Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по
телефону
:

Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 

Гриппостад С капс. №10

Гриппостад С капс. №10

Гриппостад С капс. №10
Код товара: 1731
Производитель: «Stada (Германия)»
Наличие: Есть
Цена:  84,00
Цена и наличие товара действительны на 17.09.2021
Кол-во:    x 84,00  =  84,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Гриппостад С капс. №10
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ГРИППОСТАД® C

 (GRIPPOSTAD®C)

 

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: жовто-біла тверда желатинова капсула з білим або жовтуватим порошком;

cклад: 1 капсула містить: парацетамолу 200 мг, аскорбінову кислоту 150 мг, кофеїн 25 мг, хлорфенамін малеату 2,5 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, желатин, гліцерину тристеарат, титану діоксид (Е171), хіноліновий жовтий (Е104), еритрозин (Е127).

 

Форма випуску. Капсули.

 

Фармакотерапевтична група. Аналгетики та антипіретики. Код АТС N02B E51.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Парацетамол виявляє аналгетичну та антипіретичну дію. Інгібує дію ендогенних пірогенів на центри терморегуляції в мозку шляхом блокування утворення та виділення простагландинів у ЦНС. Крім того, парацетамол інгібує простагландин-синтетазу мозку.

Хлорфенамін є класичним Н1-антигістаміном, який пригнічує ефекти гістаміну, що виникають під час імунних реакцій. При грипозних інфекціях вони включають підвищену проникність капілярів поблизу венул і скорочувальні ефекти на гладкі м’язи, зокрема на бронхіальний м’яз. Хлорфенамін гальмує ці залежні від гістаміну процеси.

У результаті зменшення набряку слизової оболонки носа і зниження утворення слизу відновлюється здатність дихати через ніс.

Аскорбінова кислота підтримує ендогенні імунні процеси. Потреба у вітаміні С при гострих хронічних інфекційних захворюваннях підвищується, і призначення даного вітаміну для підвищення опірності організму у вигляді доповнення до Гриппостаду ® C є виправданим.

Комбінація трьох активних речовин з кофеїном підвищує знеболювальну та жарознижувальну дію парацетамолу та протидіє депресії ЦНС, яку може спричинити хлорфенамін.

Комбінована дія всіх компонентів Гриппостаду ® C забезпечує хворому тривале полегшення симптомів грипу та застуди.

Фармакокінетика.

Парацетамол. Швидко та повністю всмоктуються шлунково-кишкового тракту. Пік концентрації парацетамолу в плазмі досягається через 1-2 години після перорального застосування. Час напіввиведення із плазми становить 3 години, але більш тривалий у пацієнтів похилого віку. Парацетамол розподіляється рівномірно по всіх частинах організму. 2–5% парацетамолу виділяється в незмінному вигляді із сечею. Приблизно 80% зв’язується в печінці, головним чином, глюкуроновою кислотою.

Пік рівня хлорфенаміну в крові досягається протягом 1–2 годин після перорального застосування. Тривалість дії хлорфенаміну в організмі становить 3–6 годин. Антигістамін виділяється в незмінному вигляді тільки в невеликій кількості. Розщеплення відбувається у печінці шляхом гідроксилювання та зв’язування, а також димелювання та утворення N- оксидів та S- оксидів.

Кофеїн частково диметилюється та оксидується в організмі. Основними продуктами виділення в сечу є диметилксантиіни та монометилксантиіни, а також триметил-, диметил- та монометил-сечова кислота.

Аскорбінова кислота повністю абсорбується зі ШКТ. Усмоктування зменшене під час діареї. Аскорбінова кислота розподіляється у водній фазі організму. Концентрація аскорбінової кислоти в плазмі в нормі становить приблизно 10-20 мкг/мл. Більш висока концентрація в тканинах залоз (в основному в корі наднирників та гіпофізі). Виділяється із сечею у вигляді оксалату й у незмінному вигляді. У незмінному вигляді виділяється також із грудним молоком.

 

Показання для застосування.

Симптоматичне лікування грипу та гострих респіраторних захворювань та верхніх дихальних шляхів.

 

Спосіб застосування та дози Гриппостад С капс. №10.

Початкова доза для дітей старше 12 років та дорослих становить 2 капсули три рази на добу: вранці, вдень та ввечері.

У міру того, як зникають симптоми, дозування може бути зменшене до 1 капсули вранці, вдень та ввечері. Капсули слід вживати, запиваючи достатньою кількістю рідини. Максимальний курс лікування не перевищує 3-5 днів.

 

Побічна дія.

Рідко - тромбоцитопенія, лейкопенія, агранулоцитоз та панцитопенія.

Шлунково–кишкові порушення, слабкість, сухість у роті, підвищення внутрішньоочного тиску, реакції гіперчутливості шкіри та затруднення при сечовипусканні.

В окремих випадках спостерігаються реакції підвищеної чутливості до активних речовин препарату – алергічні реакції.

В окремих випадках можуть виникати спазми бронхів, лейкоцитоз, гіперглікемія, еритроцитопенiя.

 

Протипоказання.

Гіперчутливість до парацетамолу та допоміжних речовин, що входять до склад Гриппостад С капс. №10у препарату. Порушення функцій печінки та нирок. Вроджена недостатність глюкозо-6-фосфат дегідрогенази. Підвищення внутрішньоочного тиску (закритокутова глаукома); гіпертрофія передміхурової залози із затримкою залишкової сечі. Оскільки до склад Гриппостад С капс. №10у препарату входить лактоза він протипоказаний пацієнтам, які страждають на спадковий галактозний діабет, мальабсорбцію лактози та мальабсорбцію глюкози – галактози.

Алкоголізм, тромбофлебіт, схильність до тромбозів.

Вагітність та лактація.

Дитячий вік до 12 років.

 

Передозування.

Перевищені дози парацетамолу можуть призвести до інтоксикації із запізненням на 24 - 48 годин.

Після застосування великих доз розвивається небезпечний для життя гепатоцлюкарний некроз та некроз тубулярних клітин нирок.

Початковий етап (перший день) передозування парацетамолу може супроводжуватися нудотою, блюванням, активним потовиділенням, сонливістю, загальною слабкістю.

Незважаючи на те, що другий день іноді характеризується суб’єктивним поліпшенням самопочуття, можуть виникати легкі болі в ділянці живота, збільшення печінки, підвищення рівня трансамінази та білірубіну, підвищення часу тромбопластину, зниження сечовипускання.

 

 

Третій день: може підвищуватись активність трансамілази, жовтяниця, розлади згортання крові, гіпоглікемія та розвиток печінкової коми.

Хлорфенамін:

Після передозування антихолінергічні компоненти зумовлюють симптоми, схожі на симптоми спричинені атропіном: рум’янець, застиглі розширені зіниці, сухість у роті та запор. Потім можут з’являтися ознаки інтоксикації центральної нервової системи (галюцинації, порушення координації руху та конвульсії).

Кофеїн:

Підвищені дози кофеїну спричиняють неспокій, сплутанність свідомості, тремтіння, в окремих випадках – серцеву аритмію.

Аскорбінова кислота (Вітамін C):

Аскорбінова кислота є водорозчинним вітаміном та практично не токсична.

 

Невідкладна допомога при інтоксикації:

Потрібне промивання шлунка протягом 6 годин після застосування препарату, внутрішньовенне введення донаторів групи SH (цистамін, ацетилцистеїн) протягом 8 годин після застосування препарату, проведення діалізу зменшує концентрацію парацетамолу в крові. Рекомендується провести кількісне визначення парацетамолу в крові.

 

Особливості застосування.

ГРИППОСТАД® С слід призначати з особливою обережністю:

при порушеннях функції печінки;

хворим із захворюванням нирок, цукровому діабеті;

при підвищеному рівні білірубіну в крові (синдром Гілберта).

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та працювати з механізмами.

ГРИППОСТАД® С навіть при застосуванні за призначенням може змінити спроможність реагування таким чином, що знижується здатність керувати транспортними засобами та працювати механізмами.

Аскорбінова кислота може змінювати результати тестів на рівень глюкози в крові, білірубіну, трансаміназ.

Під час лікування протипоказане вживання алкоголю.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

При одночасному застосуванні антидепресантів та інгібіторів МАО відзначається вплив на ЦНС, що супроводжується підвищеним збудженням, високою температурою, а також зміною функції дихання та кровообігу.

При одночасному застосуванні зі снодійними та протиепілептичними препаратами (з фенобарбіталом, фенітоїном, карбамазепіном), а також з протитуберкульозними засобами (з рифампіцином) загалом нешкідливі дози парацетамолу можуть спричиняти ушкодження печінки. Подібне стосується також зловживання алкоголем.

Одночасне застосування з препаратами, які уповільнюють вивільнення шлунка (пропантелін) може звтримувати абсорбцію парацетамолу, що уповільнює початок дії.

Одночасне застосування з препаратами, які прискорюють вивільнення шлунка (метоклопрамід), прискорюють резорбцію парацетамолу.

Спільне застосування парацетамолу та хлорамфеніколу може істотно знизити виведення хлорамфеніколу з організму і, таким чином, збільшити його токсичність. Парацетамол посилює ефект непрямих антикоагулянтів.

 

Умови та термін зберігання.

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25оС.

 

Термін придатності. 5 років.

 

 


Внимание!
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Гриппостад С вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Гриппостад С, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Гриппостад С, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (097) 310-32-12, (095) 803-51-21, (073) 092-77-38. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Гриппостад С, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Гриппостад С указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Гриппостад С указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Гриппостад С Аптека 0303» или «Аптека 0303 Гриппостад С купить».