Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
Главная | Как заказать? | Оплата, доставка, скидки | Центры самовывоза | Отзывы | Форум | О нас
 
Увага! Акція!

При покупці двох і більше АКЦІЙНИХ препаратів одним чеком кожен покупець отримає 3% знижки на акційні препарати: фертоловіти, мезикс, нотти, пентавен, променсіл, простакеа, ротен, уроксін, муважель, лактокеа, міоксін, ніцемед, ренімакс, еменція чері, калько рель.

Кораргин табл. №50

Кораргин табл. №50

Кораргин табл. №50
Код товара: 34632
Производитель: «Технолог.Умань»
Наличие: Есть
Цена:  33,00
Цена и наличие товара действительны на 22.06.2018
Кол-во:    x 33,00  =  33,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Кораргин табл. №50
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

КОРАРГІН

(CORARGINЕ)

 

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: таблетки, вкриті оболонкою, від світло-зеленого до зеленого кольору, з двоопуклою поверхнею; на поперечному зрізі видно два шари;

склад Кораргин табл. №50: 1 таблетка містить рибоксину (інозину) 0,1 г та L-аргініну гідрохлориду в дозі, еквівалентній 0,1 г L-аргініну;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль картопляний, повідон 25, аеросил, магнію стеарат, гіпромелоза, титану діоксид, тальк, твін 80, макрогол 6000, індигокармін, хіноліновий жовтий Е 104.

 

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

 

Фармакотерапевтична група. Кардіологічні препарати. Код АТС С01Е Х.

 

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Діючими речовинами препарату є амінокислота L-аргінін та інозин. L-аргінін – джерело утворення оксиду азоту (NO), який активує гуанілатциклазу і підвищує рівень циклічного гуанідинмонофосфату (цГМФ) в ендотелії судин, що в результаті призводить до розслаблення гладеньких м’язів судинної стінки. Інозин – пуриновий нуклеозид, попередник синтезу аденілових мононуклеотидів, спричиняє позитивний вплив на обмін речовин в міокарді, зокрема, підвищує активність ряду ферментів циклу Кребса, сприяє активності метаболізму в умовах гіпоксії.

Препарат за рахунок синергічної дії L-аргініну та інозину має виражені вазодилатуючі властивості. Препарат чинить позитивний вплив на кардіо- і системну гемодинаміку – поліпшує скоротливу здатність міокарда, покращує коронарний кровообіг, сприяє зниженню артеріального тиску, в тому числі в похилому віці. Прийом препарату супроводжується підвищенням вмісту оксиду азоту (NO) в крові. Має антигіпоксичні та антиоксидантні властивості, нормалізує структуру та метаболізм міокарда при гіпоксії та кардіоміопатії.

Фармакокінетика. Не вивчалася.

 

Показання для застосування. Як додатковий до базисної терапії засіб у комплексному лікуванні станів, які супроводжуються дисфункцією ендотелія - ішемічної хвороби серця, кардіоміопатій різного генезу, артеріальної гіпертензії, а також у комплексній терапії патологічних станів, які характеризуються порушеннями метаболізму міокарда.

 

Спосіб застосування та дози Кораргин табл. №50: Кораргін приймають внутрішньо до їди. Добова доза встановлюється індивідуально і становить 3-9 таблеток на добу. Зазвичай на початку лікування препарат призначають по 1 таблетці 3 - 4 рази на добу. Якщо препарат добре переноситься, поступово (протягом 2 - 3 днів) дозу підвищують до 2-3 таблеток 3 рази на добу. Тривалість курсу лікування залежить від тяжкості та перебігу захворювання і становить в середньому 3 тижні.

 

Побічна дія. Можливі симптоми індивідуальної непереносимості, гіперурикемія, загострення подагри.

 

Протипоказання. Кораргін не рекомендується приймати хворим із підвищеною індивідуальною чутливістю до компонентів препарату, а також хворим на подагру і при гіперурикемії. Ниркова недостатність, вагітність, годування груддю, дитячий вік.

 

Передозування. Не встановлено.

 

Особливості застосування. При нирковій недостатності застосування препарату можливе лише у разі, коли, на думку лікаря, очікуваний позитивний ефект переважає можливий ризик при застосуванні. Немає посилань на те, що Кораргін може негативно впливати на діяльність водіїв та інших осіб, які працюють з технікою.

Досвід застосування дітям, а також в період вагітності і годування груддю відсутній.

При тривалому застосуванні необхідний контроль сечової кислоти в крові, функції печінки і нирок, периферичної крові.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному застосуванні з серцевими глікозидами – зменшення токсичності останніх.

 

Умови та термін зберігання. У сухому, захищеному від світла місці при температурі від 15 0С до 25 0С. Термін придатності - 2 роки.

 


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Кораргин табл. вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Кораргин табл., чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Кораргин табл., вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Кораргин табл., возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Кораргин табл. указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Кораргин табл. указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Кораргин табл. Аптека 0303» или «Аптека 0303 Кораргин табл. купить».