Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по
телефону
:

Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 

Будесонид изихейлер порошок д/инг., 200 мкг/доза п...

Будесонид изихейлер порошок д/инг., 200 мкг/доза по 200 доз в инг-ре с защит. колп.

Будесонид изихейлер порошок д/инг., 200 мкг/доза по 200 доз в инг-ре с защит. колп.
Код товара: 1005744
Производитель: «Оріон Корпорейшн, Фінляндія»
Наличие: Есть
Цена:  305,00
Цена и наличие товара действительны на 19.01.2022
Кол-во:    x 305,00  =  305,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Будесонид изихейлер порошок д/инг., 200 мкг/доза п...

БУДЕСОНІД ІЗІХЕЙЛЕР (BUDESONID EASYHALER)

Orion Corporation
BUDESONIDUM
RЗАСОБИ, ЩО ДІЮТЬ НА РЕСПІРАТОРНУ СИСТЕМУ

R03 ЗАСОБИ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ОБСТРУКТИВНИХ ЗАХВОРЮВАННЯХ ДИХАЛЬНИХ ШЛЯХІВ

R03B ІНШІ ПРОТИАСТМАТИЧНІ ЗАСОБИ, ЩО ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ ІНГАЛЯЦІЙНО

R03B A Глюкокортикоїди

R03B A02 Будесонід

" >
 
 

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

порошок для інгаляцій 200 мкг/доза інгалятор 200 доз, № 1
Будесонід
200 мкг/доза
№ UA/14857/01/01 від 15.08.2016 до 15.08.2021
B За рецептом

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

фармакодинаміка. Будесонід — це глюкокортикостероїд із сильною місцевою протизапальною дією.

Місцевий протизапальний ефект. Точний механізм дії глюкокортикостероїдів при лікуванні бронхіальної астми остаточно не з’ясований. Ймовірно, важливе значення може мати протизапальна дія, така як інгібування вивільнення медіаторів запалення та інгібування опосередкованої цитокінами імунної відповіді.

Настання ефекту. Після разової дози будесоніду, що вводиться шляхом інгаляції у ротову порожнину за допомогою інгалятора сухого порошку, покращення функції легень досягається протягом кількох годин. Було показано, що після терапевтичного застосування будесоніду, що вводиться шляхом інгаляції у ротову порожнину за допомогою інгалятора сухого порошку, покращення функції легень настає впродовж 2 днів після початку лікування, хоча для досягнення максимального ефекту може бути потрібно до 4 тиж.

Реактивність дихальних шляхів. Було також показано, що будесонід знижує реактивність дихальних шляхів до гістаміну і метахоліну у гіперреактивних пацієнтів.

БА фізичного напруження. Інгаляційний будесонід ефективно застосовується для профілактики БА фізичного напруження.

Функція «гіпоталамус — гіпофіз — кора надниркової залози». Дослідження за участю здорових добровольців показало залежний від дози вплив препарату Будесонід Ізіхейлер на рівень кортизолу в плазмі крові і сечі. У разі застосування в рекомендованих дозах будесонід виявляє менший вплив на функцію кори надниркової залози, ніж преднізолон у дозі 10 мг, що було продемонстровано АКТГ-тестами.

Діти. Обмежені дані тривалих досліджень свідчать про те, що більшість дітей і підлітків, які проходили лікування інгаляційним будесонідом, зрештою досягали очікуваного для дорослих росту. Однак при цьому відмічено початкове незначне тимчасове сповільнення росту (приблизно на 1 см). Загалом це відбувається протягом першого року лікування.

Були проведені обстеження за допомогою щілинних ламп 157 дітей віком 5–16 років, які отримували середню добову дозу 504 мкг протягом 3–6 років. Результати були зіставлені з результатами у 111 дітей з БА тієї ж вікової категорії. Інгаляційний будесонід не був пов’язаний з підвищеною частотою виникнення задньої субкапсулярної катаракти.

Фармакокінетика. Активність препарату Будесонід Ізіхейлер визначається вихідною активною речовиною — будесонідом, який являє собою суміш двох епімерів (22R і 22S). У дослідженнях афінності глюкокортикоїдних рецепторів форма 22R має вдвічі більшу активність, ніж епімер 22S. Ці дві форми будесоніду не піддаються взаємному перетворенню. Кінцевий Т½ для обох епімерів однаковий (2–3 год). У хворих на БА близько 15–25% дози будесоніду, що застосовується за допомогою інгалятора Ізіхейлер, досягає легень. Найбільша частка препарату затримується у ротоглотці і проковтується, якщо не прополоскати рот після інгаляції.

Абсорбція. Після перорального застосування будесоніду пікова концентрація у плазмі крові досягається приблизно через 1–2 год, а абсолютна системна біодоступність становить 6–13%. У плазмі крові 85–95% будесоніду зв’язується з білками. Після інгаляції Cmax у плазмі крові досягається приблизно через 30 хв. Більша частина будесоніду, що доставляється у легені, всмоктується у системний кровообіг.

Розподіл. Об’єм розподілу становить близько 3 л/кг. Зв’язування з протеїнами плазми крові становить близько 85–90%.

Метаболізм та виведення. Будесонід виводиться в основному шляхом метаболізму. Будесонід швидко і значною мірою метаболізується у печінці системою цитохрому P450 3A4 з утворенням двох основних метаболітів. Кортикостероїдна активність цих метаболітів in vitro менше 1% активності вихідної сполуки. Виявлена незначна метаболічна інактивація в легенях і плазмі крові людини.

Будесонід екскретується з сечею і калом у формі кон’югованих і некон’югованих метаболітів.

Лінійність. Фармакокінетика будесоніду є пропорційною дозі відносно дозування.

Діти. У дітей віком 4–6 років з БА системний кліренс будесоніду — близько 0,5 л/хв. На 1 кг маси тіла у дітей кліренс приблизно на 50% вищий, ніж у дорослих. У дітей з БА кінцевий Т½ будесоніду після інгаляції становить близько 2,3 год. Це майже те ж саме, що і у здорових дорослих.

Окремі групи пацієнтів. У пацієнтів із захворюваннями печінки ступінь біодоступності будесоніду може зростати.

ПОКАЗАННЯ

персистуюча БА легкого, помірного і тяжкого перебігу.

Будесонід Ізіхейлер не підходить для лікування гострих нападів БА.

ЗАСТОСУВАННЯ

спосіб застосування: інгаляційно. Для забезпечення оптимальної відповіді на лікування порошок для інгаляцій Будесонід Ізіхейлер слід застосовувати регулярно. Терапевтичний ефект настає через кілька днів після початку прийому і досягає максимуму через кілька тижнів лікування.

При переведенні пацієнта на Будесонід Ізіхейлер з інших інгаляторів схему лікування необхідно підбирати індивідуально. При цьому слід враховувати попередню активну речовину, дозу і спосіб застосування лікарського засобу.

БА

 

Дозу препарату Будесонід Ізіхейлер слід підбирати індивідуально.

Доза завжди має бути знижена до мінімальної, необхідної для забезпечення ефективного контролю перебігу БА.

Дозування двічі на добу

 

Дорослі (у тому числі пацієнти літнього віку) і підлітки віком від 12 років: на початку терапії, при тяжкому перебігу БА, при зниженні дози або відміні пероральних глюкокортикостероїдів доза становить 200–1600 мкг/добу, розподілена на 2 інгаляції.

Легкий або помірний перебіг БА: доза становить 200–800 мкг/добу, розподілена на 2 інгаляції. У періоди тяжкого перебігу БА добова доза може бути підвищена до 1600 мкг, розподілена на 2 інгаляції.

Діти віком 5–12 років: доза становить 200–800 мкг/добу, розподілена на 2 інгаляції. У періоди тяжкого перебігу БА добову дозу можна підвищити до 800 мкг.

Дозування 1 раз на добу

 

Дорослі (у тому числі літні пацієнти) і підлітки віком від 12 років: доза становить 200–800 мкг/добу при БА легкого і помірного перебігу у пацієнтів, які раніше не отримували інгаляційні ГКС.

Пацієнтам, у яких перебіг захворювання вже контролювався інгаляційними стероїдами (наприклад будесонідом або беклометазону дипропіонатом), що призначаються двічі на добу, дозу можна підвищити до 800 мкг/добу.

Діти віком 5–12 років: доза становить 200–400 мкг/добу при БА легкого і помірного перебігу у пацієнтів, які раніше не отримували інгаляційні ГКС або у яких перебіг захворювання вже контролювався інгаляційними стероїдами (наприклад будесонідом або беклометазону дипропіонатом), що призначаються двічі на добу.

Пацієнта слід переводити на інгаляції препарату один раз на добу в тій же добовій дозі (враховуючи особливості препарату і спосіб введення). Після цього дозу потрібно знизити до мінімальної, необхідної для забезпечення ефективного контролю перебігу БА. Пацієнтів слід навчити приймати препарат один раз на добу ввечері. Важливо, щоб прийом препарату був постійним і проводився в один і той же час щовечора.

Даних для вироблення рекомендацій з переведення пацієнтів, які раніше не отримували інгаляційні ГКС, на інгаляції препаратом Будесонід Ізіхейлер 1 раз на добу недостатньо.

Пацієнтам, які одержують препарат 1 раз на добу, слід рекомендувати при погіршенні перебігу БА (наприклад при підвищенні частоти застосування бронходилататорів або при збереженні симптомів з боку органів дихання) подвоювати дозу ГКС, які вони приймають, шляхом переходу на їх інгаляції двічі на добу. При цьому пацієнтам слід рекомендувати якомога швидше звернутися до лікаря.

При лікуванні пацієнтів, для яких є бажаним підвищений терапевтичний ефект, зазвичай слід надавати перевагу підвищенню дози препарату Будесонід Ізіхейлер, ніж комбінованій терапії з пероральними ГКС, оскільки при застосуванні препарату Будесонід Ізіхейлер менший ризик виникнення системних побічних ефектів.

У пацієнта постійно під рукою повинні бути швидкодіючі інгаляційні бронходилататори, призначені для купірування нападів БА.

Пацієнти, які застосовують пероральні стероїди. При переході з пероральних стероїдів на Будесонід Ізіхейлер пацієнт має бути у відносно стабільному стані. Протягом 10 днів слід застосовувати високу дозу препарату Будесонід Ізіхейлер у комбінації з дозою перорального стероїду, яку застосовували раніше. Після цього пероральну дозу слід поступово знижувати, наприклад, на 2,5 мг преднізолону або еквіваленту на місяць до найменшого можливого рівня. Часто застосування перорального стероїду можна повністю припинити.

Досвіду лікування пацієнтів із порушеннями печінкової та ниркової функції немає. Оскільки будесонід виводиться головним чином шляхом печінкового метаболізму, можна очікувати посиленого ефекту у пацієнтів із тяжким цирозом печінки.

Інструкції з використання і догляду

 

Інгалятор Ізіхейлер управляється потоком повітря, що вдихається. Це означає, що, коли пацієнт вдихає повітря через мундштук, речовина потрапляє у дихальні шляхи разом з повітрям, що вдихається.

1. Зняти захисний ковпачок з мундштука Ізіхейлера.

2. Струсити інгалятор 3–5 разів у вертикальному положенні.

3. Для вивільнення 1 дози препарату помістити Ізіхейлер між великим і вказівним пальцями та один раз натиснути на інгалятор — Ви почуєте клацання.

4. Видихнути повністю, затиснути мундштук губами і глибоко вдихнути, затримати дихання на 5–10 с.

5. Якщо Вам призначили більше 1 дози, повторити кроки 2,3,4.

6. Закрити мундштук Ізіхейлера захисним ковпачком.

7. Лічильник доз допоможе Вам з’ясувати, скільки доз лікарського засобу залишилося. Лічильник перемикається через кожні 5 доз. Червона зона на лічильника означає, що в Вашому Ізіхейлері залишилося 20 доз.

Важливо звернути увагу пацієнта на наступне

 

— Уважно ознайомитися з інструкцією щодо використання.

— Після розкриття ламінованого пакета рекомендується зберігати пристрій у захисному контейнері, щоб захистити його від ударів і забезпечити надійну роботу пристрою.

— Струшувати пристрій і приводити його в дію перед кожною інгаляцією.

— У положенні сидячи або стоячи вдихати через мундштук досить активно і глибоко, щоб забезпечити надходження в легені оптимальної дози речовини.

— Не видихати через мундштук, оскільки це призведе до зниження доставленої дози. Якщо це все-таки трапилося, необхідно постукати інгалятором по поверхні столу або по долоні руки, щоб видалити порошок з мундштука, а потім повторити процедуру прийому препарату.

— Не приводити пристрій в дію більше одного разу без інгаляції порошку. Якщо це все-таки трапилося, пацієнту необхідно постукати інгалятором по поверхні столу або по долоні руки, щоб видалити порошок з мундштука, а потім повторити процедуру прийому препарату.

— Завжди надягати пилозахисний ковпачок і закривати кришку захисного контейнера після використання інгалятора, щоб запобігти випадковому розпиленню порошку із пристрою (яке може призвести або до передозування, або до інгаляції недостатньої кількості препарату при наступному використанні інгалятора).

— Промивати рот водою або чистити зуби після інгаляції, щоб звести до мінімуму ризик розвитку орофарингеального кандидозу і хрипоти.

— Регулярно прочищати мундштук сухою серветкою. Для очищення не можна використовувати воду, оскільки порошок гігроскопічний.

— Заміняти інгалятор Будесонід Ізіхейлер, коли на лічильнику з’являється нуль, навіть якщо всередині пристрою все ще видно певну кількість порошку.

Діти. Не застосовувати дітям віком до 5 років.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

підвищена чутливість до будесоніду чи лактози (яка містить невелику кількість молочних білків).

ПОБІЧНА ДІЯ

можливі небажані реакції представлені за системами органів і розподілені за частотою розвитку: дуже часто (≥1/10), часто (≥1/100 до <1/10), нечасто (≥1/1000 дo <1/100), рідко (≥1/10 000 дo <1/1000), дуже рідко (<1/10 000), частота невідома (неможливо встановити з наявних даних).

Інфекційні і паразитарні захворювання: часто — орофарингеальний кандидоз.

Порушення з боку імунної системи: рідко — реакції гіперчутливості (у тому числі висип, контактний дерматит, кропив’янка, ангіоневротичний набряк і анафілактична реакція).

Порушення з боку ендокринної системи: рідко — гіпокортицизм, гіперкортицизм, ознаки і симптоми системного впливу кортикостероїдів, у тому числі пригнічення функції кори надниркової залози і затримка росту.

Психічні розлади: рідко — депресія, зміни поведінки (переважно у дітей), занепокоєння, нервозність; частота невідома — психомоторна гіперактивність, порушення сну, збудливість, агресивність, дратівливість, психоз.

Порушення з боку органа зору: дуже рідко — катаракта, глаукома.

Порушення з боку дихальної системи, органів грудної клітки і середостіння: часто — кашель, подразнення горла; рідко — захриплість, дисфонія, бронхоспазм.

Порушення з боку ШКТ: часто — утруднення ковтання.

Порушення з боку шкіри та підшкірної клітковини: рідко — свербіж, еритема, гематома.

Порушення з боку скелетно-м’язової і з’єднувальної тканини: дуже рідко — зниження щільності кісткової тканини.

Лікування інгаляціями будесоніду може призводити до розвитку кандидозної інфекції глотки і порожнини рота. Клінічний досвід показує, що кандидозна інфекція розвивається рідше, якщо інгаляції проводити до їди та/або полоскати порожнину рота після їх проведення. У більшості випадків при цьому захворюванні ефективні місцеві протигрибкові препарати, а лікування інгаляціями будесоніду припиняти не потрібно.

При прийомі інгаляційних кортикостероїдів, особливо при тривалому застосуванні у високих дозах, можуть розвитися системні побічні ефекти. До можливих системних побічних ефектів належать пригнічення функції надниркової залози, уповільнення росту у дітей і підлітків, зниження мінеральної щільності кісткової тканини, катаракта, глаукома, а також схильність до інфекційних захворювань. Може бути порушена здатність адаптуватися до стресу. Проте ймовірність розвитку описаних системних побічних ефектів для інгаляційної лікарської форми будесоніду виявляється значно нижчою, ніж для пероральних кортикостероїдів.

Лактоза — допоміжна речовина лікарського засобу — містить невелику кількість молочних білків, тому може викликати алергічні реакції.

Через небезпеку затримки росту у дітей і підлітків зріст пацієнтів необхідно регулярно контролювати.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Будесонід Ізіхейлер не призначений для лікування гострої задишки або астматичного статусу. Для лікування цих станів необхідна інгаляція короткодіючих бронходилататорів.

Пацієнтам слід пам’ятати, що порошок для інгаляцій Будесонід Ізіхейлер — це профілактичний препарат, тому для забезпечення оптимальної дії його необхідно застосовувати регулярно, навіть під час відсутності симптомів БА, і не припиняти прийом різко.

У пацієнтів, які потребували невідкладного лікування високими дозами кортикостероїдів або тривалий час проходили лікування найвищими рекомендованими дозами інгаляційних кортикостероїдів, можливе порушення функції кори надниркової залози. У цих пацієнтів можуть виявляти ознаки і симптоми недостатності кори надниркової залози під впливом стресу. Слід розглянути потребу в додатковому лікуванні системними кортикостероїдами у стресові періоди і при проведенні планових операцій.

У пацієнтів із залежністю від перорального прийому кортикостероїдів в анамнезі, яка зумовлена тривалою терапією системними кортикостероїдами, розвивається порушення функції кори надниркової залози. Для її відновлення після лікування пероральними кортикостероїдами може потребуватися значний період, тому при переведенні пацієнтів із залежністю з пероральних кортикостероїдів на будесонід може протягом досить тривалого часу зберігатися ризик порушення функції кори надниркової залози. У таких випадках слід регулярно проводити контроль функції системи «гіпоталамус — гіпофіз — кора надниркової залози».

При переведенні з прийому перорально на інгаляції будесоніду можливий розвиток симптомів, які раніше пригнічувалися системною терапією глюкокортикостероїдами, наприклад симптомів алергічного риніту, екземи, м’язового і суглобного болю. Для купірування таких симптомів, окрім терапії, слід застосовувати специфічні методи їх лікування.

У деяких пацієнтів можливий неспецифічний розвиток загального нездужання через відміну системного прийому кортикостероїдів, незважаючи на збереження або навіть поліпшення дихальної функції. У таких випадках пацієнтам слід настійно рекомендувати продовжувати застосування інгаляцій будесоніду і відмінити пероральний прийом кортикостероїдів, незважаючи на наявність клінічних показань до відміни інгаляцій, наприклад симптомів, що свідчать про наявність недостатності кори надниркової залози.

Як і при інших методах інгаляційної терапії, може розвинутися парадоксальний бронхоспазм, що виявляється негайним посиленням свистячих хрипів і задишки після інгаляції дози препарату. Парадоксальний бронхоспазм купірують швидкодіючими інгаляційними бронходилататорами, причому лікування слід проводити негайно. Необхідно негайно відмінити будесонід, провести обстеження пацієнта і в разі необхідності призначити альтернативні методи лікування.

Якщо незважаючи на належний контроль лікування виник епізод гострого диспное, слід застосувати швидкодіючий інгаляційний бронходилататор і переглянути призначене лікування. У разі коли симптоми БА не вдається належним чином контролювати, незважаючи на максимальну дозу інгаляційних кортикостероїдів, пацієнтам, можливо, потрібен короткочасний курс системних кортикостероїдів. У таких ситуаціях терапію інгаляційними кортикостероїдами слід доповнити препаратами системної дії.

Системні ефекти прийому інгаляційних кортикостероїдів можуть відмічати, зокрема, при призначенні високих доз на тривалий період, однак вони набагато менш ймовірні, ніж наслідки прийому пероральних кортикостероїдів. Серед можливих системних ефектів — синдром Кушинга, кушингоїдна зовнішність, адренальна супресія, затримка росту у дітей і підлітків, зниження мінеральної щільності кісток, катаракта, глаукома і, набагато рідше, різні психологічні та поведінкові відхилення, включаючи психомоторну гіперактивність, порушення сну, тривогу, депресію або агресивність (особливо у дітей).

Тому важливо, щоб доза інгаляційного кортикостероїду була доведена до мінімального рівня, при якому зберігається ефективність контролю БА.

У дітей, що одержують тривалу терапію інгаляційними кортикостероїдами, рекомендується регулярно вимірювати зріст. Якщо ріст уповільнюється, слід переглянути схему лікування з метою зниження дози інгаляційного кортикостероїду до мінімальної можливої, що забезпечує ефективний контроль за перебігом БА. Крім того, необхідно направити пацієнта до педіатра-пульмонолога.

У період терапії інгаляційними кортикостероїдами може розвиватися оральний кандидоз. З метою зниження ризику розвитку орального кандидозу і захриплості пацієнтам слід ретельно полоскати порожнину рота або чистити зуби після кожного прийому інгаляційного кортикостероїду. Оральний кандидоз може потребувати лікування належними протигрибковими препаратами, а деяким пацієнтам, можливо, навіть потрібно буде припинити лікування інгаляційними кортикостероїдами.

Загострення клінічних проявів БА може бути зумовлено гострими бактеріальними інфекціями дихальних шляхів, при цьому може бути потрібне лікування відповідними антибіотиками. У таких випадках іноді може виникнути потреба у підвищенні дози інгаляційного будесоніду і проведенні короткого курсу терапії кортикостероїдами перорально. Як невідкладну терапію для купірування гострих нападів БА слід застосовувати швидкодіючі інгаляційні бронходилататори.

Перед початком терапії препаратом Будесонід Ізіхейлер пацієнтам з активною або неактивною формою туберкульозу легень необхідно провести спеціальні адекватні специфічні лікувальні заходи для забезпечення контролю цього захворювання. Аналогічно пацієнтам із грибковими, вірусними або іншими інфекціями дихальних шляхів необхідно забезпечити ретельне спостереження і специфічну терапію та використовувати інгалятор Будесонід Ізіхейлер тільки у разі, коли забезпечена адекватна терапія цих інфекцій.

Пацієнтам із надлишковою секрецією слизу в дихальних шляхах може бути потрібен короткий курс терапії кортикостероїдами перорально.

Порушення функції печінки негативно впливає на виведення кортикостероїдів, знижуючи швидкість виведення і збільшуючи вираженість системної дії, тому у таких пацієнтів слід регулярно контролювати функцію системи «гіпоталамус — гіпофіз — кора надниркової залози».

Слід уникати одночасного прийому кетоконазолу, інгібіторів протеази ВІЛ та інших потужних інгібіторів ізоферменту CYP 3A4. Якщо це неможливо, інтервали між прийомами взаємодіючих препаратів повинні бути максимальними.

Пацієнтам з рідкісними спадковими синдромами непереносимості лактози, недостатності лактази (синдром Лаппа) або порушення всмоктування глюкози і галактози цей препарат приймати не можна.

Застосування у період вагітності або годування груддю

 

Вагітність. Результати великого проспективного епідеміологічного дослідження і світовий досвід постреєстраційного застосування свідчать про те, що інгаляційний будесонід, який приймають у період вагітності, не спричиняє шкідливого впливу на здоров’я плода/новонародженого.

Під час вагітності слід застосовувати найнижчу ефективну дозу будесоніду, враховуючи при цьому ризик погіршення астматичного стану.

Період годування груддю. Будесонід виділяється у грудне молоко. Можливість застосування жінками, які годують груддю, слід розглядати у разі, коли очікувана користь для жінки перевищує будь-який можливий ризик для дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні транспортними засобами або іншими механізмами. Не впливає.

ВЗАЄМОДІЯ З ІНШИМИ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ

метаболізм будесоніду в першу чергу опосередковується ізоферментом CYP 3A4. Тому інгібітори цього ферменту, наприклад ітраконазол, кетоконазол, ритонавір, нелфінавір, циклоспорин, етинілестрадіол і тролеандоміцин, можуть у кілька разів підвищити системний ефект будесоніду.

При коротких курсах терапії (1–2 тиж) це підвищення має невелике клінічне значення, але при тривалому прийомі його слід враховувати.

Оскільки відсутні дані щодо забезпечення необхідного дозування в подібних випадках, то комбінації зазначених препаратів з будесонідом слід уникати. Якщо це неможливо, слід максимально збільшити інтервал між прийомом цих лікарських засобів і розглянути питання про зниження дози будесоніду.

Обмежені дані свідчать про суттєве підвищення рівня будесоніду в плазмі крові (в середньому в 4 рази) при одноразовому застосуванні високих доз будесоніду інгаляційно (1000 мкг) одночасно з ітраконазолом 200 мг.

Підвищення концентрації кортикостероїдів у плазмі крові і посилення їх дії відмічали у жінок, яким одночасно із кортикостероїдами призначали естрогени і стероїдні контрацептиви, однак жодного ефекту не виявлено при терапії будесонідом і поєднаному прийомі низьких доз комбінованих пероральних протизаплідних препаратів.

Через можливість пригнічення функції надниркової залози тест зі стимуляцією АКТГ при діагностиці гіпофізарної недостатності може дати помилкові результати (низькі значення).

ПЕРЕДОЗУВАННЯ

симптоми передозування. Частота гострих токсичних реакцій на будесонід низька. При тривалому застосуванні надмірно високих доз препарату можуть розвиватися системні реакції на глюкокортикостероїди, такі як підвищення чутливості до інфекцій, розвиток гіперкортицизму і пригнічення функції надниркової залози. Може розвиватися атрофія кори надниркової залози і погіршуватися здатність адаптуватися до стресу.

Лікарська терапія при передозуванні препарату. При гострому передозуванні, навіть при надмірних дозах, клінічних проблем не очікується. Лікування інгаляціями будесоніду слід продовжувати у дозі, що рекомендується для контролю за перебігом БА. Функція «гіпоталамус — гіпофіз — кора надниркової залози» відновлюється через кілька днів.

У стресових ситуаціях як запобіжний захід може бути необхідним призначення кортикостероїдів (наприклад високих доз гідрокортизону). Пацієнтів з атрофією кори надниркової залози вважають стероїдозалежними і до досягнення стабілізації стану підбирають їм адекватну підтримувальну терапію системним кортикостероїдом.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

до розкриття ламінованого пакета препарат не потребує спеціальних умов зберігання.

Після розкриття ламінованого пакета зберігати при температурі не вище 30 °C в захищеному від вологи місці.

ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

 Внимание!
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Будесонид изихейлер порошок д/инг., 200 мкг/доза по 200 доз в инг-ре с защит. колп. вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Будесонид изихейлер порошок д/инг., 200 мкг/доза по 200 доз в инг-ре с защит. колп., чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Будесонид изихейлер порошок д/инг., 200 мкг/доза по 200 доз в инг-ре с защит. колп., вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (097) 310-32-12, (095) 803-51-21, (073) 092-77-38. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Будесонид изихейлер порошок д/инг., 200 мкг/доза по 200 доз в инг-ре с защит. колп., возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Будесонид изихейлер порошок д/инг., 200 мкг/доза по 200 доз в инг-ре с защит. колп. указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Будесонид изихейлер порошок д/инг., 200 мкг/доза по 200 доз в инг-ре с защит. колп. указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Будесонид изихейлер порошок д/инг., 200 мкг/доза по 200 доз в инг-ре с защит. колп. Аптека 0303» или «Аптека 0303 Будесонид изихейлер порошок д/инг., 200 мкг/доза по 200 доз в инг-ре с защит. колп. купить».