Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 
Уважаемые покупатели!
У нас открылся новый центр самовывоза по Киев, ул. Гончара, 8/5 (Шевченковский район).

HMP SCHALI® D-2 "Цукровий діабет 2 типу", Шоу бокс №80

HMP SCHALI® D-2 "Цукровий діабет 2 типу", Шоу бокс №80

HMP SCHALI® D-2
Код товара: 2010112
Производитель: «SCHALI® Group AG (Китай)»
Наличие: Есть
Цена:  2310,00
Цена и наличие товара действительны на 18.07.2019
Кол-во:    x 2310,00  =  2310,00 грн
Назад Купить

Инструкция

HMP SCHALI® D-2 "Цукровий діабет 2 типу", Шоу бокс №80

Інструкція

 по медичному застосуванню виробу нормалізації серотонінового балансу організму
Стерильний гідроколоїдний мінеральний пластир (HMP) "SCHALI®
Д2- Цукровий діабет 2 типу.

СКЛАД:

HMP SCHALI®-Д2 - гідроколоїдний  мінеральний пластир на основі активної композиції SCHALI® (двоокис титану (TiO2) SCHALI®-T / 10-S).
Двоокис титану, альгінат кальцію, діоктиладіпінат, еластомір, карбоксиметилцелюлоза натрію, 100% гідрогенізований полімер, поліуретанова плівка.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Гідроколоїдний  мінеральний пластир серії HMP SCHALI® забезпечує досягнення збалансованого рівня серотоніну в організмі людини.

Синергетичний ефект взаємодії гідроколоїдного  мінерального пластиру серії HMPSCHALI® сприяє нормалізації функціонування серотонінових рецепторів в організмі людини. У момент зіткнення виробу зі шкірою виникає теплова реакція, в результаті якої на поверхні насичених енергетичними реактогеними центрами кристалів особливого класу оксидів (TiO2), які є напівпровідниками, виробляються активні молекули кисню [O2(a1Δg)]. Прояв активності кисню сприяє виникненню енергії і, відповідно, перенесенню цієї енергії на певні ділянки тіла. В результаті цього запускається і підтримується каскад біорезонансних хвильових процесів. Це сприяє нормалізації функціонування серотонінових рецепторів, регулювання інгібування зворотного захоплення серотоніну шляхом вибіркового блокування всмоктування серотоніну мембраною пресинаптичної клітини. Внаслідок усунення дисбалансу нейромедіатора в синаптичній щілині посилюється нейротрансмісія в серотонінергічних синапсах.

Забезпечення збалансованого рівня серотоніну в організмі має виражений позитивний ефект на стан здоров'я людини і сприяє усуненню симптомів різних патологічних станів, відновлення автоматизму і скорочувальної функції гладкої мускулатури; агрегації тромбоцитів; рухливості нейтрофілів.

Здорове функціонування серотонінових рецепторів в організмі також допомагає швидко відновити гомеостаз, сприяє загальному оздоровленню і поліпшенню діяльності основних органів і систем організму.

ФАКТОРИ РОЗВИТКУ цукрового діабету 2 типу:

• Різні генетичні дефекти, ендокринні, інфекційні захворювання

• Прийом лікарських препаратів, хімічних речовин

• Порушення вуглеводного обміну

• Надмірні психологічні навантаження і часті стреси

• Синдром серотонінової недостатності, який виникає при дисфункції (спазм або параліч) гладкої мускулатури, тромбоцитопенія, порушення свідомості, а також поява в організмі фармакологічно активних речовин (екзо- або ендотоксинів, лікарських препаратів тощо), здатних порушити процес взаємодії серотоніну із серотоніновими рецепторами;

• Захворювання центральної нервової системи (ЦНС) різного генезу.

Роль серотоніну під час терапії цукрового діабету 2 типу:

Вікові зміни судин, особливо у людей з ендокринними діабетичними (метаболізм глюкози) порушеннями, призводять до неправильного функціонування серцево-судинної системи, ЦНСтаі інших систем організму. При порушенні функціонування судинної системи порушується нормальна життєдіяльність всіх органів і систем організму, які не отримують достатньої кількості кисню та інших поживних речовин, а також гірше виводять  свої метаболіти. Патологічні процеси, що відбуваються в судинній системі також супроводжуються деградацією рецепторного апарату, включаючи рецептори серотоніну. Що порушує взаємозв'язок серотоніну і серотонінового рецептора гладкої мускулатури, викликаючи гостру серотонінову недостатність, яка призводить до порушення автоматизму і скорочувальної здатності гладкої мускулатури, внаслідок чого розвиваються зони гіпоксії (пошкодження і некроз тканин), зокрема у хворих на цукровий діабет II типу. Застосування виробу стимулює вироблення необхідного рівня серотоніну в організмі, що обумовлює його антидіабетичний вплив.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ І РОЛЬ СЕРОТОНІНУ В ОРГАНІЗМІ ЛЮДИНИ:

• Покращення функції печінки

• Зниження вмісту глюкози в крові

• Запобігання виникненню захворювання діабетичної стопи (виразки, гнійно-некротичні процеси) на фоні ураження периферичних нервів, судин м'яких тканин

• Нормалізація діабетичної ретинопатії (зниження зору)

• Зниження нейропатії (біль і судоми в кінцівках ) • Підтримка функції підшлункової залози, нирок, серця

• Зниження ризику захворюваності атеросклерозом периферичних артерій, в тому числі артерій нижніх кінцівок

• Зниження ризику сердечн ососудістих захворювань (атеросклероз судин, ішемічна хвороба)

• Покращення моторики і секреції шлунково-кишкового тракту

• Покращення функціонування органів дихання та сечостатевої системи

• Відновлення обміну речовин, запобігання ураження судин, нервової системи.

Рекомендується використовувати виріб з метою профілактики діабетичної та вікової ангіопатії. Однією із важливих причин діабетичної та вікової ангіопатії є не тільки морфологічні інтими, а й порушення мікроциркуляції, викликані серотоніновою недостатністю внаслідок змінених (деградованих) серотонінових рецепторів гладкої мускулатури (ГМ) через багаторічний вплив різних лігандів.

Нормалізація функціонування гладких м'язів за рахунок застосування виробу призводить до зменшення вихідної тканинної гіпоксії (поліпшення загоєння ран, зниження екзогенної, респіраторної, гемічної гіпоксії та серцевої недостатності), тому що під час діабетичної та вікової ангіопатії внаслідок порушення мікроциркуляції крові виникає зона гіпоксії (пошкодження і некроз тканин пальців та / або стопи).

СХЕМА ЗАСТОСУВАННЯ:

Рекомендується застосування виробів серії HMP "SCHALI-Д2" за наступною методикою:

• з 1-го по 22-ий день застосовується по два вироби на виділені акупунктурні точки 3 згідно зі Схемою акупунктурних точок;

• з 23-го дня від початку курсу застосовується по одному виробу на виділені акупунктурні точки 3 згідно зі Схемою акупунктурних точок (Детальніше див. додаток «Схема акупунктурних точок»).

ВЗАЄМОДІЯ ІЗ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ:

Виріб може бути використано в склад HMP SCHALI® D-2 "Цукровий діабет 2 типу", Шоу бокс №80і комплексної терапії, сумісно із лікарськими препаратами.

Під час використання виробу корекція дозування призначених лікарських засобів або їх скасування проводиться лікарем.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Виріб слід наклеїти на шию ззаду в область 7-го (найбільш виступаючого) шийного хребця і на акупунктурні точки (див. схему акупунктурних точок), а також на проблемні ділянки больових відчуттів або дискомфорту над внутрішніми органами і носити його безперервно, не знімаючи навіть в нічний час. Виріб стійкий до впливу води і перепаду температур, може використовуватися в середньому 3-7 днів. Поява почуття тепла в області впливу виробу є нормальною реакцією і не вимагає припинення використання. Перший ефект можна відчути - в залежності від індивідуальних особливостей організму людини - через 10-40 хвилин. Курс застосування виробу визначається в кожному випадку індивідуально.

ПОБІЧНІ ДІЇ:

Побічних дій не виявлено. Не розвивається залежність і не виникає синдром відміни.

ФОРМА ВИПУСКУ:

Фіксуюча частину виробу склад HMP SCHALI® D-2 "Цукровий діабет 2 типу", Шоу бокс №80ається із полімерного екосприятливого прозорого  матеріалу з гіпоалергенним клейовим покриттям та активної мінеральної композиції SCHALI®, що входить в гідроколоїдну  основу. Виріб з двох сторін покритий захисними внутрішніми пелюстками. Виріб стерильний і випускається в індивідуальній контурній упаковці з контролем розкриття.

ПРАВИЛА ЗБЕРІГАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ:

Виріб слід зберігати в непошкодженій контурній упаковці при температурі не вище + 25 ° С, без контакту із пахучими і хімічними речовинами. Не допускається носіння виробу в сауні та солярії. Берегти від потрапляння прямих сонячних променів. Під час прийому сонячних ванн виріб не використовується.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ:

Термін придатності виробу становить 3 роки з дати виробництва. Не рекомендується використовувати виріб після терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Гідроколоїдний  мінеральний пластир серії HMP SCHALI® виробляється за ліцензією No. 286-S


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата HMP SCHALI® D-2 "Цукровий діабет 2 типу", Шоу бокс вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар HMP SCHALI® D-2 "Цукровий діабет 2 типу", Шоу бокс, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для HMP SCHALI® D-2 "Цукровий діабет 2 типу", Шоу бокс, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию HMP SCHALI® D-2 "Цукровий діабет 2 типу", Шоу бокс, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на HMP SCHALI® D-2 "Цукровий діабет 2 типу", Шоу бокс указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара HMP SCHALI® D-2 "Цукровий діабет 2 типу", Шоу бокс указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «HMP SCHALI® D-2 "Цукровий діабет 2 типу", Шоу бокс Аптека 0303» или «Аптека 0303 HMP SCHALI® D-2 "Цукровий діабет 2 типу", Шоу бокс купить».