Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по
телефону
:

Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-80
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 
Уважаемые покупатели!

Йод-Фломед раствор 5% 3 мл.

Йод-Фломед раствор 5% 3 мл.

Йод-Фломед раствор 5% 3 мл.
Код товара: 26570
Производитель: «Эффект .Харьков»
Наличие: Нет в аптеке
Цена:  26,00
Цена и наличие товара действительны на 21.12.2018
Кол-во:    x 26,00  =  26,00 грн
Назад Купить
На данный момент этого товара нет в наличии, поэтому его цена на момент продажи может отличаться от указанной выше.

За подробной информацией обращайтесь к оператору по телефону: (044) 384-20-80

Инструкция

Йод-Фломед раствор 5% 3 мл.
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

 

ЙОД-ФЛОМЕД

(Iodum-FLOMED)

 

Загальна характеристика:

міжнародна назва: iodum;

основні фізико-хімічні властивості: рідина червоно-бурого кольору з характерним запахом, яка адсорбована твердим пористим стрижнем та пористим накопичувачем полімерного пристрою;

склад Йод-Фломед раствор 5% 3 мл.: 3 мл розчину містять йоду 0,15 г;

допоміжні речовини: калію йодид, спирт етиловий 96%, вода очищена.

 

Форма випуску. Розчин для зовнішнього застосування, спиртовий.

Фармакотерапевтична група. Антисептичні та дезінфекційні засоби.

Код АТС D08A G03.

 

Фармакологічні властивості. Препарат містить елементарний йод, для якого характерними є протимікробна, місцева подразнювальна та відтяжна дії. При нанесенні на шкіру і слизові оболонки препарат обумовлює подразнювальну дію і може викликати рефлекторні зміни в діяльності організму. Проникаючи, йод активно впливає на обмін речовин, посилює процеси дисиміляції.

 

Показання для застосування. Застосовують зовнішньо як антисептичний, подразнювальний засіб при запальних та інших захворюваннях шкіри та слизових оболонок порожнини рота, для обробки операційного поля, для профілактики інфікування невеликих ушкоджень цілісності шкіри, для зменшення запальних процесів при міозитах, невралгіях (виявляє відтяжний ефект).

 

Спосіб застосування та дози Йод-Фломед раствор 5% 3 мл.. Застосовують зовнішньо на уражені ділянки шкіри або на слизові оболонки порожнини рота.

Правила користування препаратом у пристрої полімерному (маркері):

1.Зняти кришку маркера і нанести розчин маркерним стрижнем на уражені ділянки шкіри або слизові порожнини рота.

2.Закінчивши аплікацію препарату, закрити маркер кришкою.

 

Побічна дія. При тривалому застосуванні йоду можлива поява нежитю, кропив’янки, набряку Квінке, слино- та сльозотеча, висипи на шкірі.

 

Протипоказання. Підвищена чутливість до йоду, особливо у пацієнтів зі світлим волоссям. Також препарат протипоказаний при фурункульозі, вугровому висипі, геморогічному діатезі, кропив’янки, гіпертиреозі, аденомі щитовидної залози, нирковій недостатності, діабетичній виразці шкіри.

 

Передозування. При передозуванні можливі явища йодизму, подразнення, опіки.

 

Особливості застосування. Слід бути обережним при застосуванні йоду на слизові оболонки, оскільки спирт, що міститься в препараті, може викликати опіки, сильне подразнення.

Не слід застосовувати на великих ділянках шкіри через можливий розвиток опіку.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному застосуванні з препаратами для зовнішнього застосування, що містять органічні сполуки, може спостерігатися денатурація білкових компонентів.

 

Умови та термін зберігання. Зберігають в захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від 15°С до 25°С. Термін придатності – 1 рік.

 


Внимание!
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Йод-Фломед раствор 5% 3 мл. вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Йод-Фломед раствор 5% 3 мл., чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Йод-Фломед раствор 5% 3 мл., вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-80. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Йод-Фломед раствор 5% 3 мл., возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Йод-Фломед раствор 5% 3 мл. указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Йод-Фломед раствор 5% 3 мл. указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Йод-Фломед раствор 5% 3 мл. Аптека 0303» или «Аптека 0303 Йод-Фломед раствор 5% 3 мл. купить».