Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по телефону:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 
Уважаемые покупатели!
У нас открылся новый центр самовывоза по Киев, ул. Гончара, 8/5 (Шевченковский район).

Агистам табл. 10 мг. №6

Агистам табл. 10 мг. №6

Агистам табл. 10 мг. №6
Код товара: 5591
Производитель: «Стирол. Горловка»
Наличие: Нет в аптеке
Цена:  7,00
Цена и наличие товара действительны на 26.01.2016
Кол-во:    x 7,00  =  7,00 грн
Назад Купить
На данный момент этого товара нет в наличии, поэтому его цена на момент продажи может отличаться от указанной выше.

За подробной информацией обращайтесь к оператору по телефону: (044) 384-20-33

Инструкция

Агистам табл. 10 мг. №6
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

АГІСТАМ

(Agistam)

 

Загальна характеристика:

міжнародна та хімічна назви: loratadine; етиловий ефір 4-(8-хлор-5,6-дигідро)-1(Н-бензо(5,6) циклогепта- (1,2-6)піридин-(1-іліден)-1-піперидинкарбонової кислоти;

основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого кольору з двоопуклою поверхнею, з рискою;

склад Агистам табл. 10 мг. №6: 1 таблетка містить лоратадину – 0,01 г;

допоміжні речовини: лактоза, целюлоза мікрокристалічна, крохмаль преджелатинизований, аеросил, магнію стеарат.

 

Форма випуску. Таблетки.

 

Фармакотерапевтична група. Антигістамінні засоби для системного застосування.

Код АТС R06A X13.

 

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Належить до протиалергічних препаратів піперидинового ряду. Має тривалий протигістамінний ефект, блокує Н1 - рецептори. Не проникає крізь гематоенцефалічний бар’єр, не виявляє седативної дії на ЦНС. Виявляє комплексний протиалергічний, антиексудативний і протисвербіжний ефекти. Зменшує проникність капілярів, усуває спазм гладкої мускулатури, запобігає розвитку набряку тканин.

Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо виявляється в крові через 15–20 хвилин, терапевтичний ефект розвивається через 1–3 години, максимальна концентрація визначається через 8 – 12 годин, тривалість дії – 24 години. Одночасне застосування з їжею зменшую абсорбцію на 40–48%. Приблизно 97% лоратадину зв’язується з білками плази крові. Проникає у грудне молоко. Має виражений ефект первинного проходження крізь печінку. Майже цілком метаболізується з утворенням активного метаболіту - дезкарбоетоксилоратадину. Середній період напіввиведення лоратадину та його метаболіту – 8,4 години (3-20 годин) та 28 годин, відповідно. Виводиться з сечею та калом.

 

Показання для застосування. Алергічний сезонний і цілорічний риніти, кон’юнктивіт, сінна гарячка, кропивниця, алергічний дерматит, набряк Квінке, алергічні реакції на укуси комах, комплексне лікування сверблячих дерматозів (контактні алергодерматити, хронічні екземи).

 

Спосіб застосування і дози. Внутрішньо, до їди. Дорослим і дітям, старшим 12 років, по 1 таблетці на добу (0,01 г). Дітям від 2 до 12 років з масою тіла менше 30 кг – по 1/2 таблетки (0,005 г), з масою тіла більш ніж 30 кг – по 1 таблетці (0,01 г). Курс лікування – 10–15 днів.

 

Побічна дія. Звичайно препарат добре переноситься, але у деяких випадках можливі:

з боку шлунково-кишкового тракту: нудота, блювання, сухість у роті.

 

Протипоказання. Агістам протипоказаний при підвищеній чутливості до компонентів препарату, у період вагітності та лактації. Препарат не застосовують для лікування новонароджених і дітей до 2 років.

 

Передозування. Порушення сну, тахікардія, галюцинації, судоми, коматозний стан. Терапія симптоматична.

 

Особливості застосування. Агістам не є седативним антигістамінним засобом, але в деяких пацієнтів може виникнути дозозалежний седативний ефект. З обережністю слід призначати Агістам пацієнтам, які керують транспортом та працюють з потенційно небезпечними механізмами, робота з якими потребує концентрації уваги та швидкості реакції.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Під час прийому еритроміцину, кетоканазолу, цимитидіну збільшується концентрація Агістаму в крові, за рахунок інгібіювання ізоензиму ІІІА4 цитохрому Р-450. У зв’язку з можливістю розвитку дозозалежного седативного ефекту слід обережно приймати препарат з іншими блокаторами Н1 – рецепторів, барбітуратами, бензодіазепінами, агоністами опіоїдних рецепторів, нейролептиками, трициклічними антидепресантами, етанолом, анксиолітиками, седативними та снодійними засобами.

 

Умови і термін придатності. Зберігати при температурі від 2 до 30 оС, у сухому, захищеному від світла місці. Зберігати у недоступному для дітей місці. Термін придатності – 3,5 роки.

 


Внимание
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Агистам вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Агистам, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Агистам, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Агистам, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Агистам указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Агистам указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Агистам Аптека 0303» или «Аптека 0303 Агистам купить».