Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 

Флюр-е-дей жев. табл. 2.21 мг. №120

Флюр-е-дей жев. табл. 2.21 мг. №120

Флюр-е-дей жев. табл. 2.21 мг. №120
Код товара: 2061
Производитель: «Pharmascience (Канада)»
Наличие: Есть
Цена:  205,00
Цена и наличие товара действительны на 16.11.2018
Кол-во:    x 205,00  =  205,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Флюр-е-дей жев. табл. 2.21 мг. №120

Описание

 

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ФЛЮР-Е-ДЕЙ

(FLUOR-A- DAY)

 

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назва: натрію фторид (sodium fluoride);

основі фізико-хімічні властивості: таблетки білого або майже білого кольору у вигляді літачків із запахом і смаком малини;

склад Флюр-е-дей жев. табл. 2.21 мг. №120 Флюр-е-дей табл. 2.21 мг. №120: 1 таблетка містить натрію фториду 2,21мг, еквівалентно 1 мг фтору;

допоміжні речовини: ксилітол, сорбітол, ароматизатор вишневий штучний, магнію стеарат, ароматизатор малиновий.

 

Форма випуску. Таблетки жувальні.

 

Фармакотерапевтична група. Мінеральні добавки. Препарати фтору. Натрію фторид.

Код АТС А12СD01.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Іони фтору накопичуються в організмі, переважно у тканинах зубів і кісток, створюючи слаборозчинні фторапатити. Фтор стимулює мінералізацію твердих тканин зуба, сприяє визріванню і затвердінню зубної емалі, а також її стійкості до дії кислоти, зменшує продукцію кислоти бактеріями і спричиняє бактерицидну дію щодо мікроорганізмів, які викликають карієс зубів, гальмує утворення молочної кислоти з вуглеводів, стимулює остеобласти і поповнює дефіцит фтору в організмі. Фториди можуть також сприяти ремінералізації декальцинованої зубної емалі. Найважливішим компонентом їжі, котрий впливає на хімічний склад Флюр-е-дей жев. табл. 2.21 мг. №120 Флюр-е-дей табл. 2.21 мг. №120 зубів є іони фтору. Природним джерелом фтору є питна вода. Оптимальний рівень фтору у воді встановлено 0,0001%. Якщо вода має нижчий рівень фтору, спостерігається збільшення випадків розвитку карієсу, а при завищеному – випадки розвитку “плямистоїї” емалі (флюорозу).

Спостереження за дітьми, які пили фторовану воду (0,0001%) до 10 років показали відсутність побічної дії на ріст, загальний стан організму та стан кісткової тканини.

Фармакокінетика.

Фториди у розчині або у вигляді швидкорозчинних солей легко і майже повністю абсорбуються з шлунково-кишкового тракту, накопичуються у зубах і кістках, виводяться нирками. Час досягнення максимальної концентрації у крові становить 30 – 60 хвилин.

 

Показання для застосування.

У склад Флюр-е-дей жев. табл. 2.21 мг. №120 Флюр-е-дей табл. 2.21 мг. №120і комплексу лікувально-профілактичних заходів у дітей віком від 2 до 14 років для профілактики карієсу і для покращання формування твердих тканин постійних зубів.

 

Спосіб застосування та дози Флюр-е-дей жев. табл. 2.21 мг. №120 Флюр-е-дей табл. 2.21 мг. №120.

Препарат застосовують перорально. Доза препарату залежить від віку дитини і концентрації фтору у воді (призначають при вмісті фтору у воді менше 0,7 мг/л). Препарат приймають після їжі щодня. Таблетку необхідно повільно розжувати і запити водою. Рекомендується приймати протягом не менше 250 днів, щороку (до 14 років). Звичайні дози: дітям від 2 до 6 років по 1/4 таблетки 2 рази на добу, 6 14 років по 1/2 таблетки 2 рази на добу.

Побічна дія.

У поодиноких випадках можливі скарги на головний біль, стомлюваність, нудоту, диспепсію, біль в ногах та суглобах, можливі прояви гіпотиреозу та алергічні реакції.

 

Протипоказання.

Препарат протипоказаний при індивідуальній чутливості, при тяжких захворюваннях печінки та нирок, загостренні виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки.

Не рекомендовано приймати при вживанні води з вмістом фтору більше 0,7 мг/л ,їжі, яка не містить натрію, дітям до 2 років.

Для дітей віком до 2 років існують спеціальні лікарські форми натрію фториду у вигляді розчину.

 

Передозування.

При довготривалому прийомі доз препарату, вищих за рекомендовані, можуть проявлятися ознаки флюорозу: емаль стає твердою, білою як крейда, з’являються матові, жовті та коричневі плями і смуги. При гострому передозуванні можливі: гіперсалівація, блювання, порушення зору, тремор, гіпертермія, гіпотензія, тахікардія.

Лікування. Зменшення дози препарату або його відміна. При гострому передозуванні необхідно дати молоко, промити шлунок розчином, який містить солі кальцію, також рекомендовано симптоматичне лікування: введення розчину кальцію хлориду, декстрози, в окремих випадках кальцію глюконату, у тяжких випадках призначити гемодіаліз.

 

Особливості застосування.

Не збільшувати вказані дози препарату, оскільки натрію фторид при передозуванні може мати токсичну дію на організм. В осіб із захворюваннями крові потрібен контроль аналізу крові. Препарат застосовувати за призначенням лікаря стоматолога, який ураховує вміст фтору у воді даного населеного пункту, особливо це стосується сільського населення, яке користується водою з криниці. Дітям вживати препарат під наглядом батьків для попередження передозування.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Препарат не рекомендується призначати одночасно з препаратами, які містять кальцій, тому що знижується абсорбція натрію фториду.

 

Умови та термін зберігання.

Зберігати у щільно закритому флаконі, в недоступному для дітей місці при температурі

15 30° С.

Термін придатності 4 роки.


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Флюр-е-дей вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Флюр-е-дей, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Флюр-е-дей, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Флюр-е-дей, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Флюр-е-дей указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Флюр-е-дей указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Флюр-е-дей Аптека 0303» или «Аптека 0303 Флюр-е-дей купить».