Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
Главная | Как заказать? | Оплата, доставка, скидки | Центры самовывоза | Отзывы | Форум | О нас
 
Увага! Акція!

При покупці двох і більше АКЦІЙНИХ препаратів одним чеком кожен покупець отримає 3% знижки на акційні препарати: фертоловіти, мезикс, нотти, пентавен, променсіл, простакеа, ротен, уроксін, муважель, лактокеа, міоксін, ніцемед, ренімакс, еменція чері, калько рель.

Нейрон табл. №30

Нейрон табл. №30

Нейрон табл. №30
Код товара: 20121
Производитель: «Mili Healthcare.Великобритания»
Наличие: Нет в аптеке
Цена:  26,00
Цена и наличие товара действительны на 19.03.2013
Кол-во:    x 26,00  =  26,00 грн
Назад Купить
На данный момент этого товара нет в наличии, поэтому его цена на момент продажи может отличаться от указанной выше.

За подробной информацией обращайтесь к оператору по телефону: (044) 384-20-33

Инструкция

Нейрон табл. №30
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

НЕЙРОН

(NEURON)

 

 

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: червоні, круглі, двоопуклі таблетки, вкриті оболонкою з тисненням “NEURON” з одного боку;

склад Нейрон табл. №30: 1 таблетка містить тіаміну мононітрату 25 мг, рибофлавіну 2,5 мг, піридоксину гідрохлориду 40 мг, ціанокобаламіну 0,25 мг;

допоміжні речовини: тіосечовина, динатрію едитат, крохмаль для з’єднання, лактоза, натрію метилпарабен, натрію пропілпарабен, магнію стеарат, тальк очищений, кремнію діоксид колоїдний зневоднений, гідроксипропілметилцелюлоза, ізопропіловий спирт, діхлорметан, поліетиленгліколь 6000, кольоровий лак (понце-4R), титану діоксид, натрію крохмальгліколят, крохмаль (сухий).

 

Форма випуску.

Таблетки, вкриті оболонкою.

 

Фармакотерапевтична група. Вітаміни. Комплекси вітамінів групи В без додатків. Код ATС А11Е А.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Комбінований препарат, який містить вітаміни групи В.

Тіамін (вітамін В1) в організмі людини в результаті процесів фосфорилювання перетворюється на кокарбоксилазу, яка є коферментом багатьох ферментативних реакцій. Тіамін відіграє важливу роль в обміні вуглеводів, білків та жирів в організмі. Бере участь у всіх ключових метаболічних процесах нервової системи, серця, кров’яних клітин та м’язів, в процесах проведення нервового імпульсу у синапсах.

Рибофлавін (Вітамін В2) регулює окислювально-відновні процеси в обміні вуглеводів, білків та жирів. Підтримує гарний зір, здорову шкіру, приймає участь у синтезі гемоглобіну.

Піридоксин (Вітамін В6) необхідний для здійснення нормальної функції центральної та периферичної нервової системи. В фосфорильованій формі є коферментом у метаболізмі амінокислот (декарбоксиліювання, переамінування та ін.). Бере участь у біосинтезі нейромедіаторів: допаміна, норадреналіну, адреналіну, серотоніну, гістаміну.

Ціанокобаламін (Вітамін В12) потрібен для нормального кровотворення і дозрівання еритроцитів. Він також бере участь у ряді біохімічних реакцій, забезпечуючи життєдіяльність організму – в перенесенні метильних груп, синтезі нуклеїнових кислот, білка, в обміні амінокислот, вуглеводів, ліпідів. Вітамін В12 впливає на процеси в нервовій системі (синтез РНК, ДНК, мієліну та ліпідний склад Нейрон табл. №30 цереброзидів і фосфоліпідів). Коферментні форми ціанокобаламіну – метилкобаламін і аденозилкобаламін необхідні для реплікації і росту клітин.

Компоненти препарату є водорозчинними вітамінами, що виключає можливість їх кумуляції в організмі.

Фармакокінетика.

Всмоктування і розподіл. Тіамін і піридоксин абсорбуються у верхніх відділах кишкового тракту. Абсорбція ціанокобаламіну визначається присутністю внутрішнього фактора в шлунку та верхньому відділі кишкового тракту, в подальшому транспорт ціанокобаламіну в тканини здійснюється транспортним білком транскобаламіном ІІ.

Метаболізм. Тіамін, піридоксин та ціанокобаламін метаболізуються у печінці. Рибофлавін перетворюється в організмі у кофермент-флавін мононуклеотид та потім у інший кофермент-флавін аденіндинуклеотид. Приблизно 60 % метаболітів пов’язані з плазмовими білками.

Виведення. Тіамін, піридоксин виводяться нирками (8 - 10% в незмінному стані). При передозуванні значно збільшується виведення тіаміну і піридоксину через кишечник. Вітамін В 12 виводиться у жовч та проходить ентерогепатичний повторний цикл, частина призначеної дози виводиться у сечу, більша частина – протягом перших 8 годин. Однак через сечу виводиться тільки незначна частина застосованого вітаміну (від 6 до 30%). Вітамін В 12 проходить до плаценти та потрапляє у грудне молоко.

Рибофлавін виводиться з сечею, частково як метаболіт.

 

Показання для застосування.

Препарат призначають при поліневропатії різної етіології, невритах і невралгіях, корінцевому синдромі, викликаному дегенеративними змінами хребта, ішіасі, люмбаго, плекситах, міжреберній невралгії, невралгії трійчастого нерва, парезі лицевого нерва;

дефіциті відповідних вітамінів, наприклад:

необхідність вітамінів перевищує кількість вітамінів, які застосовуються: вагітність, лактація, менструальний цикл у жінок, жар, хронічні захворювання, стомлення, післяопераційний період, куріння;

при порушенні засвоєння з шлунково-кишкового тракту: печінковий дефіцит, підшлунковий дефіцит, хронічна діарея, порушення харчування та порушення слизової оболонки кишечнику;

недостатня кількість вітамінів у дієті: при дотриманні певної дієти, дисбаланс харчування;

особи, які лікуються препаратами, які збільшують метаболізм вітамінів (протитуберкульозні, протиепілептичні та інші).

 

Спосіб застосування та дози Нейрон табл. №30.

Рекомендована дози: дорослі 1 таблетка 1 - 3 рази на день після їжі протягом 30 днів; діти від 3-х років 1 таблетка 1 раз на день після їжі протягом 30 днів. Курс повторюють при потребі.

 

Побічна дія.

В одиничних випадках – нудота, тахікардія, шкірні прояви у вигляді кропив’янки і свербежу. При прийомі в рекомендованих дозах побічна дія малоймовірна.

 

Протипоказання.

Препарат не можно застосовувати пацієнтам, які знаходяться на лікуванні леводопою. Підвищена чутливість до будь-яких компонентів препарату.

 

Передозування.

Випадків передозування препарату при дотримані дозування не спостерігалось. При перевищені дози можуть з’явитися симптоми гіпервітамінозу: сухість шкіри, свербіж, кропив’янка.

 

Особливості застосування.

Нейрон не повинен застосовуватися до визначення діагнозу через можливість появи прихованих симптомів підгострої дегенерації спинного мозку.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Вживання алкоголю, пероральних контрацептивів та сечогінних препаратів може знизити рівень тіаміну. Додаткові препарати, які вміщують магній, можуть бути необхідними для застосування разом з тіаміном, оскільки магній необхідний для перетворення тіаміну у його активну форму.

Вітаміни В 6 не можно застосовувати пацієнтами, які проходять лікування леводопа, оскільки вітамін знижує ефект протипаркінсонічного засобу.

Вітамін В 6 може підвищити внутрішньоклітинний рівень магнію та цинку. Ліки, які знижують рівень піридоксину чи протидіють його ефекту, включаючи пероральні контрацептиви, ізоніазид, пеніцилін, теофілін, циклосерин. Піридоксин може знизити рівень протиконвульсантів у крові, наприклад, фенітоїн, фенобарбітал, та підвищити ризик порушення засвоєння.

В12 взаємодіють: закис азоту, загальні анестезуючі препарати, які використовуються при лікуванні зубів, знижуючи їх рівень у крові. Протиепілептичні препарати та препарати для покращання засвоєння, а також алкоголь знижуючи їх рівнень у крові.

 

Умови та термін зберігання.

Зберігати при кімнатній температурі (15-25 °С), у захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Термін придатності – 2 роки.

 


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Нейрон вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Нейрон, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Нейрон, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Нейрон, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Нейрон указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Нейрон указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Нейрон Аптека 0303» или «Аптека 0303 Нейрон купить».