Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по
телефону
:

Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 

Артишока экстракт-ЗТ капс. 0.1 г. №60

Артишока экстракт-ЗТ капс. 0.1 г. №60

Артишока экстракт-ЗТ капс. 0.1 г. №60
Код товара: 18790
Производитель: «Здоровье»
Наличие: Есть
Цена:  58,00
Цена и наличие товара действительны на 18.05.2022
Кол-во:    x 58,00  =  58,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Артишока экстракт-ЗТ капс. 0.1 г. №60
ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

АРТИШОКА ЕКСТРАКТ-ЗДОРОВ’Я

(CYNARAE EXTRACT-ZDOROVYE)

 

 

 

 

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули № 1 з кришечкою і корпусом оранжевого кольору. Вміст капсули – дрібногранульований порошок від світло-бурого до бурого кольору;

склад Артишока экстракт-ЗТ капс. 0.1 г. №60: 1 капсула містить артишока екстракт зі свіжої трави (у перерахуванні на суху речовину) – 0,1 г;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, аеросил, кальцію стеарат.

 

Форма випуску. Капсули.

 

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при захворюваннях печінки та жовчовивідних шляхів. Код АТС А05А Х10.

 

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Засіб рослинного походження. Виявляє жовчогінну, сечогінну, гепатопротекторну та гіполіпідемічну дію. Посилює жовчовиділення, сприяє виділенню з організму азотовмісних речовин (сечовини, креатиніну), токсинів, а також знижує вміст загального холестерину в крові.

Наявні в артишоці аскорбінова кислота, каротин, вітаміни В1 та В2, інсулін сприяють нормалізації процесів обміну.

Фармакокінетика. Фармакологічна активність препарату обумовлена сумарною дією його компонентів, тому фармакокінетичні дослідження не проводились.

 

Показання для застосування. Дискінезія жовчних шляхів за гіпотонічно-гіпокінетичним типом, хронічний холецистит, хронічний гепатит, хронічні інтоксикації (гепатотоксичними речовинами, нітросполуками, алкалоїдами, солями важких металів), ниркова недостатність.

 

Спосіб застосування та дози Артишока экстракт-ЗТ капс. 0.1 г. №60. Дітям з 6–12 років призначають по 1 капсулі 3 рази на добу. Дорослим і дітям старше 12 років призначають по 2–3 капсули 3 рази на добу. Препарат приймають за 15–30 хв до їди. Тривалість курсу лікування становить 2–4 тижні. Лікування можна повторити через 1–2 місяці.

 

Побічна дія. При тривалому застосуванні препарату у високих дозах можливий розвиток діареї.

 

Протипоказання. Індивідуальна чутливість до компонентів препарату, непрохідність жовчних шляхів, жовчокам’яна хвороба. Гострі гепатити та різко виражені дистрофічні процеси у печінці. Діти віком до 6 років (для даної лікарської форми препарату).

 

Передозування. При передозуванні можливий розвиток діареї. Лікування: промивання шлунка, симптоматична терапія.

 

Особливості застосування. Застосування препарату в період вагітності та годування груддю можливо якщо користь значно перевищує ризик.

При тривалому застосуванні препарату знижується рівень азотовмісних речовин та холестерину у крові.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному застосуванні препарату з гіпоазотемічними та гіпохолестеринемічними засобами можливе посилення гіпоазотемічних та гіпохолестеринемічних ефектів.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності – 2 роки.

 

 


Внимание!
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Артишока экстракт-ЗТ вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Артишока экстракт-ЗТ, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Артишока экстракт-ЗТ, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (097) 310-32-12, (095) 803-51-21, (073) 092-77-38. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Артишока экстракт-ЗТ, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Артишока экстракт-ЗТ указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Артишока экстракт-ЗТ указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Артишока экстракт-ЗТ Аптека 0303» или «Аптека 0303 Артишока экстракт-ЗТ купить».