Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 
Уважаемые покупатели!
У нас открылся новый центр самовывоза по Киев, ул. Гончара, 8/5 (Шевченковский район).

Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-ML, 2 g, Ш...

Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-ML, 2 g, Шоу бокс №20

Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-ML, 2 g, Шоу бокс №20
Код товара: 2010063
Производитель: «SCHALI® Group AG (Польща)»
Наличие: Есть
Цена:  825,00
Цена и наличие товара действительны на 20.08.2019
Кол-во:    x 825,00  =  825,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-ML, 2 g, Ш...

ІНСТРУКЦІЯ

по застосуванню профілактичного гігієнічного засобу

Чоловічі ректальні супозиторії

SCHALI® Care-ML

Захворювання органів дихання

 

Чоловічі ректальні супозиторії SCHALI® Care-ML мають загальнозміцнюючу, загальностимулюючу, протимікробну дію і антитоксичну дію, посилюють імунну відповідь організму і призначені для лікування та профілактики захворювань органів дихання.

 

Форма випуску:

Капсули жирові профілактичні, 2г.

 

Склад:

Масло какао, гарбузова олія, прополіс, екстракт квіток ромашки, екстракт кореня женьшеню, екстракт кореня солодки, екстракт насіння гріффонії простолистої, вітамін Е, двоокис титану.

 

Механізм дії:

Супозиторії на основі натуральних рослинних масел, мінералів і рослинних компонентів, розчиняючись поступово в прямій кишці, всмоктуються в слизову нижніх відділів прямої кишки, надаючи протизапальну, регенеруючу дію, а також зміцнюють стінки судин і покращують кровотік в капілярах. Рослинні і мінеральні компоненти супозиторіїв і їх склад Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-ML, 2 g, Шоу бокс №20ові впливають на синтез бронхіального секрету, що виділяється клітинами слизової оболонки бронхів, впливають на альтернативну і ексудативну фази запалення, перешкоджаючи поширенню запального процесу.

Антибактеріальна і антимікробна дія двоокису титану ґрунтується на її здатності дезактивувати ненасичені хімічні зв'язки пептидів, глікозидів і тому подібних, забезпечуючи видалення екзогенних, що надходять ззовні або ендогенних, що надходять зсередини, шкідливих токсичних з'єднань. Це в свою чергу, має виражений ефект усунення симптомів різних патологій запального характеру. За допомогою пригнічення активності циклооксигенази - основного ферменту виникнення запалення, болю і лихоманки, надається переважна дія на причину запалення.

Регулярне застосування супозиторіїв виявляє антипроліферативну дію, націлено обмежуючи міграцію моноцитів у вогнище запалення і гальмування проліферації фібробластів.

Активні компоненти супозиторіїв також надають протиалергічну дію в результаті зниження синтезу і секреції медіаторів алергії, гальмування вивільнення із сенсибілізованих опасистих клітин і базофілів гістаміну та інших біологічно активних речовин, зменшення числа циркулюючих базофілів, пригнічення проліферації лімфоїдної і сполучної тканини, зменшення кількості Т- і B- лімфоцитів, опасистих клітин, зниження чутливості ефекторних клітин до медіаторів алергії, пригнічення антитілоутворення, зміни імунної відповіді організму.

Фармакологічні властивості поліфенолів, що містяться в квітках ромашки, визначаються їх в'язкою дією. Поліфеноли практично не проникають всередину клітин і не всмоктуються. Вони коагулюють білки, що одягають тонким шаром слизові і їх крипти (секрети залоз і інші). Кількість білків різко збільшується при запаленні слизових, на обпаленій або пошкодженій механічно або іншим способом шкірної поверхні.

Екстракт кореня солодки, що міститься в препараті виявляє виразні протизапальну, протиалергічну, адаптогенну і репаративну дії.

Продукт застосовується як в гігієнічних цілях з профілактичну дію, так і у вигляді монотерапії при проведенні імунореабілітаційних заходів, зокрема, при неповному одужанні після перенесеного захворювання, а також при комплексній терапії широкого спектра захворювань органів дихання одночасно з антибіотиками та противірусними засобами.

 

Препарат має гіпоалергенну дію.

 

Показання до застосування:

- Рецидивуючий бронхіт

- Часті простудні захворювання

- Риніт

- Фарингит

- Ларингіт

- Отит

- Ангіна

 

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Застосовувати ректально.

Перед застосуванням супозиторій слід звільнити від контурної упаковки. Чистими руками акуратно ввести супозиторій у задній прохід, лежачи на боці. При необхідності можливе продовження курсу до 90 днів.

 

ПОБІЧНІ ДІЇ:

Побічних дій не виявлено.

Не розвивається залежність і не виникає синдром відміни.

Протипоказання:

Протипоказань не виявлено.

ПРАВИЛА ЗБЕРІГАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ:

Продукт слід зберігати в непошкодженій упаковці в холодному місці при температурі від +4 ° С до + 15 ° С.

Строк придатності:

Термін придатності становить 24 місяці з дати виробництва.

Не рекомендується використовувати продукт після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

 

Комплексні засоби серії SCHALI® Care виробляються за ліцензією No. 286-S


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-ML, 2 g, Шоу бокс вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-ML, 2 g, Шоу бокс, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-ML, 2 g, Шоу бокс, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-ML, 2 g, Шоу бокс, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-ML, 2 g, Шоу бокс указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-ML, 2 g, Шоу бокс указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-ML, 2 g, Шоу бокс Аптека 0303» или «Аптека 0303 Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-ML, 2 g, Шоу бокс купить».