Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
Главная | Как заказать? | Оплата, доставка, скидки | Центры самовывоза | Отзывы | Форум | О нас
 
Увага! Акція!

При покупці двох і більше АКЦІЙНИХ препаратів одним чеком кожен покупець отримає 3% знижки на акційні препарати: фертоловіти, мезикс, нотти, пентавен, променсіл, простакеа, ротен, уроксін, муважель, лактокеа, міоксін, ніцемед, ренімакс, еменція чері, калько рель.

Артрофон табл. №40

Артрофон табл. №40

Артрофон табл. №40
Код товара: 22433
Производитель: «Материа Медика»
Наличие: Есть
Цена:  78,00
Цена и наличие товара действительны на 19.06.2018
Кол-во:    x 78,00  =  78,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Артрофон табл. №40
ІНСТРУКЦІЯ

 для медичного застосування препарату

АРТРОФОН

 (ARTHROFON)

 

 

Загальна характеристика :

основні фізико-хімічні властивості: таблетки від білого до білого з кремуватим відтінком кольору, плоско-циліндричної форми, з рискою та фаскою, гладкою однорідною поверхнею, з написом MATERIA MEDICA на одному боці, з рискою та ARTHROFON- на іншому;

склад Артрофон табл. №40: 1 таблетка містить афінно очищені антитіла до людського фактора некрозу пухлини альфа: суміші гомеопатичних розведень С 12, С 30 та С 200 – 0,003 г;

допоміжні речовини: лактоза, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат.

 

Форма випуску. Таблетки гомеопатичні.

 

Фармакотерапевтична група. Гомеопатичний препарат. Код АТС М09АХ10**.

 

Фармакологічні властивості. Експериментально встановлені такі фармакологічні властивості: препарат має протизапальну та аналгезуючу дію; інгібує продукцію медіаторів запалення, покращує трофіку тканин; при комплексному застосуванні зменшує тривалість терапії та дозволяє знизити дози лікарських засобів, що використовуються для лікування захворювань суглобів.

 

Показання для застосування. Гострі та хронічні запальні та дегенеративні захворювання суглобів (ревматоїдний артрит, анкілозуючий спондилоартроз, подагричний артрит, псоріатичний артрит, остеоартроз).

 

Спосіб застосування та дози Артрофон табл. №40. Дорослим на прийом 1 таблетка. Таблетка повинна знаходитись у роті до повного розсмоктування. При загостренні хронічних запальних процесів у суглобах, залежно від вираженості симптомів, приймати 4-8 разів на добу поза прийомом їжі. При покращанні стану (звичайно на 4-5-й день лікування) достатньо приймати по 1 таблетці 3 рази на добу.

 

Побічна дія. Побічна дія не виявлена.

 

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до препарату.

 

Передозування. Випадки передозування не спостерігались.

 

Особливості застосування. Дослідження ефективності препарату в періоди вагітності та лактації не проводились. Не вживати алкоголь під час лікування.

 

Взаємодія з іншими лікарським засобами. Терапевтичний ефект посилюється при одночасному застосуванні з нестероїдними протизапальними засобами.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25°С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності - 3 роки.

 


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата artrofon вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар artrofon, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для artrofon, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию artrofon, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на artrofon указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара artrofon указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «artrofon Аптека 0303» или «Аптека 0303 artrofon купить».