Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по
телефону
:

Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 

Гідрогель проти акне SCHALI® Anti-Acne, 15 ml, Шоу...

Гідрогель проти акне SCHALI® Anti-Acne, 15 ml, Шоу бокс №7

Гідрогель проти акне SCHALI® Anti-Acne, 15 ml, Шоу бокс №7
Код товара: 2010103
Производитель: «SCHALI® Group AG (Польща)»
Наличие: На складе
Цена:  11813,00
Цена и наличие товара действительны на 26.10.2021
Кол-во:    x 11813,00  =  11813,00 грн
Назад Купить
Доставка этого товара осуществляется курьерскими службами со склада. Время поставки и актуальную стоимость товара Вам сообщит оператор.

Инструкция

Гідрогель проти акне SCHALI® Anti-Acne, 15 ml, Шоу...

ІНСТРУКЦІЯ

щодо використання гелю проти акне SCHALI Anti-Acne

 

Торгова назва:

SCHALI Anti-Acne.

 

Форма випуску:

Гідрогель проти акне в дозуючому пристрої.

 

Склад: Aqua, Glycerin, Glycereth-18 Ethylhexanoate, Glycereth-18, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Titanium Dioxide, Triethanolamine, Propylene Glycol, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Phosphoric Acid.

 

Загальна інформація про вугрову хворобу

Акне (вугрова хвороба) є захворюванням шкіри, схильним до хронічного перебігу, частих рецидивів і часто виявляється резистентним до проведеної терапії. Акне – одне із захворювань, що найчастіше зустрічаються. Незалежно від типу шкіри і способу життя, 80 % населення особливо страждають у віці 12-25 років.

Виділяють чотири провідних фактори в етіології захворювання:

фолікулярний гіперкератоз,

збільшення кількості піогенних бактерій,

зміна продукції шкірного сала й

запалення.

Ці фактори зазвичай перебігають на тлі гормональних змін, генетичної схильності, себореї, депресії, ожиріння тощо.

Акне розвивається в результаті закупорювання виходу з фолікула. Гіперкератоз й утворення пробки з кератину та шкірного сала (мікрокомедони) є саме початком процесу утворення акне. Розширення сальної залози і збільшення вироблення шкірного сала відбувається під впливом гормональної стимуляції, що призводить до утворення закритого або відкритого комедона. Порушення відтоку сала й великої кількості мертвих клітин створює умови для розвитку у фолікулі бактерій, що виробляють токсини. Токсини, своєю чергою, спричиняють запалення, що призводить до запальних уражень (папули, пустули, кісти). Залежно від індивідуальних особливостей запалення може перебігати дуже інтенсивно і призводити до подальшого утворення рубців і гіперпігментації.

Властивості:

Гідрогель пригнічує розвиток анаеробів Propionibacterium acnes, підсилює забезпечення тканин киснем, пригнічує утворення шкірного жиру в сальних залозах. Завдяки біокомплексному склад Гідрогель проти акне SCHALI® Anti-Acne, 15 ml, Шоу бокс №7у гель адресно проникає до осередку запалення, а тому є ефективним зовнішнім лікувальним засобом для боротьби з акне. Гідрогель проти акне SCHALI Anti-Acne має здатність нормалізації процесу кератинізації. Залежно від вираженості акне, також може застосовуватися для самостійної та комплексної фототерапії.

 

Взаємодія з лазером

Гідрогель проти акне SCHALI Anti-Acne передбачений для самостійного використання, а також і до застосування з лазерною терапією, що сукупно є повноцінною фотодинамічною терапією. Такий синергетичний вплив прискорює ефект, стабільну ремісію після комплексної терапії.

 

Стисла методика

Методика є фізіологічною та безпечною, під час її проведення не відбувається пошкодження шкірного покриву. Процедура лікування є безболісною і не передбачає жодних післяпроцедурних обмежень і незручностей. Методика лікування не суперечить існуючим методикам і, отже, не виключає застосування інших косметичних і фармацевтичних засобів.

 

v  Хід виконання комплексної терапії

1)   Перед процедурою очистіть і висушіть шкіру.

2)   Потім обробіть обрану ділянку лазерним світлом, для цього використовуйте лазер інфрачервоного (ІЧ) спектра для активізації мікроциркуляції крові з потужністю до 2 Дж на см2.

3)   Нанесіть на уражену ділянку тонкий шар гелю, після чого почекайте 15-20 хвилин, доки препарат усмокчеться в шкіру. Потім обробіть лазером уражені ділянки шкіри потужністю 5 Дж на см2.

4)   Після завершення процедури можна додатково нанести гель.

Лазерна фототерапія в комплексі з гідрогелем проти акне SCHALI® Anti-Acne ефективно вбиває бактерії та знімає запалення, у такий спосіб пригнічуючи основні чинники захворювання.

 

v  Рекомендації

1)  Процедури рекомендується робити не рідше ніж 2 рази на тиждень.

2)  Включно при великих ураженнях шкіри акне (наприклад, область спини).

3)  При хронічному перебігу хвороби рекомендується курс комплексної терапії, використовуючи продукт SCHALI-D4 для нормалізації гормонального балансу й обміну речовин в організмі.

Лазерна терапія акне може бути здійснена і як самостійна методика. Застосування лазера для лікування акне вже тривалий час використовується в косметичній дерматології й зарекомендувало себе як ефективний метод боротьби з папуло-пустульозними утвореннями.

(Із більш детальною інформацією щодо використання медичних лазерних пристроїв SCHALI, а також про серії продуктів SCHALI можете ознайомитись на сайті www.schalipharma.com)

 

 

Побічні дії:

Побічних дій не виявлено.

Не розвивається залежність і не виникає синдром скасування.

 

Протипоказання:

Не застосовувати під час вагітності.

В інших випадках протипоказань не виявлено.

 

Правила зберігання й використання:

Гідрогель необхідно зберігати в непошкодженій упаковці за температури не вище +25 ºС, подалі від пристроїв електромагнітного випромінювання.

 

Термін придатності:

Термін придатності – 3 (три) роки.

Не рекомендується використовувати продукт після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

 

Комплексні засоби серії SCHALI Care виробляються за ліцензією № 286-S.


Внимание!
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Гідрогель проти акне SCHALI® Anti-Acne, 15 ml, Шоу бокс вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Гідрогель проти акне SCHALI® Anti-Acne, 15 ml, Шоу бокс, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Гідрогель проти акне SCHALI® Anti-Acne, 15 ml, Шоу бокс, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (097) 310-32-12, (095) 803-51-21, (073) 092-77-38. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Гідрогель проти акне SCHALI® Anti-Acne, 15 ml, Шоу бокс, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Гідрогель проти акне SCHALI® Anti-Acne, 15 ml, Шоу бокс указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Гідрогель проти акне SCHALI® Anti-Acne, 15 ml, Шоу бокс указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Гідрогель проти акне SCHALI® Anti-Acne, 15 ml, Шоу бокс Аптека 0303» или «Аптека 0303 Гідрогель проти акне SCHALI® Anti-Acne, 15 ml, Шоу бокс купить».