Время работы:
Пн - Пт с 9°° до 18°°
Прием заказов по
телефону
:

Пн - Пт с 9°° до 18°°
Резервирование лекарств:
(044) 384-20-33
(097) 310-32-12
(095) 803-51-21
(073) 092-77-38
Заказ звонка
Если Вы не можете нам дозвониться, воспользуйтесь услугой "заказа звонка".
Заказ звонка
Корзина   Цены в ГРН
Корзина
0,00
 
Уважаемые покупатели!
С 01.06.2020 года мы возобновляем прием заказов на доставку по городу Киеву.

HMP SCHALI® S-1 "Спорт", Упаковка №8

HMP SCHALI® S-1 "Спорт", Упаковка №8

HMP SCHALI® S-1
Код товара: 2010162
Производитель: «SCHALI® Group AG (Китай)»
Наличие: Есть
Цена:  150,00
Цена и наличие товара действительны на 10.07.2020
Кол-во:    x 150,00  =  150,00 грн
Назад Купить

Инструкция

HMP SCHALI® S-1 "Спорт", Упаковка №8

Інструкція

по застосуванню виробу нормалізації серотонінового балансу організму
Стерильний гидроколоїдний мінеральний пластир (HMP) SCHALI®- Спорт

СКЛАД:

HMP SCHALI®- Спорт - гідроколоїдний мінеральний пластир на основі активної композиції SCHALI® (двоокис титану (TiO2) SCHALI®-T / 10-S).
Двоокис титану, альгінат кальцію, діоктіладіпінат, еластомір, карбоксиметилцелюлоза натрію, 100% гідрогенізований полімер, поліуретанова плівка.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Гідроколоїдний  мінеральний пластир серії HMP SCHALI® забезпечує досягнення збалансованого рівня серотоніну в організмі людини.

Синергетичний ефект взаємодії гідроколоїдного  мінерального пластиру серії HMPSCHALI® сприяє нормалізації функціонування серотонінових рецепторів в організмі людини. У момент зіткнення виробу зі шкірою виникає теплова реакція, в результаті якої на поверхні насичених енергетичними реактогеними центрами кристалів особливого класу оксидів (TiO2), які є напівпровідниками, виробляються активні молекули кисню [O2(a1Δg)]. Прояв активності кисню сприяє виникненню енергії і, відповідно, перенесенню цієї енергії на певні ділянки тіла. В результаті цього запускається і підтримується каскад біорезонансних хвильових процесів. Це сприяє нормалізації функціонування серотонінових рецепторів, регулювання інгібування зворотного захоплення серотоніну шляхом вибіркового блокування всмоктування серотоніну мембраною пресинаптичної клітини. Внаслідок усунення дисбалансу нейромедіатора в синаптичній щілині посилюється нейротрансмісія в серотонінергічних синапсах.

При відновленні порушеної серотонінергічної медіації відбувається "очищення" серотонінових рецепторів від лігандів і, тим самим, відновлюється функція рецептора, нормалізуються біохімічні процеси в клітинах гладких м'язів, в нейронах, тромбоцитах, підвищується поріг сприйняття болю. Так, під дією серотоніну нейрони спинного мозку секретують енкефалін, який викликає пресинаптичне гальмування аферентних нервових волокон типу С і А, які відповідають за проведення больової чутливості.

Розвиток хронічних больових синдромів, в тому числі і нейропатичгих, пов'язано із недостатністю серотоніну. Нормалізація балансу серотоніну, як одного з найважливіших нейросрансміттеров, призводить до нормалізації сприйняття больових відчуттів, а також до відновлення психоемоційного стану людини.

Внаслідок усунення дисбалансу нейромедіатора в синаптичній щілині швидше відновлюється гомеостаз, посилюються загальні регенераційні можливості і вітальні функції організму. Збалансований рівень серотоніну діє як регулюючий чинник на кісткову масу, тому має важливе значення і під час лікування переломів кісток.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

Медичний виріб призначений професійним спортсменам, які відчувають постійне велике фізичне навантаження, з метою профілактики та захисту від травм і професійних захворювань, а також сприяє:

• Покращенню функціонального стану мозку за рахунок нормалізації метаболізму тканин та впливу на мозковий кровообіг

• Відновленню циркуляції крові в проблемних ділянках

• Регресу больових синдромів, зняттю м'язової напруги і болю

• Нормалізації порогу сприйняття больової чутливості при дорсопатії, шийно-черепному синдромі, шийно-плечовому синдромі, синдромі сходового м'язу, компресійної плексопатії, синдромі грушоподібного м'язи, компресійно-ішемічній невропатії сідничного нерву, невропатії ліктьового нерву, тунельній невропатії малогомілкового нерву

• Покращення при бурситі ліктьового суглобу, артрозі колінного суглобу, бурситі великого пальця стопи, подагрі

• Прискоренню процесів відновлення кісткової тканини, гальмуванню процесу дегенерації (руйнування) хрящової і кісткової тканини, сприянню зняття запалення хрящової тканини, синовіту, капсуліту

• Активізації ранозагоювальних властивостей після хірургічного втручанні

• Зменшенню місцевих запальних явищ тканин і зон контузії

• Збільшенню здатності організму до розумового, фізичного і спортивного навантажень.

ВЗАЄМОДІЯ ІЗ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ:

Виріб може бути використано в склад HMP SCHALI® S-1 "Спорт", Упаковка №8і комплексної терапії, сумісно з лікарськими препаратами.

Під час використання виробу корекція дозування призначених лікарських засобів або їх скасування проводиться лікарем.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Виріб слід наклеїти на шию ззаду в область 7-го (найбільш виступаючого) шийного хребця і на акупунктурні точки (див. схему акупунктурних точок), а також на проблемні ділянки больових відчуттів або дискомфорту над внутрішніми органами і носити його безперервно, не знімаючи навіть в нічний час. Виріб стійкий до впливу води і перепаду температур, може використовуватися в середньому 3-7 днів. Поява почуття тепла в області впливу виробу є нормальною реакцією і не вимагає припинення використання. Перший ефект можна відчути - в залежності від індивідуальних особливостей організму людини - через 10-40 хвилин. Курс застосування виробу визначається в кожному випадку індивідуально.

ПОБІЧНА ДІЯ:

Побічних дій не виявлено. Не розвивається залежність і не виникає синдром відміни.

ФОРМА ВИПУСКУ:

Фіксуюча частину виробу склад HMP SCHALI® S-1 "Спорт", Упаковка №8ається із полімерного екосприятливого прозорого  матеріалу з гіпоалергенним клейовим покриттям та активної мінеральної композиції SCHALI®, що входить в гідроколоїдну  основу. Виріб з двох сторін покритий захисними внутрішніми пелюстками. Виріб стерильний і випускається в індивідуальній контурній упаковці з контролем розкриття.

ПРАВИЛА ЗБЕРІГАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ:

Виріб слід зберігати в непошкодженій контурній упаковці при температурі не вище + 25 ° С, без контакту із пахучими і хімічними речовинами. Не допускається носіння виробу в сауні та солярії. Берегти від потрапляння прямих сонячних променів. Під час прийому сонячних ванн виріб не використовується.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ:

Термін придатності виробу становить 3 роки з дати виробництва. Не рекомендується використовувати виріб після терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Гідроколоїдний  мінеральний пластир серії HMP SCHALI® виробляється за ліцензією No. 286-S


Внимание!
Данная инструкция по применению предназначена исключительно для ознакомления. Перед использованием препарата HMP SCHALI® S-1 "Спорт", Упаковка вы должны обязательно проконсультироваться с врачом.


На этой странице вы можете зарезервировать товар HMP SCHALI® S-1 "Спорт", Упаковка, чтобы потом забрать его в одном из наших центров самовывоза по цене сайта.

Если у вас возникли какие-то вопросы по товару или подбору аналогов для HMP SCHALI® S-1 "Спорт", Упаковка, вы можете проконсультироваться у нашего оператора-провизора по телефону (044) 384-20-33. Так же у оператора вы можете узнать информацию по наличию HMP SCHALI® S-1 "Спорт", Упаковка, возможности и сроках доставки.

Обратите внимание, что актуальность цены на HMP SCHALI® S-1 "Спорт", Упаковка указана выше в блоке информации о товаре. Если же в графе «наличие» для товара HMP SCHALI® S-1 "Спорт", Упаковка указано «на складе» или «под заказ», то его цена на момент продажи может отличаться от указанной на нашем сайте.

Эту страницу Вы можете найти в поисковых системах по запросу «HMP SCHALI® S-1 "Спорт", Упаковка Аптека 0303» или «Аптека 0303 HMP SCHALI® S-1 "Спорт", Упаковка купить».