Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
Главная | Как заказать? | Оплата, доставка, скидки | Центры самовывоза | Отзывы | Форум | О нас
 
Увага! Акція!

При покупці двох і більше АКЦІЙНИХ препаратів одним чеком кожен покупець отримає 3% знижки на акційні препарати: фертоловіти, мезикс, нотти, пентавен, променсіл, простакеа, ротен, уроксін, муважель, лактокеа, міоксін, ніцемед, ренімакс, еменція чері, калько рель.

Глиатилин амп. 4 мл. №3

Глиатилин амп. 4 мл. №3

Глиатилин амп. 4 мл. №3
Код товара: 24240
Производитель: «Италия»
Наличие: Есть
Цена:  539,00
Цена и наличие товара действительны на 19.06.2018
Кол-во:    x 539,00  =  539,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Глиатилин амп. 4 мл. №3
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ГЛІАТИЛІН

(Gliatilin)

 

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назви: choline alfoscerate;

основні фізико-хімічні властивості: прозорий безбарвний розчин без запаху;

склад Глиатилин амп. 4 мл. №3: 1 мл розчину містить 250 мг холіну альфосцерату;

допоміжні речовини: вода для ін’єкцій.

 

Форма випуску. Розчин для ін’єкцій.

 

Фармакотерапевтична група. Парасимпатоміметики. Код АТС N07А X02.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Гліатилін є новим засобом, який відноситься до групи центральних холіноміметиків з переважним впливом на ЦНС. До склад Глиатилин амп. 4 мл. №3у препарату входить 40.5% метаболічно захищеного холіну. Метаболічний захист забезпечує вивільнення холіну в головному мозку. Гліатилін позитивно впливає на функції пам’яті та пізнавальні здібності, а також на показники емоційного стану і поведінки, погіршення яких було викликано розвитком інволюційної патології мозку.

Механізм дії оснований на тому, що при потраплянні в організм холіну альфосцерат розщеплюється під дією ферментів на холін і гліцерофосфат: холін бере учать у біосинтезі ацетилхоліну – одного з основних медіаторів нервового збудження; гліцерофосфат є попередником фосфоліпідів (фосфатидилхоліну) нейронної мембрани. Таким чином Гліатилін покращує передачу нервових імпульсів у холінергічних нейронах; позитивно впливає на пластичність нейрональних мембран і функцію рецепторів. Гліатилін покращує церебральний кровоток, посилює метаболічні процеси в головному мозку, активує структури ретикулярної формації головного мозку і відновлює свідомість при травматичному ушкодженні головного мозку.

Фармакокінетика. При введенні Гліатиліну в середньому абсорбується майже 88% введеної дози. Препарат накопичується переважно в мозку (45% від концентрації препарату в крові), легенях та печінці. Елімінація препарату відбувається головним чином через легені, у вигляді двоокису вуглецю (СО2). Лише 15% препарату виводиться через нирки та кишечник.

 

Показання до застосування.

Гострий період тяжкої черепно-мозкової травми з переважно стовбуровим рівнем ушкодження (порушення свідомості, коматозний стан, вогнищева півкульна симптоматика, симптоми ушкодження стовбура мозку).

 

Спосіб застосування та дози Глиатилин амп. 4 мл. №3. При гострих станах Гліатилін вводять внутрішньом"язово або внутрішньовенно (повільно) по 1 г (1 ампула) на добу протягом 15 – 20 днів. Потім, після стабілізації стану хворого, переходять на лікарську форму препарату у капсулах.

Побічна дія. Як правило, препарат добре переноситься навіть при тривалому застосуванні. В окремих випадках можлива поява алергічних реакцій, нудоти (головним чином як наслідок допамінергічної активації ). У цьому разі знижують дозу препарату.

 

Протипоказання. Гіперчутливість до компонентів препарату, вагітність, період лактації.

 

Передозування. При передозуванні Гліатиліну, яке може проявлятися нудотою, слід знизити дозу препарату. Терапія симптоматична.

 

Особливості застосування.

Досвід застосування Гліатиліну у дітей відсутній.

Вплив на здатність керування автотранспортом та роботу зі склад Глиатилин амп. 4 мл. №3ними механізмами.

Не впливає на здатність керувати автомобілем та склад Глиатилин амп. 4 мл. №3ними механізмами.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія з іншими лікарськими засобами не не встановлена.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати при кімнатній температурі не вище 25 °С у місці, недоступному для дітей. Термін придатності – 5 років.

 


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Глиатилин вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Глиатилин, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Глиатилин, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Глиатилин, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Глиатилин указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Глиатилин указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Глиатилин Аптека 0303» или «Аптека 0303 Глиатилин купить».