Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
Главная | Как заказать? | Оплата, доставка, скидки | Центры самовывоза | Отзывы | Форум | О нас
 
Уважаемые покупатели!
Перед приходом в аптеку просьба обязательно резервировать товар и уточнить цены на него через сайт или через наших операторов по телефонам, указанных на сайте. Без резервирования аптека не гарантирует наличие товара на момент Вашего посещения аптеки.

Мы ценим Ваше время и бережем Ваши нервы!

Витамин А капс. 100000 МЕ №50

Витамин А капс. 100000 МЕ №50

Витамин А капс. 100000 МЕ №50
Код товара: 337
Производитель: «Киевский витаминный завод»
Наличие: Есть
Цена:  40,00
Цена и наличие товара действительны на 17.07.2018
Кол-во:    x 40,00  =  40,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Витамин А капс. 100000 МЕ №50
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ВІТАМІН А

(VITAMIN A)

 

 

Загальна характеристика:

міжнародна і хімічна назви: Ретинол (Retіnol), транс-9,13-диметил-7-(1,1,5-триметил-циглогексан-5-іл-6)-нона-тетраен-7, 9, 11, 13-ола-15 пальмітат;

основні фізико-хімічні властивості: капсули м’які желатинові, кулястої або сферичної форми, зі швом, від світло-жовтого до темно-жовтого кольору по 100 000 МО, заповнені маслянистою рідиною від світло-жовтого до темно-жовтого кольору.

склад Витамин А капс. 100000 МЕ №50: 1 капсула містить ретинолу пальмітату (у перерахунку на 100 % речовину) 0,055 г (100000 МО);

допоміжні речовини: олія соняшникова рафінована дезодорована або олія кукурудзяна рафінована дезодорована.

 

Форма випуску. Капсули м’які.

 

Фармакотерапевтична група. Прості препарати вітаміну А. Ретинол (вітамін А). Код АТС А11СА01.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Вітамін А (ретинол)належить до групи жиророзчинних вітамінів.

Препарат “Вітамін А” є аналогом природного вітаміну А і необхідний для відновлення нормальної концентрації ретинолу в організмі. Вітамін А відіграє важливу роль у синтезі білків, ліпідів, мукополісахаридів, регулює баланс мінералів.

Найбільш специфічною функцією вітаміну А є забезпечення процесів зору (фоторецепції). Трансретиналь бере участь у синтезі зорового пурпуру - родопсину, розташованого в паличках сітківки.

Вітамін А модулює процеси диференціювання епітеліальних клітин, бере участь у розвитку секреторних залоз, процесах кератинізації, регенерації слизових оболонок і шкіри.

Вітамін А необхідний для нормального функціонування ендокринних залоз і росту організму, тому що є синергістом соматомединів.

Вітамін А впливає на поділ імунокомпетентних клітин, на синтез факторів специфічного (імуноглобулінів) і неспецифічного (інтерферон, лізоцим) захисту організму від інфекційних та інших захворювань, стимулює мієлопоез.

Ретинол підвищує рівень глікогену в печінці, стимулює продукцію трипсину і ліпази в травній системі; інгібує фотохімічні вільнорадикальні реакції та окислювання цистеїну; активує включення сульфатів у компоненти сполучної тканини, хрящів, кісток; у гепарини, підтримуючи реологічні властивості крові; у сульфоцереброзиди та мієлін, забезпечуючи проведення і передачу нервових імпульсів.

При нестачі вітаміну А розвиваються порушення сутінкового зору (куряча сліпота) та атрофія епітелія кон’юнктиви, рогівки, слізних залоз. Спостерігаються дегенеративно-дистрофічні процеси в дихальних шляхах (слизові оболонки носоглотки, придаткових пазух, трахеї, бронхів), у сечостатевій системі (епітелій ниркових мисок, сечоводів, сечового міхура, уретри, піхви, яєчників, маткових труб і ендометрію, сем’яних пухирців і канатиків, передміхурової залози), у травній системі (слизова шлунково-кишкового тракту, слинних залоз, підшлункової залози). Дефіцит вітаміну А призводить до порушення трофіки шкіри (гіперкератоз), погіршення росту і якості волосся і нігтів, а також функції сальних і потових залоз. Також спостерігається зниження маси тіла й уповільнення росту кісток, зниження синтезу глюкокортикоїдів та стероїдних гормонів, порушення опірності організму інфекційним та іншим захворюванням. Відмічається підвищений холе- і нефролітіаз.

Нестача або надлишок вітаміну А в організмі жінки може викликати аномалії внутрішньоутробного розвитку плоду.

Фармакокінетика. Прийнятий внутрішньо Ретинолу пальмітат добре всмоктується у верхніх відділах тонкого кишечнику. Потім у склад Витамин А капс. 100000 МЕ №50і хіломікронів транспортується зі стінки кишечнику в лімфатичну систему і через грудний проток потрапляє в кровообіг. Транспорт ретинолефірів у крові здійснюється β-ліпопротеїдами. Максимальний рівень ефірів вітаміну А в сироватці крові спостерігається через 3 години після прийому. Місцем депонування вітаміну А є паренхіма печінки, де він накопичується в стійких ефірних формах. Крім того, високий вміст вітаміну А визначається в пігментному епітелії ретіни. Дане депо необхідне для регулярного постачання зовнішніх сегментів паличок та колбочок вітаміном А.

Біотрансформація ретинолу проходить у печінці, а потім у вигляді неактивних метаболітів він виводиться нирками. Ретинол може частково виводитися з жовчю та брати участь в ентерогепатичній циркуляції. Елімінація ретинолу відбувається повільно – за 3 тижні з організму виводиться 34 % прийнятої дози препарату.

 

Показання для застосування. Лікування авітамінозу А.

Захворювання очей: пігментний ретиніт, ксерофтальмія, ксеромаляція, гемералопія, екзематозні поразки вік, інша патологія , що супроводжується дегенеративними змінами.

Захворювання і враження шкіри: обмороження, опіки, рани, іхтіоз і гіперкератоз, псоріаз, деякі форми екзем, фурункульоз, звичайні і рожеві вугрі, себорея, облисіння.

Комплексна терапія патології опірно-рухового апарату, порушень мінерального обміну: остеоартроз, остеохондроз, переломи кісток.

 Гіпотрофії.

 Гострі та хронічні бронхолегеневі захворювання, і захворювання ЛОР-органів.

 Запальні, ерозивно-виразкові ураження шлунково-кишкового тракту, цироз печінки. Системні захворювання сполучної тканини: ревматоїдний артрит, системний червоний вовчак; вторинні імунодефіцити.

Гіпотиреоз, цукровий діабет, мастопатії, порушення функції статевих залоз.

 

Спосіб застосування і дози. Препарат приймають внутрішньо під час або після їди

по 1 капсулі на добу.

 Тривалість курсу лікування Вітаміном А встановлює лікар.

 

Побічна дія. Тривалий прийом великих доз вітаміну А може викликати розвиток гіпервітаміноза А. У дорослих цей стан супроводжується сонливістю, млявістю, головним болем, гіперемією обличчя, нудотою, блюванням, дратівливістю, розладом ходи, хворобливістю в кістках нижніх кінцівок. При появі вищеописаних явищ необхідно припинити прийом препарату, звернутись до лікаря. Лікування симптоматичне, в якості

 

 

 

антагоніст призначають тироксин, раціональним є застосування аскорбінової кислоти, вітаміну Е.

Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату, жовчнокам’яна хвороба, хронічний панкреатит. Враховуючи високу дозу Вітаміну А, даний препарат протипоказаний вагітним і дітям.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Естрогени підвищують ризик розвитку гіпервітамінозу А.

Ретинолу пальмітат знижує протизапальну дію глюкокортикоїдів.

Ретинолу пальмітат не можна одночасно приймати з нітритами і холестираміном, тому що вони порушують всмоктування препарату.

Ретинолу пальмітат не повинний застосовуватися разом з іншими похідними вітаміну А через небезпеку передозування, розвитку гіпервітамінозу А.

Комбінація з вітаміном Е сприяє збереженню ретинолу пальмітату в активній формі, всмоктуванню з кишечнику та анаболічним ефектам.

 

Передозування. Гострий гіпервітаміноз А супроводжується сильним головним болем, підвищенням температури, сонливістю, блюванням, порушенням зору (двоїнням в очах). У тяжких випадках розвиваються судомні напади і серцева слабкість.

 

Особливості застосування. З обережністю застосовувати при гострому та хронічному нефриті, декомпенсованій серцевій недостатності, тяжких ушкодженнях гепатобіліарної системи, захворюваннях, що супроводжуються зниженим згортуванням крові.

Препарат має властивість накопичуватися і довгостроково перебувати в організмі. Жінкам, що приймали високі дози ретинолу, можна планувати вагітність не раніше, ніж через 6 - 12 місяців. Це пов’язано з тим, що протягом цього часу існує ризик неправильного розвитку плоду під впливом високого вмісту вітаміну А в організмі.

Не слід приймати великі дози ретинолу (понад 10 000 МО) жінкам у період лактації через загрозу розвитку в грудних дітей гіпервітамінозу А.

 

Умови та термін зберігання. У сухому, захищеному від світла місці, при температурі від 15 до 25 °C.Зберігати у недоступному для дітей місці. Термін придатності - 2 роки.

 


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Витамин А вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Витамин А, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Витамин А, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Витамин А, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Витамин А указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Витамин А указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Витамин А Аптека 0303» или «Аптека 0303 Витамин А купить».