Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
Главная | Как заказать? | Оплата, доставка, скидки | Центры самовывоза | Отзывы | Форум | О нас
 
Увага! Акція!

При покупці двох і більше АКЦІЙНИХ препаратів одним чеком кожен покупець отримає 3% знижки на акційні препарати: фертоловіти, мезикс, нотти, пентавен, променсіл, простакеа, ротен, уроксін, муважель, лактокеа, міоксін, ніцемед, ренімакс, еменція чері, калько рель.

Иммуномакс пор. для ни. 200 ЕД №3

Иммуномакс пор. для ни. 200 ЕД №3

Иммуномакс пор. для ни. 200 ЕД №3
Код товара: 47374
Производитель: «Иммафарма (Россия)»
Наличие: Нет в аптеке
Цена:  336,00
Цена и наличие товара действительны на 27.08.2014
Кол-во:    x 336,00  =  336,00 грн
Назад Купить
На данный момент этого товара нет в наличии, поэтому его цена на момент продажи может отличаться от указанной выше.

За подробной информацией обращайтесь к оператору по телефону: (044) 384-20-33

Инструкция

Иммуномакс пор. для ни. 200 ЕД №3
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ІМУНОМАКС

(IMMUNOMAX)

 

 

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: порошок ліофілізований білого кольору;

склад Иммуномакс пор. для ни. 200 ЕД №3: 1 флакон містить імуномаксу 200 ОД;

 

Форма випуску. Порошок ліофілізований для приготування розчину для внутрішньом’язового введення.

 

Фармакотерапевтична група. Імуномодулюючий засіб. Код АТС L03AX.

 

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Імуномакс підсилює імунний захист від вірусних і бактеріальних інфекцій. Імунофармакологічні механізми дії препарату склад Иммуномакс пор. для ни. 200 ЕД №3аються з активації таких ланок імунної системи:

NK-клітини, які через 2-3 год після впливу Імуномаксу посилено експресують молекули активації CD69. Цитолітична активність NK-клітин зростає в 3 рази;

циркулюючі моноцити через 2-4 год після активації Імуномаксом починають секретувати цитокіни: інтерлейкін-8, інтерлейкін-1b та фактор некрозу пухлин альфа;

нейтрофільні гранулоцити активуються при посередництві моноцитів, прямої дії на нейтрофільні гранулоцити препарат не чинить. Інтерлейкін-8, що секретується моноцитами, спричиняє активацію нейтрофільних гранулоцитів, що чітко проявляється через 24 год після впливу Імуномаксу;

тканинні макрофаги, що проявляється в зміні морфології цих клітин, підсиленні продукції бактерицидних субстанцій, зміні активності 5’-нуклеотидази;

утворення антитіл проти чужорідних антигенів, розчинних і корпускулярних.

Імуномакс підсилює захист від інфекцій, спричинених вірусами (вірус папіломи людини, вірус простого герпесу, парвовірус, вірус чуми м’ясоїдних та ін.) або бактеріями (кишкова паличка, сальмонела, стафілокок, хламідія, уреаплазма та ін.). Ця дія препарату проявляється у дорослих і новонароджених при введенні Імуномаксу різними шляхами: внутрішньом’язово, внутрішньовенно, внутрішньоочеревинно, per os.

Фармакокінетика препарату не вивчалася у зв’язку з його пептидоглікановою природою і дуже малими діючими дозами.

 

Показання для застосування. Препарат застосовують:

для корекції ослабленого імунітету;

для лікування патологічних станів (кондиломи, бородавки, дисплазії), спричинені вірусом папіломи людини;

для лікування інфекцій, спричинених вірусом простого герпесу, хламідією, мікоплазмою, уреаплазмою, іншими бактеріями і вірусами.

 

Спосіб застосування і дози. Доза, що рекомендується для дорослих і дітей 12 років і старше становить 100-200 ОД внутрішньом’язово, один раз на день.

Перед застосуванням вміст флакону (ампули) розчиняють в 1 мл води для ін’єкцій, вводять внутрішньом’язово по 100-200 ОД залежно від тяжкості захворювання. Курс лікування – 6 ін’єкцій в 1, 2, 3, 8, 9, 10-й дні лікування;

для лікування рецидивуючих аногенітальних бородавок курс з 6 ін’єкцій по 200 ОД Імуномаксу поєднують з деструкцією бородавок одним із загальноприйнятих методів: кріодеструкція, електрокоагуляція, лазерна деструкція або солкодерм;

для лікування інфекцій, спричинених бактеріями або вірусами, проводять курс з 6 ін’єкцій по 100-200 ОД Імуномаксу;

для корекції ослабленого імунітету проводять курс з 3-6 ін’єкцій по 100-200 ОД Імуномаксу.

 

Застосування при вагітності і годуванні груддю. Немає даних про вплив препарату на вагітних жінок. Як і у випадку інших лікарських засобів, Імуномакс не слід застосовувати при вагітності, якщо тільки переваги, отримані хворою, не перевищують можливий ризик для плода. Не рекомендується матерям, які годують груддю.

 

Побічна дія. Не виявлена.

 

Протипоказання. Препарат не слід застосовувати у людей, чутливих до Імуномаксу. Діти до 12 років.

 

Передозування. Не спостерігалося.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не описано.

 

Умови і терміни зберігання. При температурі від +4 до +8 оС. Зберігати в місцях недоступних для дітей. Термін придатності у флаконах (ампулах) 2 роки.

 

 


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Иммуномакс вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Иммуномакс, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Иммуномакс, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Иммуномакс, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Иммуномакс указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Иммуномакс указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Иммуномакс Аптека 0303» или «Аптека 0303 Иммуномакс купить».