Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по
телефону
:

Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-80
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 
Уважаемые покупатели!

Жіночі вагінальні суппозиторії SCHALI®-FH, 2 g, Шоу бокс №20

Жіночі вагінальні суппозиторії SCHALI®-FH, 2 g, Шоу бокс №20

Жіночі вагінальні суппозиторії SCHALI®-FH, 2 g, Шоу бокс №20
Код товара: 2010046
Производитель: «SCHALI® Group AG (Польща)»
Наличие: Есть
Цена:  495,00
Цена и наличие товара действительны на 30.10.2020
Кол-во:    x 495,00  =  495,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Жіночі вагінальні суппозиторії SCHALI®-FH, 2 g, Шоу бокс №20

ІНСТРУКЦІЯ
по застосуванню профілактичного гігієнічного засобу
Жіночі вагінальні супозиторії  SCHALI® Care- FH

Гормональні порушення

 

Жіночі вагінальні супозиторії для гігієни і профілактики гормональних порушень SCHALI® Care-FH покращують регенерацію тканин, нормалізують функцію ендокринних залоз і призначені для місцевого застосування в гінекології для лікування і профілактики захворювань, викликаних гормональною дисфункцією.

 

Форма випуску:

Капсули жирові профілактичні, 2г.

 

СКЛАД:

Складається з екосприятливих біокомпонентів рослинно-мінерального походження

Масло какао, прополіс, екстракт листя чистотілу великого, екстракт квіток ромашки, муміє, екстракт насіння гріффонії простолисткової, двоокис титану.

 

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Супозиторії на основі натуральних рослинних масел, мінералів і фітоекстрактів, в процесі поступового розчинення в піхві, всмоктуються в слизову оболонку, надають регенеруючу дію, а також зміцнюють стінки судин і покращують кровотік в капілярах. Рослинні і мінеральні компоненти і їх склад Жіночі вагінальні суппозиторії SCHALI®-FH, 2 g, Шоу бокс №20ові стимулюють вироблення фолікулостимулюючого гормону, що регулює синтез естрадіолу, що забезпечує репродуктивну функцію у жінок.

Регулярне застосування супозиторіїв сприяє зміцненню захисних сил організму, знижує стомлюваність і підвищує працездатність, надає протианемічну та антиоксидантну дію.

Антибактеріальна та антимікробна дія двоокису титану ґрунтується на його здатності дезактивувати ненасичені хімічні зв'язки пептидів, глікозидів тощо, забезпечуючи видалення шкідливих токсичних з'єднань, що надходять ззовні  - екзогенних, або зсередини ендогенних. Це в свою чергу має виражений ефект усунення симптомів різних патологій запального характеру, навіть у глибоких шарах слизової піхви. Підвищується стійкість клітин епітелію піхви до інфекційних і запальних агентів, попереджається виникнення рекуррентних інфекцій, нормалізується мікрофлора і рН піхвового середовища, змінюється кількість та якість церві кального слизу.

Гріффонія надає активуючу дію на ендокринну систему, впливає на неспецифічну реактивність організму і координує метаболізм.

Муміє надає живильну підтримку всім органам жіночої репродуктивної системи, є джерелом фітоестрогенів, що робить застосування супозиторіїв особливо ефективним після перенесених гінекологічних операцій та при нестачі власних статевих гормонів (синдром виснажених яєчників, менопауза). Регулюється ендокринний баланс, зміцнюється функція яєчників, запобігається надмірна стимуляція молочної залози естрогенами.

Ромашка нормалізує функцію гіпофіза і баланс жіночих статевих гормонів – лютеїнізуючого та фолікулостимулюючого, пролактину, естрогенів і прогестерону. Стабілізує жіночий ендокринний баланс, зокрема, рівновагу рівнів естрогену і прогестерону.

Продукт застосовується як в гігієнічних цілях із профілактичною дією, так і при комплексній терапії широкого спектру гінекологічних захворювань гормонального характеру.

 

Препарат має гіпоалергенні властивості.

 

Показання до застосування:

 • Порушення гормонального фону:
 • Вагінізм
 • Жіноче безпліддя
 • Астенія
 • Гіпоплазія матки
 • Гіпоплазія яєчників
 • Синдром резистентних яєчників
 • Ендометріоз
 • Ерозія шийки матки (гормонозалежна)
 • Ендокринна безплідність

 

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Застосовувати вагінально.

Перед застосуванням супозиторій слід звільнити від контурної упаковки. Чистими руками акуратно ввести супозиторій у піхву. Вводити по 1 супозиторію 2 рази / добу протягом 30 днів. При необхідності можливе продовження курсу до 90 днів.

 

ПОБІЧНІ ДІЇ:

Побічних дій не виявлено.

Не розвивається залежність і не виникає синдром відміни.

Протипоказання:

Не застосовувати під час вагітності.

В інших випадках протипоказань не виявлено.

ПРАВИЛА ЗБЕРІГАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ:

Продукт слід зберігати в непошкодженій упаковці в сухому темному місці при температурі не вище 25 ° С.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ:

Термін придатності становить 3 роки з дати виробництва.

Не рекомендується використовувати продукт після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

 

Комплексні засоби серії SCHALI® Care виробляються за ліцензією No. 286-S


Внимание!
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Жіночі вагінальні суппозиторії SCHALI®-FH, 2 g, Шоу бокс вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Жіночі вагінальні суппозиторії SCHALI®-FH, 2 g, Шоу бокс, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Жіночі вагінальні суппозиторії SCHALI®-FH, 2 g, Шоу бокс, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-80. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Жіночі вагінальні суппозиторії SCHALI®-FH, 2 g, Шоу бокс, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Жіночі вагінальні суппозиторії SCHALI®-FH, 2 g, Шоу бокс указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Жіночі вагінальні суппозиторії SCHALI®-FH, 2 g, Шоу бокс указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Жіночі вагінальні суппозиторії SCHALI®-FH, 2 g, Шоу бокс Аптека 0303» или «Аптека 0303 Жіночі вагінальні суппозиторії SCHALI®-FH, 2 g, Шоу бокс купить».