Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по
телефону
:

Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 

Спрей для догляду за шкірою SCHALI® Care Dermic Sp...

Спрей для догляду за шкірою SCHALI® Care Dermic Spray, 15 ml, Упаковка №1

Спрей для догляду за шкірою SCHALI® Care Dermic Spray, 15 ml, Упаковка №1
Код товара: 2010105
Производитель: «SCHALI® Group AG (Польща)»
Наличие: На складе Склад
Цена:  3938,00
Цена и наличие товара действительны на 24.01.2022
Кол-во:    x 3938,00  =  3938,00 грн
Назад Купить
Доставка этого товара осуществляется курьерскими службами со склада. Время поставки и актуальную стоимость товара Вам сообщит оператор.

Инструкция

Спрей для догляду за шкірою SCHALI® Care Dermic Sp...

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування засобу профілактичного гігієнічного

Регенеруючий спрей для догляду за шкірою ШАЛІ® Кер Дермік (SCHALI® Care Dermic) Аутоімунні і дерматологічні захворювання

 

Регенеруючий спрей для догляду за шкірою ШАЛІ® Кер Дермік (SCHALI® Care Dermic) (аутоімунні та дерматологічні системні захворювання) є універсальним профілактичним гігієнічним асептичним, антисептичним засобом для зовнішнього застосування при захворюваннях шкіри різного генезу.

Форма випуску:

Асептична антисептична суспензія для місцевого застосування. Поліпропіленові дозатори 15 мл з розпилювачем.

 

СКЛАД:

Містить      екосприятливий біокомпонент рослинного мінерального походження

Спирт, двоокис титану, очищена вода.

 

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Біокомпонент мінерального походження в склад Спрей для догляду за шкірою SCHALI® Care Dermic Spray, 15 ml, Упаковка №1і асептичної суспензії спрею ШАЛІ® Кер Дермік включає фрагменти кристалічної решітки комплексу QD SCHALI® особливого класу металоїдів-напівпровідників з ненасиченими зв'язками, що представляє собою елемент з підвищеною каталітичною активністю. Механізм дії препарату заснований на принципі енергетичної нейтралізації вільних хімічних зв'язків на поверхневих ділянках токсичних сполук шляхом їх насичення за допомогою комплементарних атомів кисню, що виробляється в результаті каталітичної реакції.

Активні форми кисню сприяють оксигенації і поліпшенню кровопостачання і метаболічних процесів у тканинах, відновлюють порушений енергообмін у тканинах, сприяючи посиленню імунної відповіді організму. Це дозволяє швидко і ефективно зняти біль, свербіж, подразнення, набряклість, збільшити адаптаційні можливості організму.

Регулярне застосування спрею покращує мікроциркуляцію і сприяє посиленню регенеруючих процесів в епітелії. Стимулюється регенерація тканин і посилюється утворення хондроцитів за рахунок стимуляції їх мітозу (поділу).

Продукт застосовується як з профілактичною дією, так і у вигляді монотерапії при проведенні імунореабілітаційних заходів, зокрема, при неповному одужанні після перенесеного захворювання, а також при комплексній терапії широкого спектру аутоімунних системних і дерматологічних захворювань одночасно з антибіотиками та противірусними засобами.

Регенеруючий спрей ШАЛІ® Кер Дермік може також застосовуватися при фотодинамічній терапії (ФДТ) шкірних проявів системних аутоімунних захворювань в поєднанні з лазерним світлом та іншими засобами апаратної терапії.

Препарат має гіпоалергенну дію.

 

 

Показання для застосування:

·                         Екзема

·                         Атиповий дерматит

·                         Псоріаз

·                         Системний червоний вовчак

·                         ревматоїдний артрит

·                         системна склеродермія

·                         аутоімунний тиреоїдит

·                         догляд за шкірою після косметичних процедур (пірсинг, татуаж, депіляція)

·                         захист від мікробів у громадських місцях і на природі.

 

 

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Препарат готовий до застосування.

Для прискорення процесу загоєння і відновлення шкірних покривів зрошують поверхню запалень, шкірних уражень і ран, рихло тампонують рани і свищові ходи, фіксують марлеві тампони, змочені препаратом.

 

ПОБІЧНІ ДІЇ:

Побічних дій не виявлено.

Не розвивається залежність, і не виникає синдром відміни.

 

ПРАВИЛА ЗБЕРІГАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ:

Препарат слід зберігати в непошкодженій упаковці в холодному місці при температурі не вище +15 °С.

 

СТРОК ПРИДАТНОСТІ:

Строк придатності виробу: 3 роки з дати виробництва.

Не рекомендується використовувати виріб після закінчення строку придатності, зазначеного на упаковці.

 

Комплексні засоби серії ШАЛІ® Кер виготовляються за ліцензією № 286-S


Внимание!
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Спрей для догляду за шкірою SCHALI® Care Dermic Spray, 15 ml, Упаковка вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Спрей для догляду за шкірою SCHALI® Care Dermic Spray, 15 ml, Упаковка, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Спрей для догляду за шкірою SCHALI® Care Dermic Spray, 15 ml, Упаковка, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (097) 310-32-12, (095) 803-51-21, (073) 092-77-38. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Спрей для догляду за шкірою SCHALI® Care Dermic Spray, 15 ml, Упаковка, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Спрей для догляду за шкірою SCHALI® Care Dermic Spray, 15 ml, Упаковка указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Спрей для догляду за шкірою SCHALI® Care Dermic Spray, 15 ml, Упаковка указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Спрей для догляду за шкірою SCHALI® Care Dermic Spray, 15 ml, Упаковка Аптека 0303» или «Аптека 0303 Спрей для догляду за шкірою SCHALI® Care Dermic Spray, 15 ml, Упаковка купить».