Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 
Уважаемые покупатели!
У нас открылся новый центр самовывоза по Киев, ул. Гончара, 8/5 (Шевченковский район).

Жіночі вагінальні рідкі суппозиторії SCHALI®-FI, 3...

Жіночі вагінальні рідкі суппозиторії SCHALI®-FI, 3 ml, Шоу бокс №16

Жіночі вагінальні рідкі суппозиторії SCHALI®-FI, 3 ml, Шоу бокс №16
Код товара: 2010071
Производитель: «SCHALI® Group AG (Польща)»
Наличие: На складе
Цена:  990,00
Цена и наличие товара действительны на 18.07.2019
Кол-во:    x 990,00  =  990,00 грн
Назад Купить
Доставка этого товара осуществляется курьерскими службами со склада. Время поставки и актуальную стоимость товара Вам сообщит оператор.

Инструкция

Жіночі вагінальні рідкі суппозиторії SCHALI®-FI, 3...

ІНСТРУКЦІЯ

по застосуванню профілактичного гігієнічного засобу
Жіночі рідкі вагінальні супозиторії SCHALI® Care- FI

(Статеві інфекції / Захворювання а інфекції, що передаються статевим шляхом)

 

Жіночі рідкі вагінальні супозиторії для гігієни і профілактики статевих інфекцій SCHALI® Care-FI надають тривалу противірусну, протибактеріальну та протимікробну дію, можуть використовуватися для лікування і профілактики статевих інфекцій та захворювань, що передаються статевим шляхом, а також для лікування в під час фотодинамічної терапії в гінекології.

 

Форма випуску:

Гідрогель профілактичний в індивідуальному одноразовому дозаторі 3 мл.

 

СКЛАД:

Вода очищена, 2-гідроксипропил-бета-циклодекстрин, двоокис титану, гідроксид натрію, гліцерет-18 етілгексонат, гліцерин, пропілен гліколь, акрілат, діазоліденіл сечовина, метилпарабен, пропілпарабен.

 

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

М'який гідрогель в основі супозиторіїв, при поступовому розчинені у піхві, всмоктуються в слизову оболонку, надає протизапальну, регенеруючу дію, а також зміцнює стінки судин і покращує кровотік в капілярах.

Механізм дії препарату ґрунтується на новому розумінні захисної модальності і структурального функціонування віріонів та клітин організму. Ліпідомобілізуючі та комплексуючі холестерин HPBCD + TiO2 компоненти склад Жіночі вагінальні рідкі суппозиторії SCHALI®-FI, 3 ml, Шоу бокс №16у дозволяють змінювати положення холестерину на поверхні ліпідних містків і, таким чином, запобігати проникненню та інфікування.

Синергетичний ефект активних компонентів серії SCHALI®, що склад Жіночі вагінальні рідкі суппозиторії SCHALI®-FI, 3 ml, Шоу бокс №16аються з елементів рослинного і мінерального походження, забезпечує видалення екзогенних і ендогенних токсичних сполук, забезпечує налаштування імунної відповіді організму. За допомогою блокування зв'язків, необхідних для проникнення віріонів і розмноження вірусу, виявляється виражений ефект запобігання різних патологій, особливо щодо зниження інфікування мікроорганізмами, вірусами, зокрема з роду Herpesviridae (віруси герпесу). Активні компоненти препарату ізолюють холестерин як на поверхні мембранних клітин, так і на вірусній оболонці, тим самим, перешкоджають закріпленню вірусу на ліпідних містках і запобігають ліпідне змішування, що унеможливлює проникнення вірусу всередину і інфікування клітин.

Продукт також призначений для запобігання і комплексного лікування специфічних бактеріальних і грибкових інфекцій, що передаються статевим шляхом, наприклад, викликаних Chlamydia trachomatis, різними штамами Candida albicans.

Біокомпонент мінерального походження в склад Жіночі вагінальні рідкі суппозиторії SCHALI®-FI, 3 ml, Шоу бокс №16і гідрогелю включає в себе фрагменти кристалічної решітки двоокису титану особливого класу металоїдів-напівпровідників із ненасиченими зв'язками, що представляє собою елемент з підвищеною каталітичною активністю. Фотоактивні частинки титану серії QD SCHALI® забезпечують вироблення активних молекул кисню (синглетні форми кисню). Механізм дії препарату заснований на принципі енергетичної нейтралізації вільних хімічних зв'язків на поверхневих ділянках токсичних сполук шляхом їх насичення за допомогою комплементарних атомів кисню, що виробляються в результаті каталітичної реакції. Під впливом активного кисню припиняються практично всі екзогенні та ендогенні інтоксикації.

Продукт застосовується як в гігієнічних цілях із профілактичну дією, так і при комплексній і фотодинамічній терапії широкого спектру гінекологічних інфекційних захворювань. Обволікає та м'яко заспокоює слизову оболонку. Перешкоджає пошкодження слизової оболонки і сприяє її регенерації. Надає пом'якшувальну та протизапальну дію. Усуває відчуття дискомфорту (свербіж, печіння, подразнення). Надає тривалу зволожуючу дію на слизову оболонку.

Стимулює синтез антитіл, підвищує комплементарну активність крові та, як наслідок, значно знижує ризик повторного зараження.

Препарат має гіпоалергенні властивості.

 

Показання до застосування:

• Бактеріальний вагіноз
Гарднерельоз

• Хламідіоз
• Трихомоніаз
• Генітальний герпес
• Стрептококові і стафілококові інфекції
• Кандидоз
• Уреаплазмоз і мікоплазмоз
• Цитомегаловірус
• Папіломавірус
• Гонорея

 

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Застосовувати вагінально.

Чистими руками дістати з упаковки індивідуальний одноразовий контейнер з продуктом, акуратно ввести його в піхву і видавити вміст контейнера. Вводіть Вводити по 1 супозиторію 2 рази / добу протягом 30 днів. За необхідності можливе продовження курсу до 90 днів.

 

ПОБІЧНІ ДІЇ:

Побічних дій не виявлено.

Не розвивається залежність і не виникає синдром відміни.

Протипоказання:

Не застосовувати під час вагітності.

В інших випадках протипоказань не виявлено.

ПРАВИЛА ЗБЕРІГАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ:

Продукт слід зберігати в непошкодженій упаковці в сухому темному місці при температурі не вище 25 ° С.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ:

Термін придатності становить 3 роки з дати виробництва.

Не рекомендується використовувати продукт після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Комплексні засоби серії SCHALI® Care виробляються за ліцензією No. 286-S


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Жіночі вагінальні рідкі суппозиторії SCHALI®-FI, 3 ml, Шоу бокс вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Жіночі вагінальні рідкі суппозиторії SCHALI®-FI, 3 ml, Шоу бокс, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Жіночі вагінальні рідкі суппозиторії SCHALI®-FI, 3 ml, Шоу бокс, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Жіночі вагінальні рідкі суппозиторії SCHALI®-FI, 3 ml, Шоу бокс, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Жіночі вагінальні рідкі суппозиторії SCHALI®-FI, 3 ml, Шоу бокс указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Жіночі вагінальні рідкі суппозиторії SCHALI®-FI, 3 ml, Шоу бокс указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Жіночі вагінальні рідкі суппозиторії SCHALI®-FI, 3 ml, Шоу бокс Аптека 0303» или «Аптека 0303 Жіночі вагінальні рідкі суппозиторії SCHALI®-FI, 3 ml, Шоу бокс купить».