих базофілів, зниження проліферації клітин в лімфоїдній і сполучній тканинах, зменшення кількості Т- і В-лімфоцитів, більш низької чутливості до алергічних медіаторів в ефекторних клітинах. В результаті, утворення антитіл пригнічується та індукується імунна відповідь людського організму.

Фармакологічна дія поліфенолів квіток ромашки пов'язані з їх в'яжучими властивостями. Поліфеноли не проникають через клітинні мембрани і тому клітини не їх не поглинають. Вони коагулюють білки, які можуть лежати в тонких пластах слизових оболонок (секреторних  залоз тощо). Будь-яке пошкодження або запалення в клітини слизових оболонок може призвести до коагуляції білків.

Муміє має тонізуючу дію, розм’якшує слизову оболонку, викликає секрецію в клітинах слизової оболонки дихальних шляхів, а також покращує прохідність стінок судин.

Продукт застосовується як в гігієнічних цілях із профілактичною дією, так і для монотерапії в рамках імунореабілітації, зокрема, в разі неповного одужання, у випадку проведення комплексної терапії розладів дихальної систем, а також у поєднанні із антибіотиками та противірусними препаратами.

 

Препарат має гіпоалергенні властивості.

 

Показання до застосування:

·    Рецидивуючий бронхіт

·    Часті простудні захворювання

·    Риніт

·    Отит

·    Ангіна

·    Фарингіт

·    Ларингіт

 

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Застосовувати ректально.

Перед застосуванням супозиторій слід звільнити від контурної упаковки. Чистими руками акуратно ввести супозиторій у задній прохід, лежачи на боці. Вводити по 1 супозиторію 2 рази / добу протягом 30 днів. При необхідності можливе продовження курсу до 90 днів.

 

ПОБІЧНІ ДІЇ:

Побічних дій не виявлено.

Не розвивається залежність і не виникає синдром відміни.

Протипоказання:

Не застосовувати під час вагітності.

В інших випадках протипоказань не виявлено.

ПРАВИЛА ЗБЕРІГАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ:

Продукт слід зберігати в непошкодженій упаковці в сухому темному місці при температурі не вище 25 ° С.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ:

Термін придатності становить 3 роки з дати виробництва.

Не рекомендується використовувати продукт після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

 

Комплексні засоби серії SCHALI® Care виробляються за ліцензією No. 286-S


Внимание!
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Жіночі ректальні суппозиторії SCHALI®-FL, 2 g, Шоу бокс вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Жіночі ректальні суппозиторії SCHALI®-FL, 2 g, Шоу бокс, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Жіночі ректальні суппозиторії SCHALI®-FL, 2 g, Шоу бокс, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-80. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Жіночі ректальні суппозиторії SCHALI®-FL, 2 g, Шоу бокс, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Жіночі ректальні суппозиторії SCHALI®-FL, 2 g, Шоу бокс указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Жіночі ректальні суппозиторії SCHALI®-FL, 2 g, Шоу бокс указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Жіночі ректальні суппозиторії SCHALI®-FL, 2 g, Шоу бокс Аптека 0303» или «Аптека 0303 Жіночі ректальні суппозиторії SCHALI®-FL, 2 g, Шоу бокс купить».