Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по
телефону
:

Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-80
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 
Уважаемые покупатели!

Чоловічі ректальні супозиторії SCHALI®-MR, 3 g, Шоу бокс №20

Чоловічі ректальні супозиторії SCHALI®-MR, 3 g, Шоу бокс №20

Чоловічі ректальні супозиторії SCHALI®-MR, 3 g, Шоу бокс №20
Код товара: 2010066
Производитель: «SCHALI® Group AG (Польща)»
Наличие: Есть
Цена:  495,00
Цена и наличие товара действительны на 18.09.2020
Кол-во:    x 495,00  =  495,00 грн
Назад Купить

Инструкция

Чоловічі ректальні супозиторії SCHALI®-MR, 3 g, Шоу бокс №20

ІНСТРУКЦІЯ
по застосуванню засобу профілактичного гігієнічного

Чоловічі ректальні супозиторії
SCHALI® Care- MR

Репродуктивні розлади

 

Чоловічі ректальні супозиторії SCHALI® Care-MR надають тривалий стійкий фотоефект, мають виражений загальнозміцнювальну, загальностимулюючу і тонізуючу дію, покращують статеву функцію і можуть застосовуватися під час комплексної терапії та профілактики чоловічих репродуктивних розладів і порушень еректильної функції.

 

Форма випуску:

Капсули жирові профілактичні, 2г.

 

СКЛАД:

Масло какао, гарбузова олія, прополіс, екстракт квіток ромашки, екстракт кореня женьшеню, екстракт кореня солодки, екстракт насіння гріффонії простолистової, вітамін Е, двоокис титану.

 

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Супозиторії на основі натуральних рослинних масел, мінералів і фітоекстрактів, в процесі поступового розчинення в піхві, всмоктуються в слизову оболонку, надають регенеруючу дію, а також зміцнюють стінки судин і покращують кровотік в капілярах Дія супозиторіїв направлена на поліпшення обміну речовин, посилення припливу крові до органів тазу, стимулювання доставку поживних речовин і кисню в клітини.

Активні мінеральні і рослинні компоненти супозиторіїв і їх склад Чоловічі ректальні супозиторії SCHALI®-MR, 3 g, Шоу бокс №20ові сприяють активації метаболічних процесів, вегетативної і ендокринної регуляції, в результаті чого підвищується тонус статевих органів, розширюються периферичні кровоносні судини, посилюючи приплив крові до статевих органів, що позитивно впливає на центральні механізми регуляції ерекції і підвищує лібідо.

 

Екстракт кореня женьшеню надає збудливу дію, посилює окислювальні процеси, активно діє на обмін речовин, веде до більш швидкого розпаду жирів; панаквілон (глікозид) стимулює ендокринну систему, сприяє створенню в організмі необхідного рівня гормонів; гінзенін (глікозид) регулює процеси обміну вуглеводів, викликає зниженню рівня цукру в крові, збільшує синтез глікогену.

Регулярне застосування супозиторіїв сприяє виробленню тестостерону, збільшення часу ерекції і статевого потягу.

Продукт застосовується як з метою профілактики, так і під час комплексної терапії широкого спектру урологічних захворювань для стимуляції імунітету (специфічного і неспецифічного) та підвищення резистентності організму до несприятливих факторів.

 

Препарат має гіпоалергенні  властивості.

 

Показання до застосування:

Розлади статевої функції:

• зниження сексуального потягу

• втрата сексуального потягу

• відсутність статевого задоволення

 

Розлади статевого збудження:

• Недостатня ерекція

• Відсутність ерекції

 

Розлади оргазму:

• Рання еякуляція

• Брадіоргазмія

• Гіпооргазмія

Аноргазмія

 

Зняття страху "синдрому тривожного очікування під час сексу"

 

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Застосовувати ректально.

Перед застосуванням супозиторій слід звільнити від контурної упаковки. Чистими руками акуратно ввести супозиторій у задній прохід, лежачи на боці. Вводити по 1 супозиторію 2 рази / добу протягом 30 днів. При необхідності можливе продовження курсу до 90 днів.

 

ПОБІЧНІ ДІЇ:

Побічних дій не виявлено.

Не розвивається залежність і не виникає синдром відміни.

Протипоказання:

Протипоказань не виявлено.

ПРАВИЛА ЗБЕРІГАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ:

Продукт слід зберігати в непошкодженій упаковці в сухому темному місці при температурі не вище 25 ° С.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ:

Термін придатності становить 3 роки з дати виробництва.

Не рекомендується використовувати продукт після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

 

Комплексні засоби серії SCHALI® Care виробляються за ліцензією No. 286-S


Внимание!
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата Чоловічі ректальні супозиторії SCHALI®-MR, 3 g, Шоу бокс вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар Чоловічі ректальні супозиторії SCHALI®-MR, 3 g, Шоу бокс, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для Чоловічі ректальні супозиторії SCHALI®-MR, 3 g, Шоу бокс, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-80. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию Чоловічі ректальні супозиторії SCHALI®-MR, 3 g, Шоу бокс, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на Чоловічі ректальні супозиторії SCHALI®-MR, 3 g, Шоу бокс указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара Чоловічі ректальні супозиторії SCHALI®-MR, 3 g, Шоу бокс указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «Чоловічі ректальні супозиторії SCHALI®-MR, 3 g, Шоу бокс Аптека 0303» или «Аптека 0303 Чоловічі ректальні супозиторії SCHALI®-MR, 3 g, Шоу бокс купить».