Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по
телефону
:

Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-80
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 
Маска захищає інших від Вас, а продукти SCHALI - Вас

Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-MN, 2 g, Ш...

Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-MN, 2 g, Шоу бокс №20

Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-MN, 2 g, Шоу бокс №20
Код товара: 2010064
Производитель: «SCHALI® Group AG (Польща)»
Наличие: Есть
Цена:  495,00
Цена и наличие товара действительны на 18.09.2020
Кол-во:    x 495,00  =  495,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-MN, 2 g, Ш...

ІНСТРУКЦІЯ
по застосуванню профілактичного гігієнічного засобу
Чоловічі рідкі ректальні супозиторії
SCHALI® Care - МN

Неврологічні захворювання

 

Чоловічі рідкі ректальні супозиторії для гігієни і профілактики неврологічних розладів SCHALI® Care-МN мають високі фотоактивні властивості, стимулюють обмін речовин та імунний захист, можуть застосовуватися для лікування і профілактики розладів нервової системи.

 

Форма випуску:

Капсули жирові профілактичні, 2г.

 

СКЛАД:

Масло какао, гарбузова олія, прополіс, екстракт квіток ромашки, екстракт кореня женьшеню, екстракт кореня солодки, екстракт насіння гріффонії простолистової, вітамін Е, двоокис титану.

 

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Супозиторії на основі натуральних рослинних масел, мінералів і фітоекстрактів, в процесі поступового розчинення в піхві, всмоктуються в слизову оболонку, надають регенеруючу дію, а також зміцнюють стінки судин і покращують кровотік в капілярах. Рослинні і мінеральні компоненти супозиторіїв і їх склад Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-MN, 2 g, Шоу бокс №20ові сприяють поліпшенню клітинної енергетики не тільки в м'язах, але і в інших тканинах, а також в вільних клітинах (лімфоцитах, макрофагах і ін.) І нейронах мозку. Це забезпечує психостимулюючий ефект, що виявляється в підвищенні розумової і фізичної працездатності, відчутті бадьорості, припливу сил і енергії.

Регулярне застосування супозиторіїв сприяє прискоренню процесу мислення і робить його більш чітким, вносить ясність в хід думок, знижує сонливість, втому і поліпшує здатність виконувати інтелектуально склад Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-MN, 2 g, Шоу бокс №20ні завдання, а також зменшує час реакції, підвищує моторну активність і закріплює умовні рефлекси.

Поліпшується функціональна активність центральної нервової системи, але не за рахунок стимуляції роботи мозку по рецепторному або медіаторну типу, характерною для дії типових стимуляторів центральної нервової системи. Клітинний механізм дії передбачає регулювання обміну речовин і забезпечує процеси захисного гальмування в центральній нервовій системі, що дозволяє зменшити дратівливість і нервову напругу, підвищити розумову працездатність. Блокується виділення адреналіну і норадреналіну (основних гормонів стресу), організм очищається від токсинів і вільних радикалів, що руйнують клітини тканин головного мозку. Стимуляція обміну речовин в організмі підсилює секрецію адреналіну наднирковиками, що призводить до збільшення глюкози в крові і стимуляції серцевої діяльності

 

Гріффонія сприяє поліпшенню настрою і відновленню всіх фаз здорового сну: засипання, швидкого і поверхневого сну, зменшує відчуття пригніченості, дратівливості, занепокоєння та зменшує емоційну нестійкість.

 

Ромашка містить ефірну олію, хамазулен, апігенін, глікозиди, кумарини, фітостероли, вітамін С, нікотинову кислоту і володіє широким спектром дії - спазмолітичну, заспокійливу, антисептичну, знеболюючу, сприяє грануляції і регенерації тканин.

Продукт застосовується як в гігієнічних цілях із профілактичною дією, так і при комплексній терапії широкого спектру захворювань нервової системи з метою відновлення розумової і фізичної працездатності, поліпшення психосоматичного здоров'я і якості життя.

 

Препарат має гіпоалергенні властивості.

 

Показання до застосування:

·         Вегето-судинна дистонія

·         Запаморочення

·         Порушення сну

·         Невралгії

·         Невропатії

·         Розсіяний склероз

·         Мігрень (головний біль)

·          

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Застосовувати ректально.

Перед застосуванням супозиторій слід звільнити від контурної упаковки. Чистими руками акуратно ввести супозиторій у задній прохід, лежачи на боці. Вводити по 1 супозиторію 2 рази / добу протягом 30 днів. При необхідності можливе продовження курсу до 90 днів.

 

ПОБІЧНІ ДІЇ:

Побічних дій не виявлено.

Не розвивається залежність і не виникає синдром відміни.

Протипоказання:

Протипоказань не виявлено.

ПРАВИЛА ЗБЕРІГАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ:

Продукт слід зберігати в непошкодженій упаковці в сухому темному місці при температурі не вище 25 ° С.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ:

Термін придатності становить 3 роки з дати виробництва.

Не рекомендується використовувати продукт після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

 

Комплексні засоби серії SCHALI® Care виробляються за ліцензією No. 286-S


Внимание!
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-MN, 2 g, Шоу бокс вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-MN, 2 g, Шоу бокс, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-MN, 2 g, Шоу бокс, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-80. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-MN, 2 g, Шоу бокс, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-MN, 2 g, Шоу бокс указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-MN, 2 g, Шоу бокс указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-MN, 2 g, Шоу бокс Аптека 0303» или «Аптека 0303 Чоловічі ректальні суппозиторії SCHALI®-MN, 2 g, Шоу бокс купить».