Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по
телефону
:

Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 
Уважаемые покупатели!
С 01.06.2020 года мы возобновляем прием заказов на доставку по городу Киеву.

Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-MG, 2 g, Ш...

Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-MG, 2 g, Шоу бокс №20

Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-MG, 2 g, Шоу бокс №20
Код товара: 2010061
Производитель: «SCHALI® Group AG (Польща)»
Наличие: Есть
Цена:  495,00
Цена и наличие товара действительны на 03.07.2020
Кол-во:    x 495,00  =  495,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-MG, 2 g, Ш...

ІНСТРУКЦІЯ
по застосуванню профілактичного гігієнічного засобу
Чоловічі ректальні супозиторії
SCHALI® Care-MG

Захворювання шлунково-кишкового тракту

оловічі ректальні супозиторії для гігієни і профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту SCHALI® Care-MG мають фотоактивним дією, надають протимікробний і антитоксичний ефект, покращують клітинний обмін при фотодинамічної терапії, лікуванні та профілактиці розладів шлунково-кишкового тракту.

 

Форма випуску:

Капсули жирові профілактичні, 2г.

 

СКЛАД:

Масло какао, гарбузова олія, прополіс, екстракт квіток ромашки, екстракт кореня женьшеню, екстракт кореня солодки, екстракт насіння гріффонії простолистової, вітамін Е, двоокис титану.

 

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Супозиторії на основі натуральних рослинних масел, мінералів і фітоекстрактів, в процесі поступового розчинення в прямій кишці, всмоктуються в слизову оболонку нижніх відділів прямої кишки, надають протизапальну, регенеруючу дію, а також зміцнюють стінки судин і покращують кровотік в капілярах. Рослинні і мінеральні компоненти та їх склад Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-MG, 2 g, Шоу бокс №20ові за рахунок прямого впливу на мускулатуру кишечника і підвищення вивільнення ацетилхоліну із постгангліонарних нервових закінчень стимулюють рухову активність верхніх відділів шлунково-кишкового тракту, зменшують протеолітичну активність шлункового соку, знижують кислотну продукцію, гальмують звільнення гастрину, зменшують вироблення пепсину.

Регулярне використання супозиторіїв покращує кровотік в слизової оболонки шлунка, прискорює регенерацію епітеліальних клітин, надає антиxелікобактеріальну дію.

Антибактеріальна та антимікробна дія двоокису титану ґрунтується на його здатності дезактивувати ненасичені хімічні зв'язки пептидів, глікозидів тощо, забезпечуючи видалення шкідливих токсичних з'єднань, що надходять ззовні  - екзогенних, або зсередини ендогенних. Це, в свою чергу, спричиняє виражений ефект усунення симптомів різних патологій запального характеру. Двоокис титану також націлено покращує засвоєння кисню і глюкози, стимулює клітинний енергообмін та забезпечує швидку регенерацію пошкоджених і запалених тканин.

Активні компоненти супозиторіїв мають комплексні властивості: знімають спазми, знеболюють, вбивають мікробів і стимулюють загоєння ран та виразок. Усуваються негативні симптоми в шлунково-кишковому тракті та організмі в цілому: діарея і дисбактеріоз, інтоксикація, порушення моторної функції кишечника; виявляється стабілізуюча дія на клітинну мембрану, запобігаючи, таким чином, шкідливому впливу на печінку, і сприяючи відновленню уражених клітин печінки. Стимулюється зростання корисної мікрофлори, що сприяє відновленню кишкової функції.

 

Гарбузова олія має регенеруючу і ранозагоювальну дію, а також надає лікувальну дію на слизові оболонки органів при ерозійно-виразкових ураженнях.

 

Флавоноїди, що містяться в склад Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-MG, 2 g, Шоу бокс №20і рослинних компонентів препарату, підсилюють антитоксичну функцію печінки, за рахунок прямого включення в окислювально-відновні реакції. Антиоксидантна та мембраностабілізуюча активності флавоноїдів у поєднанні із протизапальною і перерахованими вище видами дій забезпечують захист гепатоцитів від шкідливого інфекційного і токсичного впливу різноманітних шкідливих факторів, тобто надає гепатопротекторний ефект.

Ромашка є одним з найкращих засобів лікування хронічних і гострих запалень слизової оболонки шлунка. Ромашка діє розслаблювально на гладку мускулатуру, тим самим знімає спазми. Ромашка зменшує протеолітичну активність пепсину, має протизапальну дію. Завдяки наявності камазулена і ефірних масел, інгібується перекисне окислення ліпідів, що обумовлює антиоксидантну дію.

Продукт застосовується як із профілактичною метою, так і можуть застосовуватися при комплексній і фотодинамічній терапії широкого спектру шлунково-кишкових і захворювань. Обволікають і м'яко заспокоюють слизову оболонку, підсилюють кровообіг, перешкоджають ішемії і пошкодженню стінки кишечника, сприяють регенерації ворсинок слизової оболонки кишечнику. Спричиняють пом'якшувальною і протизапальну дію, усувають відчуття ректального дискомфорту (свербіж, печіння, подразнення). Надають тривалу зволожуючу дію на слизову прямої оболонку кишки.

 

Препарат має гіпоалергенні властивості.

 

Показання до застосування:

·         Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки

·         Хвороба Крона

·         Виразковий неспецифічний коліт

·         Гастрити

·         Панкреатит хронічний

·         Хронічний холецистит

·         Хронічний гепатит

·         Передциротичний стан

·         Спаєчна Спайкова хвороба

·         Ентероколіти

·         Запори

 

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Застосовувати ректально.

Перед застосуванням супозиторій слід звільнити від контурної упаковки. Чистими руками акуратно ввести супозиторій у задній прохід, лежачи на боці. Вводити по 1 супозиторію 2 рази / добу протягом 30 днів. При необхідності можливе продовження курсу до 90 днів.

 

ПОБІЧНІ ДІЇ:

Побічних дій не виявлено.

Не розвивається залежність і не виникає синдром відміни.

Протипоказання:

Протипоказань не виявлено.

ПРАВИЛА ЗБЕРІГАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ:

Продукт слід зберігати в непошкодженій упаковці в сухому темному місці при температурі не вище 25 ° С.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ:

Термін придатності становить 3 роки з дати виробництва.

Не рекомендується використовувати продукт після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

 

Комплексні засоби серії SCHALI® Care виробляються за ліцензією No. 286-S


Внимание!
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-MG, 2 g, Шоу бокс вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-MG, 2 g, Шоу бокс, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-MG, 2 g, Шоу бокс, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-MG, 2 g, Шоу бокс, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-MG, 2 g, Шоу бокс указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-MG, 2 g, Шоу бокс указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-MG, 2 g, Шоу бокс Аптека 0303» или «Аптека 0303 Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-MG, 2 g, Шоу бокс купить».