Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по
телефону
:

Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 
Уважаемые покупатели!
С 01.06.2020 года мы возобновляем прием заказов на доставку по городу Киеву.

Жіночі вагінальні суппозиторії SCHALI®-FI, 2 g, Шоу бокс №20

Жіночі вагінальні суппозиторії SCHALI®-FI, 2 g, Шоу бокс №20

Жіночі вагінальні суппозиторії SCHALI®-FI, 2 g, Шоу бокс №20
Код товара: 2010047
Производитель: «SCHALI® Group AG (Польща)»
Наличие: Есть
Цена:  495,00
Цена и наличие товара действительны на 03.07.2020
Кол-во:    x 495,00  =  495,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Жіночі вагінальні суппозиторії SCHALI®-FI, 2 g, Шоу бокс №20

ІНСТРУКЦІЯ
по застосуванню профілактичного гігієнічного засобу
Жіночі вагінальні супозиторії SCHALI® Care- FI

(Статеві інфекції / Захворювання і інфекції, що передаються статевим шляхом)

 

Жіночі вагінальні супозиторії для гігієни і профілактики статевих інфекцій SCHALI® Care-FI володіють протибактеріальною та протимікробною дією і призначені для місцевого застосування в гінекології для лікування та профілактики статевих інфекцій і захворювань, що передаються статевим шляхом.

 

Форма випуску:

Капсули жирові профілактичні, 2г.

 

СКЛАД:

Складається з екосприятливих біокомпонентів рослинно-мінерального походження

Масло какао, прополіс, екстракт листя чистотілу великого, екстракт квіток ромашки, муміє, екстракт насіння гріффонія простолисткова, двоокис титану.

 

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Супозиторії на основі натуральних рослинних масел, мінералів і фітоекстрактів, в процесі поступового розчинення в піхві, всмоктуються в слизову оболонку, надають регенеруючу дію, а також зміцнюють стінки судин і покращують кровотік в капілярах.

Важливо, що навіть при тривалому контакті з компонентами препарату мікроорганізми не виробляють до них резистентності. Регулярне застосування супозиторіїв активує природні механізми неспецифічного захисту, збільшує вироблення інтерферонів, імуноглобуліну і, таким чином, реалізують противірусну і протимікробну дії.

Антибактеріальна і антимікробна дія двоокису титану ґрунтується на його здатності дезактивувати ненасичені хімічні зв'язки пептидів, глікозидів і тому подібних, забезпечуючи видалення шкідливих токсичних з'єднань, що надходять ззовні  - екзогенних, або зсередини ендогенних. Це, в свою чергу, спричиняє виражений ефект усунення симптомів різних патологій запального характеру.

Протизапальна активність проявляється в захисті клітин від подальшого пошкодження, в ослабленні ексудативної фази процесу, в лейкоцитарній та макрофагальній інфільтрації, в посиленні проліферації клітин. Частково ця активність обумовлює ?антиоксидантний ефект, тобто здатність склад Жіночі вагінальні суппозиторії SCHALI®-FI, 2 g, Шоу бокс №20ових ефірних масел у склад Жіночі вагінальні суппозиторії SCHALI®-FI, 2 g, Шоу бокс №20і рослинних компонентів гальмувати вільнорадикальні реакції шляхом прямого зв'язування окислювальних речовин.

Антибактеріальна дія також пов'язана із наявністю в прополісі цілого спектру ефірних масел і фітонцидів різних рослин. Прополіс містить велику кількість біологічно активних речовин, що мають імуномодулюючі властивостями (біофлавоноїди, цинк, полісахариди) і підвищують фагоцитарну активність імунних клітин.

Ефірні масла ромашки мають протимікробну дію, механізм спрямований на деструкцію цитоплазматичної мембрани бактерій із подальшим порушенням обміну, аеробного дихання, процесів синтезу.

Механізм адаптогенної дії муміє пов'язаний з наявністю в його склад Жіночі вагінальні суппозиторії SCHALI®-FI, 2 g, Шоу бокс №20і комплексу макро- і мікроелементів. Ці елементи та їх комплексні сполуки позитивно впливають на природні та штучні фактори захисних властивостей організму.

Муміє проявляє бактеріостатичну дію щодо як специфічних, так неспецифічних збудників.

Чистотіл активує неспецифічні реакції імунітету, підсилює природну резистентність організму, підвищує ефективність Т- і В-ланок імунної системи, відновлює пригнічені імунні реакції, підсилює фагоцитоз.

Продукт застосовується як з метою профілактики, так і під час комплексної терапії статевих інфекцій і захворювань, що передаються статевим шляхом. Стимулює синтез антитіл, підвищує комплементарну активність крові та, як наслідок, значно знижує ризик повторного зараження.

 

Препарат має гіпоалергенні властивості.

 

Показання до застосування:

Профілактика і захист від статевих інфекцій:
  • Бактеріальний вагіноз
 • Гарднерельоз
 • Хламідіоз
 • Трихомоніаз
 • Генітальний герпес
 • Стрептококові і стафілококові інфекції
 • Кандидоз
 • Уреаплазмоз і мікоплазмоз
 • Цитомегаловірус
 • Папіломавірус
 • Гонорея

 

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Застосовувати вагінально.

Перед застосуванням супозиторій слід звільнити від контурної упаковки. Чистими руками акуратно ввести супозиторій у піхву. Вводити по 1 супозиторію 2 рази / добу протягом 30 днів. При необхідності можливе продовження курсу до 90 днів.

 

ПОБІЧНІ ДІЇ:

Побічних дій не виявлено.

Не розвивається залежність і не виникає синдром відміни.

Протипоказання:

Не застосовувати під час вагітності.

В інших випадках протипоказань не виявлено.

ПРАВИЛА ЗБЕРІГАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ:

Продукт слід зберігати в непошкодженій упаковці в сухому темному місці при температурі не вище 25 ° С.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ:

Термін придатності становить 3 роки з дати виробництва.

Не рекомендується використовувати продукт після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

 

Комплексні засоби серії SCHALI® Care виробляються за ліцензією No. 286-S


Внимание!
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Жіночі вагінальні суппозиторії SCHALI®-FI, 2 g, Шоу бокс вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Жіночі вагінальні суппозиторії SCHALI®-FI, 2 g, Шоу бокс, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Жіночі вагінальні суппозиторії SCHALI®-FI, 2 g, Шоу бокс, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Жіночі вагінальні суппозиторії SCHALI®-FI, 2 g, Шоу бокс, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Жіночі вагінальні суппозиторії SCHALI®-FI, 2 g, Шоу бокс указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Жіночі вагінальні суппозиторії SCHALI®-FI, 2 g, Шоу бокс указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Жіночі вагінальні суппозиторії SCHALI®-FI, 2 g, Шоу бокс Аптека 0303» или «Аптека 0303 Жіночі вагінальні суппозиторії SCHALI®-FI, 2 g, Шоу бокс купить».