Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 
Уважаемые покупатели!
Перед приходом в аптеку просьба обязательно резервировать товар и уточнить цены на него через сайт или через наших операторов по телефонам, указанных на сайте. Без резервирования аптека не гарантирует наличие товара на момент Вашего посещения аптеки.

Мы ценим Ваше время и бережем Ваши нервы!

Кетостерил 600мг. табл. №100

Кетостерил 600мг. табл. №100

Кетостерил 600мг. табл. №100
Код товара: 34906
Производитель: «Fresenius Kabi (Португалия)»
Наличие: Есть
Цена:  1461,00
Цена и наличие товара действительны на 07.08.2018
Кол-во:    x 1461,00  =  1461,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Кетостерил 600мг. табл. №100
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

СОРБІЛАКТ®

(SОRВILАСТUМ)

 

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: прозора, безбарвна рiдина без запаху, солодкувата на смак; теоретична осмолярнiсть 1670 мОсм/л; рН 6,0 - 7,6; іонний склад Кетостерил 600мг. табл. №100: 1 мл препарату містить Nа+ - 6,395 мг, Са++ - 0,036 мг, К+- 0,157 мг, Мg++0,051 мг, Сl¯- 3,995 мг, СН3СН(ОН)СОО - 15,635 мг;

склад Кетостерил 600мг. табл. №100: 100 мл розчину містять сорбітолу 20 г, натрію лактату 1,9 г, натрію хлориду 0,6 г, кальцію хлориду 0,01 г, калію хлориду 0,03 г, магнію хлориду 0,02 г;

допоміжні речовини: вода для ин’єкцій.

 

Форма випуску. Розчин для iнфузiй.

 

Фармакотерапевтична група. Розчини для внутрішньовенного введення. Електроліти у комбінації з іншими препаратами. Код АТС В05Х А31.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Препарат має протишокову, енергетичну, дезiнтоксикацiйну, залужнюючу, діуретичну і стимулюючу перистальтику кишечнику дiю.

Основними фармакологiчно активними речовинами препарату є сорбiтол (у гіпертонічній концентрації) i натрiю лактат (в ізотонічній концентрації). У печiнцi сорбiтол спочатку перетворюється на фруктозу, яка у подальшому перетворюється на глюкозу, а потiм на глiкоген. Частина сорбiтолу використовується для термiнових енергетичних потреб, iнша частина вiдкладається як запас у виглядi глiкогену. Гiпертонiчний розчин сорбiтолу має великий осмотичний тиск i виражену здатнiсть посилювати дiурез.

На вiдмiну вiд розчину бiкарбонату, корекцiя метаболiчного ацидозу за допомогою натрiю лактату проходить повiльнiше у мiру включення його в обмiн речовин, не виникає рiзких коливань рН. Дiя натрiю лактату виявляється через 20-30 хв пiсля введення.

Натрію хлорид – плазмозамінний засіб, чинить дезінтоксикаційну, регідратуючу дію. Поповнює дефіцит іонів натрію і хлору при різних патологічних станах.

Кальцію хлорид поповнює дефіцит іонів кальцію. Іони кальцію необхідні для здійснення процесу передачі нервових імпульсів, скорочення скелетних і гладких м’язів, діяльності міокарда, формування кісткової тканини, згортання крові. Знижує проникність клітин і судинної стінки, запобігає розвитку запальних реакцій, підвищує стійкість організму до інфекцій і може значно посилювати фагоцитоз.

Калію хлорид відновлює водно-електролітний баланс. Чинить негативну хроно- і батмотропну дію, у високих дозах – негативну іно-, дромотропну та помірну діуретичну дію. Бере участь у процесі проведення нервових імпульсів. Підвищує вміст ацетилхоліну і викликає збудження симпатичного відділу вегетативної нервової системи. Поліпшує скорочення скелетних м’язів при м’язовій дистрофії, міастенії.

Фармакокінетика. Сорбiтол швидко включається в загальний метаболiзм, 80-90% якого утилiзується в печiнцi i накопичується у виглядi глiкогену, 5% вiдкладається в тканинах мозку, серцевому м’язi i скелетнiй мускулатурi, 6-12% видiляється iз сечею. При введеннi в судинне русло iз натрiю лактату вивiльняється натрiй, СО2 i Н2О, якi утворюють бiкарбонат натрiю, що призводить до збiльшення лужного резерву кровi. Активною вважається тiльки половина введеного натрiю лактату (iзомер L), а друга половина (iзомер D) не метаболiзується i видiляється iз сечею.

Натрію хлорид швидко виводиться із судинного русла, лише тимчасово збільшуючи об’єм циркулюючої крові. Посилює діурез.

 

Показання для застосування. Сорбiлакт застосовують для зменшення iнтоксикацiї, поліпшення мiкроциркуляцiї, корекцiї кислотно-лужного стану, поліпшення гемодинамiки при травматичному, операцiйному, гемолiтичному та опiковому шоці; перитоніті і непрохідності кишечнику (в перед- та післяопераційний період); гострій нирковій недостатності різної етіології; тиреотоксикозах, сепсисах; різних захворюваннях печінки (гепатитах, холециститах, гострих та напівгострих дистрофіях печінки, печінковій комі); пiдвищеному внутрiшньочерепному тиску у разі набряку головного мозку.

 

Спосіб застосування та дози Кетостерил 600мг. табл. №100. Сорбiлакт вводять дорослим внутрiшньовенно струминно або краплинно (60-80 крапель за хвилину):

- при травматичному, опiковому, пiсляоперацiйному i гемолiтичному шоці - по 200-400 мл i 600 мл (3-10 мл/кг маси тiла), одноразово, спочатку струминно, потiм крапельним методом;

- при захворюваннях печінки - у дозi 200 мл (3,5 мл/кг маси тiла) краплинно одноразово i повторно, щоденно або через день;

- при гострiй нирковiй недостатностi - в разовій дозi 200-400 мл (2,5-6,5 мл/кг маси тiла) краплинно або струминно (повторно через 8-12 год);

для профiлактики пiсляоперацiйного парезу кишечнику 150-300 мл (2,5-5,0 мл/кг маси тiла) на одноразове введення, краплинно; можливi повторнi iнфузiї препарату через кожнi 12 год протягом перших 2-3 дiб пiсля оперативного втручання;

для лiкування пiсляоперацiйних парезiв - у дозi 200-400 мл (3,5-6,5 мл/кг маси тiла) краплинно, через кожнi 8 год до нормалiзацiї моторики кишечнику;

- при набряку мозку - спочатку струминно, а потiм краплинно (60-80 крапель за хвилину) в дозi 5-10 мл/кг маси тiла.

При значнiй дегiдратацiї внутрiшньовеннi iнфузiї Сорбiлакту необхiдно проводити тiльки краплинно (не бiльше 200 мл розчину на добу).

Дітям до 6 років рекомендується введення препарату в дозі із розрахунку 10 мл/кг маси тіла, від 6 до 12 років - у дозі, яка становить половину дози для дорослих. Для дітей старше 12 років доза препарату така сама, як і для дорослих.

 

Побічна дія. Можуть виникнути явища алкалозу або дегідратації (внаслідок гіперосмолярності розчину), алергічні реакції (висипи на шкірі, свербіж).

 

Протипоказання. Індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Сорбiлакт не застосовують при алкалозi, а також у випадках, коли протипоказано вливання великих об’ємів рiдини (крововилив у мозок, тромбоемболiя, серцево-судинна декомпенсацiя, артеріальна гіпертензія ІІІ ст.)..

 

Передозування. Виникають явища алкалозу, які швидко зникають самостійно за умови негайного припинення введення препарату. При виникненні дегідратації – симптоматична терапія.

 

Особливості застосування. Препарат застосовують пiд контролем показникiв кислотно-лужного стану та електролітів крові, а також функцiонального стану печiнки. З обережністю вводять хворим на калькульозний холецистит. Препарат застосовують з урахуванням осмолярностi кровi та сечi, а також кислотно-лужного стану. Введення Сорбiлакту хворим на цукровий дiабет необхiдно здiйснювати пiд контролем вмiсту цукру в кровi.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Сорбiлакт не можна змiшувати з фосфат- і карбонатвмiсними розчинами. Не застосовують як розчинник-носій для інших лікарських засобів.

 

Умови та термін зберігання. Зберiгати в недоступному для дітей, сухому, захищеному вiд свiтла мiсцi, при температурi вiд 2 до 25°С. Термiн придатності - 2 роки.

 

 


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Кетостерил вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Кетостерил, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Кетостерил, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Кетостерил, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Кетостерил указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Кетостерил указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Кетостерил Аптека 0303» или «Аптека 0303 Кетостерил купить».