Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 
Уважаемые покупатели!
У нас открылся новый центр самовывоза по Киев, ул. Гончара, 8/5 (Шевченковский район).

HMP SCHALI® P-1 "Забої", Шоу бокс №80

HMP SCHALI® P-1 "Забої", Шоу бокс №80

HMP SCHALI® P-1
Код товара: 2010157
Производитель: «SCHALI® Group AG (Китай)»
Наличие: Есть
Цена:  2310,00
Цена и наличие товара действительны на 16.08.2019
Кол-во:    x 2310,00  =  2310,00 грн
Назад Купить

Инструкция

HMP SCHALI® P-1 "Забої", Шоу бокс №80

Інструкція

по застосуванню виробу нормалізації серотонінового балансу організму
Стерильний гідроколоїдний мінеральний пластир (HMP) «SCHALI®- Забої»

СКЛАД:

HMP "SCHALI®-Менструальні коліки" - гідроколоїдний мінеральний пластир на основі активної композіції SCHALI® (двоокис титану (TiO2) SCHALI®-T / 10-S).
Двоокис титану, альгінат кальцію, диоктіладіпінат, еластомір, карбоксиметилцелюлоза натрію, 100% гідрогенізований полімер, поліуретанова плівка.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Гідромінеральних пластир серії HMP SCHALI® забезпечує досягнення збалансованого рівня серотоніну в організмі людини.

Синергетичний ефект взаємодії гідромінерального пластиру серії HMP SCHALI® нормалізує функціонування серотонінових рецепторів в організмі людини. У момент зіткнення виробу із шкірою виникає теплова реакція, в результаті якої на поверхні насичених енергетичними реактогенними центрами кристалів особливого класу оксидів (TiO2), які є напівпровідниками, виробляються активні молекули кисню [O2(a1Δg)]. Прояв активності кисню сприяє виникненню енергії і, відповідно, перенесення цієї енергії на певні ділянки тіла. В результаті цього запускається і підтримується каскад біорезонансних хвильових процесів. Це сприяє нормалізації функціонування серотонінових рецепторів, регулювання інгібування зворотного захоплення серотоніну шляхом виборчого блокування всмоктування серотоніну мембраною пресинаптичної клітини. Внаслідок усунення дисбалансу нейромедіатора в синаптичній щілині посилюється нейротрансмісія в серотонінергічних синапсах.

Це в свою чергу має виражений ефект, що усуває симптоми різних патологічних станів і сприяє відновленню автоматизму і скорочувальної функції гладкої мускулатури; агрегації тромбоцитів; рухливості нейтрофілів.

Забезпечення збалансованого присутності серотоніну в організмі сприяє також відновленню гомеостазу, загальному оздоровленню та нормалізації функцій організму в тому числі і регенеративних функцій.

Так, під дією серотоніну нейрони спинного мозку секретують енкефалін, який викликає пресинаптичне гальмування аферентних нервових волокон типу С і А, які відповідають за проведення больової чутливості. За рахунок відновлення нормального кровопостачання і живлення киснем тканин ефективно усуваються застійні явища і запальні процеси, потужно посилюється циркуляція крові і лімфи, відбувається очищення від токсинів і шлаків, поліпшуються обмінні процеси.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

• Забої, набряки і травми м'яких тканин

• Захворювання та порушення в навколосуглобових м'яких тканинах: тендиніт, тендовагініт, тендобурсит, лігаментит, ентезісні запалення

• Біль в м'яких тканинах хребта при його дегенеративному у захворюванні (остеохондроз та інші прояви дорсопатії)

• Невралгії, пов'язані із захворюваннями периферичних нервів

• Посттравматичні болі

• Після хірургічного втручання для кращого загоєння післяопераційних ран

• Дисфункція гладкої мускулатури мікроциркуляторного русла.

Також використання виробу НМР SCHALI® рекомендується здоровим людям, що ведуть активний спосіб життя (професійний спорт і фітнес),  для підтримки збалансованого рівня серотоніну в організмі, з метою нормального функціонування нервової системи та організму в цілому, а також для захисту організму від несприятливого впливу навколишнього середовища.

Взаємодія з лікарськими засобами:

Виріб може бути використано в склад HMP SCHALI® P-1 "Забої", Шоу бокс №80і комплексної терапії, сумісно з лікарськими препаратами.

При використанні виробу корекція дозування призначених лікарських засобів або їх скасування проводиться лікарем.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Виріб слід наклеїти на шию ззаду в область 7-го (найбільш виступаючого) шийного хребця і на акупунктурні точки (див. Схему акупунктурних точок), а також на проблемні ділянки больових відчуттів або дискомфорту над внутрішніми органами і носити його безперервно, не знімаючи навіть в нічний час. Виріб стійкий до впливу води і перепаду температур, може використовуватися в середньому 3-7 днів. Поява почуття тепла в області впливу вироби є нормальною реакцією і не вимагає припинення використання. Перший ефект можна відчути - в залежності від індивідуальних особливостей організму людини - через 10-40 хвилин. Курс застосування виробу визначається в кожному випадку індивідуально.

ПОБІЧНА ДІЯ:

Побічних дій не виявлено. Не розвивається залежність і не виникає синдром відміни.

ФОРМА ВИПУСКУ:

Фіксуюча частина виробу склад HMP SCHALI® P-1 "Забої", Шоу бокс №80ається із полімерного екосприятливого матеріалу прозорого кольору з гіпоалергенним клейовим покриттям і входить в гідроколоїдну основу активної мінеральної композиції SCHALI®. Виріб з двох боків покритий захисними внутрішніми пелюстками. Виріб стерильний і випускається в індивідуальній контурній упаковці з контролем розкриття.

ПРАВИЛА ЗБЕРІГАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ:

Виріб слід зберігати в непошкодженій контурній упаковці при температурі не вище + 25 ° С, без дотику із пахучими і хімічними речовинами. Не допускається носіння виробу в сауні і солярії. Берегти від попадання прямих сонячних променів. Під час прийому сонячних ванн виріб не використовувати.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ:

Термін придатності виробу становить 3 роки з дати виробництва. Не рекомендується використовувати виріб після терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Гідроколоїдний мінеральний пластир серії HMP SCHALI® виробляється за ліцензією No. 286-S

 


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата HMP SCHALI® P-1 "Забої", Шоу бокс вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар HMP SCHALI® P-1 "Забої", Шоу бокс, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для HMP SCHALI® P-1 "Забої", Шоу бокс, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию HMP SCHALI® P-1 "Забої", Шоу бокс, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на HMP SCHALI® P-1 "Забої", Шоу бокс указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара HMP SCHALI® P-1 "Забої", Шоу бокс указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «HMP SCHALI® P-1 "Забої", Шоу бокс Аптека 0303» или «Аптека 0303 HMP SCHALI® P-1 "Забої", Шоу бокс купить».