Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по
телефону
:

Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-80
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 
Уважаемые покупатели!

Таблетки от укачивания и тошноты табл. 50 мг. №25

Таблетки от укачивания и тошноты табл. 50 мг. №25

Таблетки от укачивания и тошноты табл. 50 мг. №25
Код товара: 896
Производитель: «Pharmascience»
Наличие: Есть
Цена:  83,00
Цена и наличие товара действительны на 24.11.2020
Кол-во:    x 83,00  =  83,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Таблетки от укачивания и тошноты табл. 50 мг. №25
 І Н С Т Р У К Ц ІЯ

для медичного застосування препарату

ТАБЛЕТКИ ВІД ЗАХИТУВАННЯ ТА НУДОТИ

(Motion sickness tablets)

 

 

Загальна характеристика:

хімічна назва: комплексна сполука 8-хлоро-3,7-диметил-, 1Н-пурин-2,6-діона та 2-(дифенілметокси)-N,N-диметилетанаміну (1:1);

основні фізико-хімічні властивості: оранжеві, круглі, плоскі таблетки. На одному боці таблетки є відбиток “APO 50", на іншому – дві поперечно-пересічні риски;

склад Таблетки от укачивания и тошноты табл. 50 мг. №25: 1 таблетка містить дименгідринату 50 мг;

допоміжні речовини: натрію кроскармелоза, целюлоза мікрокристалічна, лактоза, магнію стеарат, барвник жовтий 40 %.

 

Форма випуску. Таблетки.

 

Фармакотерапевтична група. Засоби, які застосовуються при вестибулярних порушеннях. Код АТС N07С A05.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Дименгідринат є хлортеофіліновою сіллю відомого антигістамінного засобу дифенгідраміну, який блокує Н1-рецептори, і містить близько 55% дифенгідраміну та 45% 8-хлортеофіліну. Фармакологічна активність дименгідринату зумовлена дифенгідраміном, який виявляє деприміруючий вплив на ЦНС, має антихолінергічну, антиеметичну, антигістамінну та місцевоанестезуючу активність.

Антихолінергічна дія: пригнічення стимуляції вестибулярного апарату при запамороченні (у т.ч. синдром Меньєра) та хвороби руху (запаморочення при морській та повітряній хворобі). Дименгідринат придушує стимуляцію лабіринту протягом 3 годин після прийому препарату.

Антиеметична дія: пригнічення блювотного рефлексу. Точний механізм не встановлений. Дименгідринат придушує блювотний рефлекс при введенні апоморфіну, однак неефективний при блюванні, що індуковане еметогенною хіміотерапією. При тривалому застосуванні ефективність протиблювотної дії може зменшуватися.

Антигістамінна дія: значний седативний ефект виявляється за рахунок центральної М-холіноблокуючої дії. Деприміруюча дія на ЦНС розвивається протягом кілька днів застосування дименгідринату.

Фармакокінетика.

Після прийому внутрішньо добре абсорбується у травному тракті. Протиблювотна дія настає через 15-30 хв., тривалість дії - 3-6 годин. Широко розподіляється в організмі, включаючи ЦНС. Ступінь зв’язування з білками плазми – 78%. Активний компонент дименгідринату дифенгідрамін метаболізує у печінці та екскретує переважно у вигляді метаболітів протягом 24 годин. Мінімальна кількість незміненої речовини виводиться із сечею. Період напіввиведення - 3,5 години.

 

Показання для застосування.

Попередження та усунення проявів морської та повітряної хвороби (нудоти, блювання).

Нудота/блювання різного походження, у т.ч. нестримне блювання вагітних.

Вертиго (запаморочення), у т.ч. синдром Меньєра.

 

 

Спосіб застосування та дози Таблетки от укачивания и тошноты табл. 50 мг. №25.

Внутрішньо, незалежно від прийому їжі.

Для попередження нудоти, блювання при морській/повітряній хворобі.

Дорослим: 50 мг (1 табл.) за 30-60 хв. до початку поїздки, потім у міру необхідності по 50-100 мг кожні 4-6 годин, але не більше 400 мг/добу.

Дітям: 2-6 років – по 12,5-25 мг (1/4-1/2 табл.) кожні 6-8 годин за необхідності, але не більше 75 мг/добу.

6-12 років - по 25-50 мг (1/2-1 табл.) кожні 6-8 годин за необхідності, але не більше

150 мг/добу.

При вертиго (у т.ч. при синдромі Меньєра), нудоті/блюванні, нестримному блюванні вагітних.

Дорослим: 50-100 мг (1-2 табл.) кожні 4-6 годин за необхідності, не перевищуючи максимальної добової дози 400 мг (8 табл.).

 

 

Побічна дія.

У деяких хворих відмічається сухість у роті, у поодиноких випадках - порушення акомодації, головний біль, сонливість та загальне нездужання, особливо при прийомі великих доз препарату. Ці явища минають при зменшенні дози або відміні препарату.

 

 

Протипоказання.

Таблетки від Захитування та Нудоти протипоказані при підвищеній чутливості до дименгідринату, дименгідраміну та 8-хлоротеофіліну, в 1 триместрі вагітності, а також дітям до 2 років.

 

 

Передозування.

Симптоми: сонливість, запамороченя, кома.

Лікування: специфічного антидоту немає. Симптоматична терапія спрямована на зняття клінічних проявів передозування: промивання шлунка, призначення ентеросорбентів та ін.

 

 

Особливості застосування.

Дименгідринат може спричинювати сонливість, тому при прийомі препарату не можна виконувати роботу, що вимагає підвищеної уваги та швидкості реакції (наприклад, керування автомобілем).

Літнім пацієнтам: початкова доза - 25мг (1/2 табл.).

Ефективність та безпека у немовлят і дітей до 2 років не встановлені.

При печінковій недостатності дозу слід знизити в два рази.

При нирковій недостатності доза звичайна.

Слід уникати вживання алкоголю при лікуванні дименгідринатом.

Препарат не рекомендується приймати жінкам, які годують груддю через ризик виникнення побічних ефектів, таких як збудження або дратівливість немовлят.

 

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Не слід застосовувати одночасно з іншими антигістамінними, снодійними, седативними, антипсихотичними засобами, агоністами опіоїдних рецепторів, трициклічними антидепресантами, інгібіторами МАО, препаратами вісмуту, знеболювальними засобами. Несумісні з ототоксичними антибіотиками (аміноглікозидами), скополаміном.

 

 

Умови та термін зберігання. Термін придатності – 5 років.

Препарат необхідно зберігати у недоступному для дітей місці при температурі 15–30°С.

 

 

 

 


Внимание!
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Таблетки от укачивания и тошноты вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Таблетки от укачивания и тошноты, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Таблетки от укачивания и тошноты, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-80. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Таблетки от укачивания и тошноты, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Таблетки от укачивания и тошноты указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Таблетки от укачивания и тошноты указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Таблетки от укачивания и тошноты Аптека 0303» или «Аптека 0303 Таблетки от укачивания и тошноты купить».