Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по
телефону
:

Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-80
(097) 381-54-45
(095) 809-13-22
(063) 508-06-11
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 
Маска захищає інших від Вас, а продукти SCHALI - Вас

HMP SCHALI® R-1 "Реабілітація", Упаковка №8

HMP SCHALI® R-1 "Реабілітація", Упаковка №8

HMP SCHALI® R-1
Код товара: 2010160
Производитель: «SCHALI® Group AG (Китай)»
Наличие: Есть
Цена:  150,00
Цена и наличие товара действительны на 12.08.2020
Кол-во:    x 150,00  =  150,00 грн
Назад Купить

Инструкция

HMP SCHALI® R-1 "Реабілітація", Упаковка №8

Інструкція

по застосуванню виробу нормалізації серотонінового балансу організму
Стерильний гидроколоїдний мінеральний пластир (HMP) SCHALI®- Реабілітація

СКЛАД:

HMP SCHALI®- Реабілітація - гідроколоїдний мінеральний пластир на основі активної композиції SCHALI® (двоокис титану (TiO2) SCHALI®-T / 10-S).
Двоокис титану, альгінат кальцію, діоктіладіпінат, еластомір, карбоксиметилцелюлоза натрію, 100% гідрогенізований полімер, поліуретанова плівка.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Гідроколоїдний  мінеральний пластир серії HMP SCHALI® забезпечує досягнення збалансованого рівня серотоніну в організмі людини.

Синергетичний ефект взаємодії гідроколоїдного  мінерального пластиру серії HMPSCHALI® сприяє нормалізації функціонування серотонінових рецепторів в організмі людини. У момент зіткнення виробу зі шкірою виникає теплова реакція, в результаті якої на поверхні насичених енергетичними реактогеними центрами кристалів особливого класу оксидів (TiO2), які є напівпровідниками, виробляються активні молекули кисню [O2(a1Δg)]. Прояв активності кисню сприяє виникненню енергії і, відповідно, перенесенню цієї енергії на певні ділянки тіла. В результаті цього запускається і підтримується каскад біорезонансних хвильових процесів. Це сприяє нормалізації функціонування серотонінових рецепторів, регулювання інгібування зворотного захоплення серотоніну шляхом вибіркового блокування всмоктування серотоніну мембраною пресинаптичної клітини. Внаслідок усунення дисбалансу нейромедіатора в синаптичній щілині посилюється нейротрансмісія в серотонінергічних синапсах.

Забезпечення збалансованого рівня серотоніну в організмі має виражений позитивний ефект на стан здоров'я людини і сприяє усуненню симптомів різних патологічних станів, відновленню автоматизму і скорочувальної функції гладкої мускулатури; агрегації тромбоцитів; рухливості нейтрофілів.

Здорове функціонування серотонінових рецепторів в організмі також допомагає швидко відновити гомеостаз, сприяє загальному оздоровленню і поліпшенню діяльності основних органів і систем організму, в тому числі регенеративних функцій, що прискорює процес загоєння травм і ран.

Синдром серотонінової недостатності у людини виникає під час старіння, а також в більш ранньому віці від негативного впливу різних чинників (навколишнього середовища, харчування, шкідливих звичок і т.д.), та внаслідок різних захворювань, що супроводжуються недоліком вироблення серотоніну в організмі, дисфункції  (спазм або параліч) гладкої мускулатури, тромбоцитопенією, порушенням свідомості, а також під час появві в організмі фармакологічно активних речовин (екзо та / або ендотоксинів, лікарських препаратів  тощо), здатних руйнувати процес взаємодії серотоніну із серотоніновими рецепторами, що викликає дисфункцію тих органів і систем, в яких локалізовані ці рецептори (гладка мускулатура, тромбоцити, нейтрофіли ЦНС).

Виникнення відносної серотонінової недостатності в ЦНС призводить до порушення її функції. Порушена взаємодія серотоніну із серотонінореактивними структурами тромбоцитів сприяє виходу серотоніну із тромбоцитів та прискорює їх руйнування, що призводять до тромбоцитопенії та абсолютної серотонінової недостатності поза ЦНС.

До факторів, що є причиною серотонінової дисфункції, а отже і порушення гомеостазу, відносяться агенти, що викликають утворення радикалів, іонізуючі випромінювання, інфекційні токсини, деякі продукти харчування, малорухливий спосіб життя, нікотин, а також нестача вітамінів тощо.

РОЛЬ СЕРОТОНІНУ ПІД ЧАС ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ:

Застосування виробу для профілактики і лікування серотоніновий недостатності в області хірургії, спортивної медицини, під час інтенсивної терапії підвищує можливість більш раціонального лікування (післяопераційний період).

Застосування виробу показано в критичному (шоковому) стані, в комплексній терапії при судинній недостатності, гіпоксемії, функціональній кишковій непрохідності, гострих отруєннях, а також при захворюваннях, в генезі яких лежить дисфункція гладкої мускулатури мікроциркуляторного русла, як гемостатичного засобу під час захворювань, що супроводжуються геморагічним синдромом.

Клінічна дія (до і після операційної терапії):

• Зняття м'язового напруження і болю

• Зняття головного болю, нормалізації тиску

• Зняття болю в суглобах, болі при переломі кісток, ревматичних болів

• Збільшення порогу сприйняття больової чутливості при опіках і обмороженнях

• Регуляція моторики і секреції шлунково-кишкового тракту, посилення бактеріального метаболізму в товстій кишці

• Нормалізація моторно-евакуаторної функції кишечника, посилення перистальтики, відходження газів і калових мас в післяопераційному періоді

• Відновлення порушеної функції головного мозку, що виявляється в дисфункції в кишечнику, і в судинній системі

• Відновлення під час гострого отруєння, включно психотропними препаратами, де спостерігається порушення не тільки свідомості,  але і при наявності судинної недостатності та функціональної кишкової непрохідності

• Активізація ранозаживляючих властивостей при хірургічному втручанні у випадках екстреної евакуації, включно вогнепальні поранення

• Зменшення місцевих запальних явищ тканин і зон контузії

• Очищення ран від гнійно-некротичних утворень і усунення ризику їх виникнення

• Зниження на краях і стінках ран ішемії тканин і зняття тканинної гіпоксії

• Скорочення термінів загоєння асептичних і післяопераційних ран

• Сприяння раннього процесу загоєння і міцності рубців із формуванням добре вираженого косметичного ефекту

• Прискорення загоєння закритих ушкоджень, травм м'яких тканин

• Зняття набряків, гематом і синців при кісткових переломах

• Регулювання діяльності органів дихання і сечостатевої системи

• Нормалізація кисневого обміну організму

• Терапія захворювань, в генезі яких лежить дисфункція гладкої мускулатури мікроциркуляторного русла;

• зменшення ризику рестенозу після коронарного шунтування

• Прискорення відновлення імунної реактивності організму та профілактика побічних наслідків впливу анестезії та післяопераційного стресу на основні функції організму, а також функціональні зрушення в організмі під час післяопераційного лікування

• Пом'якшення впливу операційної травми, включно анестезіологічного, на ендокринну систему

• Профілактика і поліпшення ритму дихання і його глибини, нервово-м'язової провідності (дихальних м'язів, скелетної мускулатури в основному через ЦНС, відновлення міжнейрональної провідності) після анестезійної процедури

• Пом'якшення впливу операційної агресії, травми, гіпоксії, гіперкатехоламінемії тощо, включно анестезіологічного режиму вентиляції, інфузії та інших, на функціональний стан нирок і печінки

• Покращення системи крові, кровообігу (зміни її обсягу і розподілу в судинному руслі) зниження пригнічувального впливу на міокард і серцевий викид із супроводом компенсуючої депресії міокарда

• Посилення лікувального ефекту під час захворювань, що супроводжуються тромбоцитопенією

• Покращення стану ЦНС, мозкового кровотоку і внутрішньочерепного тиску

• Усунення судинної недостатності

• Нормалізація функції головного мозку у хворих, як із локальними порушеннями вегетативної функції, так і з регіонарними (травматичний розрив спинного мозку)

• Покращення загального стану при невропатії, зокрема компресійно-ішемічної невропатії різної локалізації

• Профілактика і лікування наслідків стресових навантажень

• Зниження кількості прийняття знеболюючих засобів.

ВЗАЄМОДІЯ ІЗ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ:

Виріб може бути використано в склад HMP SCHALI® R-1 "Реабілітація", Упаковка №8і комплексної терапії, сумісно з лікарськими препаратами.

Під час використання виробу корекція дозування призначених лікарських засобів або їх скасування проводиться лікарем.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Виріб слід наклеїти на шию ззаду в область 7-го (найбільш виступаючого) шийного хребця і на акупунктурні точки (див. схему акупунктурних точок), а також на проблемні ділянки больових відчуттів або дискомфорту над внутрішніми органами і носити його безперервно, не знімаючи навіть в нічний час. Виріб стійкий до впливу води і перепаду температур, може використовуватися в середньому 3-7 днів. Поява почуття тепла в області впливу виробу є нормальною реакцією і не вимагає припинення використання. Перший ефект можна відчути - в залежності від індивідуальних особливостей організму людини - через 10-40 хвилин. Курс застосування виробу визначається в кожному випадку індивідуально.

ПОБІЧНА ДІЯ:

Побічних дій не виявлено. Не розвивається залежність і не виникає синдром відміни.

ФОРМА ВИПУСКУ:

Фіксуюча частину виробу склад HMP SCHALI® R-1 "Реабілітація", Упаковка №8ається із полімерного екосприятливого прозорого  матеріалу з гіпоалергенним клейовим покриттям та активної мінеральної композиції SCHALI®, що входить в гідроколоїдну  основу. Виріб з двох сторін покритий захисними внутрішніми пелюстками. Виріб стерильний і випускається в індивідуальній контурній упаковці з контролем розкриття.

ПРАВИЛА ЗБЕРІГАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ:

Виріб слід зберігати в непошкодженій контурній упаковці при температурі не вище + 25 ° С, без контакту із пахучими і хімічними речовинами. Не допускається носіння виробу в сауні та солярії. Берегти від потрапляння прямих сонячних променів. Під час прийому сонячних ванн виріб не використовується.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ:

Термін придатності виробу становить 3 роки з дати виробництва. Не рекомендується використовувати виріб після терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Гідроколоїдний  мінеральний пластир серії HMP SCHALI® виробляється за ліцензією No. 286-S


Внимание!
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата HMP SCHALI® R-1 "Реабілітація", Упаковка вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар HMP SCHALI® R-1 "Реабілітація", Упаковка, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для HMP SCHALI® R-1 "Реабілітація", Упаковка, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-80. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию HMP SCHALI® R-1 "Реабілітація", Упаковка, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на HMP SCHALI® R-1 "Реабілітація", Упаковка указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара HMP SCHALI® R-1 "Реабілітація", Упаковка указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «HMP SCHALI® R-1 "Реабілітація", Упаковка Аптека 0303» или «Аптека 0303 HMP SCHALI® R-1 "Реабілітація", Упаковка купить».