Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по
телефону
:

Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-80
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 
Маска захищає інших від Вас, а продукти SCHALI - Вас

Жіночі вагінальні рідкі суппозиторії SCHALI®-FS, 3...

Жіночі вагінальні рідкі суппозиторії SCHALI®-FS, 3 ml, Шоу бокс №16

Жіночі вагінальні рідкі суппозиторії SCHALI®-FS, 3 ml, Шоу бокс №16
Код товара: 2010074
Производитель: «SCHALI® Group AG (Польща)»
Наличие: На складе
Цена:  590,00
Цена и наличие товара действительны на 28.09.2020
Кол-во:    x 590,00  =  590,00 грн
Назад Купить
Доставка этого товара осуществляется курьерскими службами со склада. Время поставки и актуальную стоимость товара Вам сообщит оператор.

Инструкция

Жіночі вагінальні рідкі суппозиторії SCHALI®-FS, 3...

ІНСТРУКЦІЯ
по застосуванню профілактичного гігієнічного засобу
Жіночі рідкі вагінальні супозиторії SCHALI® Care- FS

Оперативна гінекологія: Комплексне лікування

 

Жіночі рідкі вагінальні супозиторії для гігієни і профілактики стану слизової оболонки піхви SCHALI® Care-FS покращують регенерацію тканин, мають протимікробну дію, призначені для місцевого застосування та для фотодинамічної терапії в оперативній гінекології для комплексного лікування в післяопераційний період і в період реабілітації.

 

Форма випуску:

Гідрогель профілактичний в індивідуальному одноразовому дозаторі 3 мл.

 

СКЛАД:

Вода очищена, 2-гідроксипропил-бета-циклодекстрин, двоокис титану, гідроксид натрію, гліцерет-18 етілгексонат, гліцерин, пропілен гліколь, акрілат, діазоліденіл сечовина, метилпарабен, пропілпарабен.

 

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

М'який гідрогель в основі супозиторіїв, при поступовому розчинені в піхві, всмоктується в слизову оболонку, надає регенеруючу дію, а також зміцнює стінки судин і покращує кровотік в капілярах. Продукт має пом'якшувальну та протизапальну дію, усуває відчуття вагінального дискомфорту (свербіж, печіння, подразнення), надає тривале зволожуючу дію на слизову оболонку піхви. Рослинні та мінеральні компоненти і їх склад Жіночі вагінальні рідкі суппозиторії SCHALI®-FS, 3 ml, Шоу бокс №16ові мають імуномодулючі, протизапальні, антиагрегантні, фібринолітичні, протинабрякові, тромболітичні та аналгетичні властивості. Знижується рівень трансформуючого фактору росту, таким чином, регулюються репаративні процеси, зростання сполучної тканини і формування фізіологічного рубця, прискорюється загоєння та одужання.

Регулярне застосування супозиторіїв сприяє підвищенню продукції протизапальних цитокінів, регулює рівень імуноглобулінів і антитіл, таким чином, надає багатосторонній імуномодулюючий ефект, підвищує активність фагоцитів і стимулює інтерфероногенез. Оптимізується фізіологічний перебіг репаративних процесів, прискорюється розсмоктування гематом і набряків, нормалізується проникність стінок судин, поліпшується мікроциркуляція і трофічні процеси в зоні пошкодження тканин.

Біокомпонент мінерального походження в склад Жіночі вагінальні рідкі суппозиторії SCHALI®-FS, 3 ml, Шоу бокс №16і гідрогелю включає в себе фрагменти кристалічної решітки двоокису титану особливого класу металоїдів-напівпровідників із ненасиченими зв'язками, що представляє собою елемент з підвищеною каталітичною активністю. Фотоактивні частинки титану серії QD SCHALI® забезпечують вироблення активних молекул кисню (синглетні форми кисню). Механізм дії препарату заснований на принципі енергетичної нейтралізації вільних хімічних зв'язків на поверхневих ділянках токсичних сполук шляхом їх насичення за допомогою комплементарних атомів кисню, що виробляються в результаті каталітичної реакції. Під впливом активного кисню припиняються практично всі екзогенні та ендогенні інтоксикації.

Антибактеріальна та антимікробна дія двоокису титану ґрунтується на його здатності дезактивувати ненасичені хімічні зв'язки пептидів, глікозидів тощо, забезпечуючи видалення шкідливих токсичних з'єднань, що надходять ззовні  - екзогенних, або зсередини ендогенних. Це, в свою чергу, спричиняє виражений ефект усунення симптомів різних патологій запального характеру, навіть у глибоких шарах слизової оболонки піхви. Підвищується стійкість клітин епітелію піхви до інфекційних і запальних агентів, попереджається виникнення зворотних інфекцій.

Продукт застосовується як в гігієнічних цілях із профілактичною дією, так і під час комплексної та фотодинамічної терапії широкого спектру гінекологічних захворювань. Обволікає і м'яко заспокоює слизову оболонку із подальшим підвищенням еластичності та пружності. Відновлює структуру епітелію, нормалізує мікрофлору і рН піхвового середовища, змінює кількість і якість церві кального слизу.

Препарат має гіпоалергенні властивості.

 

Показання до застосування:

Для поліпшення регенерації слизової оболонки піхви при:
 • Дисплазії (після видалення хірургічним шляхом і після деструктивних методів лікування в т.ч. діатермокоагуляція, кріодеструкція, лазеродеструкція)
 • В післяопераційний період після видалення кісти піхви
 • Свищах піхви
 • У післяпологовий період
 • Родових травмах
 • Посткастраційному синдромі
 • Піоварі
 • Спайковій хворобі

 

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Застосовувати вагінально.

Чистими руками дістати з упаковки індивідуальний одноразовий контейнер і з продуктом, акуратно ввести його в піхву і видавити вміст контейнера. Вводіть Вводити по 1 супозиторію 2 рази / добу протягом 30 днів. За необхідності можливе продовження курсу до 90 днів.

 

ПОБІЧНІ ДІЇ:

Побічних дій не виявлено.

Не розвивається залежність і не виникає синдром відміни.

Протипоказання:

Не застосовувати під час вагітності.

В інших випадках протипоказань не виявлено.

ПРАВИЛА ЗБЕРІГАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ:

Продукт слід зберігати в непошкодженій упаковці в сухому темному місці при температурі не вище 25 ° С.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ:

Термін придатності становить 3 роки з дати виробництва.

Не рекомендується використовувати продукт після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Комплексні засоби серії SCHALI® Care виробляються за ліцензією No. 286-S


Внимание!
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Жіночі вагінальні рідкі суппозиторії SCHALI®-FS, 3 ml, Шоу бокс вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Жіночі вагінальні рідкі суппозиторії SCHALI®-FS, 3 ml, Шоу бокс, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Жіночі вагінальні рідкі суппозиторії SCHALI®-FS, 3 ml, Шоу бокс, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-80. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Жіночі вагінальні рідкі суппозиторії SCHALI®-FS, 3 ml, Шоу бокс, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Жіночі вагінальні рідкі суппозиторії SCHALI®-FS, 3 ml, Шоу бокс указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Жіночі вагінальні рідкі суппозиторії SCHALI®-FS, 3 ml, Шоу бокс указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Жіночі вагінальні рідкі суппозиторії SCHALI®-FS, 3 ml, Шоу бокс Аптека 0303» или «Аптека 0303 Жіночі вагінальні рідкі суппозиторії SCHALI®-FS, 3 ml, Шоу бокс купить».